Karel Petřík: Ve stínu COVIDU

Napsal
Sdílet článek

V bitvě minulých dnů, zda nouzový stav ano či ne, uniklo pozornosti našich médií hlasování v poslanecké sněmovně 9.2, týkající se zákona o trestnosti cenzury na soc. sítích. Když jsem uviděl výsledky, tak jsem si dal panáka slivovice. Doporučuji obojí. Zjistíte neuvěřitelné věci.

Z 28 poslanců koalice PIRÁTI a STAN se jich zdrželo hlasování 23. To příliš nepřekvapí, ale z koalice ODS, KDU ČSL aTOP09 se ze 40 přítomných poslanců zdrželo 33. Tyto dva slepence středopravicových stran – jak se sami nazývají, tímto předvedly svou pravicovost. Svoboda slova patrně nepatří k evropským hodnotám. Tedy podle nich. Zákon byl přijat díky „populistům“ z ANO, „extremistům“ z SPD a KSČM a národně pravicovou TRIKOLOROU. Vysvětlí mi někdo co to je? Napadá mě jediné: je to důkaz všeobecného společenského bordelu. Je to ukázka žvanění o svobodách a demokracii před kamerami a realitě při hlasování o jedné, možná nejdůležitější svobodě.

PRO ZÁKON PIRÁTI 0 STAN 0 ODS 2 KDU ČSL 0 TOP09 0
PROTI                          0 2 0 0 0
ZDRŽEL SE              19 4 19 8 6

Tato čísla by měla být na volebních plakátech, aby voliči těchto stran věděli, jakou budoucnost si volí. Někde v koutku duše doufám, že jsem naletěl nějaké té dezinformaci, co je jich všude plno.

  • Karel Petřík
5/5 - (2 votes)
(Visited 164 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *