Ve Skotsku se objevily výzvy rasistů z BLM a Antify k zabíjení bělochů

Napsal
Sdílet článek

Mnohé demonstrace BLM ve jménu antirasismu jsou nepokrytě rasistické, úplně stačí si všímat, co občas jejich účastníci vykřikují. Ostatně, za vše hovoří i to, že spoluorganizátorem je  Antifa, na kterou je napojena programově  protibělošská rasistická organizace GNWP, k níž se mimochodem velmi nadšeně hlásil i předseda Pirátů Bartoš, což dokládá nejedna jeho fotografie u vlajky této organizace, která má ve znaku postavu, kopající do ležícího bělocha.

Organizátory nepokojů Black Lives Matter podepsané plakáty s hesly jako „KILL A WHITE ON SIGHT“ (zabíjejte bělochy na dohled) a graffiti s nápisem „HANG THE WHITE MAN“ (oběste bělocha) byly objeveny ve Skotsku. Rasistické plakáty byly nalezeny vylepené na pavilonu v Baxter Parku v Dundee pejskařem, který řekl, že „v této oblasti bylo v poslední době hodně letáků, ale nic tak špatného“.

Obrázky plakátů sdílených na sociálních sítích ukazují  slogany jako „KILL A WHITE ON SIGHT / THEIR SILENCE IS VIOLENCE“, “IF THEY DON’T STOP – KILL A COP / ALL WHITE POLICE ARE GUILTY”, “ALL WHITE MP’S  SHOULD HANG FROM TREES / WHITE GUILT IS PLAIN TO SEE”, and “IT’S YOUR TURN TO SERVE / TO BE WHITE IS TO BE GUILTY PERIOD“.

Myslím, že není nutné všechny nápisy doslovně překládat. Hesla nabádají k zabíjení bílých policistů s tím, že jsou všichni vinni, věšeli by je na stromy, bílí by měli nyní sloužit černým apod. Každopádně odkazují na to, že nastává období dominance černých a pokání bílých, vyzývají k vraždám bílých, zejména pak policistů.

Letáky nesly podpis #BLACKLIVESMATTER / #ANTIFA / #BLM SCOTLAND / #AVENGE SLAVERY”.

„Venčil jsem psa, když jsem narazil na tyto nápisy, které jsem  ze skleněných oken na pavilonu odstranil“, vysvětlil pejskař, který našel plakáty. „Šel jsem se na to podívat zblízka, protože v poslední době bylo v parku hodně letáků A4, které se týkaly BLM, ale nic tak extrémního“, dodal muž, který požádal v rozhovoru noviny, aby ho nejmenovaly. „Ještě jeden leták byl o dětech, ale nemohl jsem jej odlepit celý, tak jsem odstranil, co jsem mohl.“

Organizátoři protestů samozřejmě tvrdí, že plakáty nejsou jejich dílem, stejně tak se distancují od jiných nápisů, které někdo nastříkal na zeď (viz obrázek níže).

K výše uvedenému jen dodám, že v případě, že by plakáty vylepil a nápisy nastříkal nějaký odpůrce BLM, tak by se o tom zcela jistě okamžitě vědělo. Při tom, jak je dnes všude v Evropě veřejný prostor přímo prošpikován kamerami je jasné, že by něco podobného neuniklo pozornosti. Obzvlášť, když k vylepení plakátů došlo ihned po demonstraci BLM. Nebo snad někdo očekával, že by se k činu rasisté z BLM skutečně přiznali? 

5/5 - (4 votes)

(Visited 372 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *