Slovanka: Ve Španělsku zavedli povinnou vakcinaci, pokuta za odmítnutí až 60 tisíc eur!

Napsal
Sdílet článek

Když jsem zde už někdy vloni na jaře psala o očkovacích pasech a nepovinně-povinném očkování, spousta lidí to považovala za konspirace. Dnes se už o covid pasech hovoří zcela narovinu, přičemž stále se ještě najde dostatek lidí, kteří naivně věří, že očkování nebude povinné. Nicméně, připomínám, že už vloni v květnu prohlásil Bill Gates při návštěvě Německa, že má v plánu naočkovat 7 miliard lidí, tudíž vyhnout se očkování, o jehož bezpečnosti lze jen pochybovat, nebude jednoduché.

Tam, kde nezaberou výhružky a omezení, zavedou očkovací povinnost. V takových případech ovšem stát, který očkování nařídí, je povinen odškodnit všechny ty, kdo budou trpět jakýmikoli vedlejšími účinky či příbuzné lidí, kteří v důsledku vakcinace zemřou. Nicméně už nyní vidíme snahy o zametání podobných případů pod koberec. Nedávno jsem zde psala například o podezřelých úmrtích několika mladých italských zdravotníků záhy po vakcinaci. Ani jeden případ nebyl prošetřen, neproběhla jediná pitva, jen velmi rychlý pohřeb…

Požadavek na povinné očkování se nyní zavádí ve španělské Galicii. Regionální prezident Alberto Nusez Feijo oznámil, že se očkování stane povinným pro 2,7 milionu obyvatel regionu. Pokud odmítnou, hrozí jim přemrštěně vysoké pokuty: až 60 000 eur!

Od listopadu pracuje regionální vláda pod vedením Alberta Nuseze Feija na návrhu zákona o povinném očkování. Ve zbytku Španělska se proti požadavku na povinné očkování objevily námitky. Nicméně v hlavním městě Madridu má vláda již seznam těch, kteří odmítají být očkováni. Jaké důsledky to bude mít pro tyto Španěly, kteří kritizují vakcínu a očkování se obávají, stále není známo.

Pokud obyvatelé Galicie nesplní očkovací povinnost, hrozí přemrštěně vysoké pokuty ve výši několika tisíc eur. Pokud je “porušení” požadavku na očkování klasifikováno jako “méně závažný trestný čin”, hrozí již pokuta ve výši 1 000 až 3 000 EUR. Pokud však úřady vyčíslí škodu nebo nebezpečí pro celkové zdraví, může se trest pohybovat od 3 000 do 60 000 eur!

Nyní opět připomínám hlasování, při němž naše vláda odmítla zaručit neočkovaným jejich ústavní práva. Už tehdy i naše loutková vláda potvrdila, že odpůrci očkování také u nás budou perzekuováni. V mnoha zemích již dochází u lidí, kteří očkování odmítnou, k vyhazovům ze zaměstnání.

Nevěřím, že povinnost očkování zůstane jen u španělské Galicie. Zřejmě jde jen o první vlaštovku, kterou budou následovat další. V Dánsku už zavádí Covid pasy a o tomtéž uvažuje i Brusel na úrovni celé EU. Farmaceutické firmy se zřekly jakékoli zodpovědnosti za vedlejší účinky. Dokonce ani negarantují účinnost proti dalším mutacím covidu.

Od samého začátku se sice hovořilo o dobrovolnosti, nicméně už v počátcích zde bylo mnoho indicií, které ukazovaly na to, že vakcíny budou povinné či zde dojde k vyčlenění neočkovaných ze společnosti. Bude jim zakázáno cestovat, účastnit se jakýchkoli hromadných akcí a mnohde bude zřejmě očkování i podmínkou pro setrvání v zaměstnání či přijetí na nový pracovní post. Tímto způsobem se budou snažit jednotlivé vlády tlačit na všechny odpůrce pofiderního očkování, aby se dali naočkovat.

Podle mého názoru není Galicie výjimka, je spíš příkladem, který postupně následuje i zbytek zemí, jejichž loutkové vlády jsou pod plným vlivem globalistů.

 

(Visited 717 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. To je horší než u Mengeleho. Nejde z principu naočkovat všechny. Natvrdo povinná vakcinace je namířena proti všem, kde to je lékařsky nedoporučeno, ne-li zakázáno.

  2. Mr. Gates-smutne jest ze, nemocny tvor, osamele dite, dokaze udelat diky “penezum”-papirkum – z civilizace naprosty ovcinec. To neni konec sveta, ale konec jedne civilizace – zalezi na nas .Mozna I na Vas?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *