Ve Švédsku zemřel krátce po očkování důchodce na zástavu srdce

Napsal
Sdílet článek

Očkování nevyzkoušenou vakcínou může mít samozřejmě i účinky, které se dostaví s odstupem, ale někdy se mohou vedlejší účinky dostavit velmi záhy. Vakcíny firmy Pfizer, které jsou nyní masově aplikovány v EU (vyjma Maďarska) a v USA, nejsou nijak dlouhodobě testovány. Před mRNA vakcínami varuje nejeden odborník. Samozřejmě se jedná o ty odborníky, kteří nejsou v celém vakcinačním kšeftu nijak zainteresováni. Ti, kdo budou naočkováni, tak budou sloužit do značné míry jako pokusné myši. Mnohé vedlejší účinky se mohou projevit třeba až za měsíce či dokonce roky, pak je otázka, jak dalece budou spojovány s aplikací této vakcíny.

Ve Švédsku nyní, na samém počátku očkování, zemřel první člověk. Zpráva o jeho smrti je velmi strohá a příliš ze z ní nedozvíme. Především se pak média snaží ubezpečit, že rozhodně není jisté, že dotyčný pán zemřel v důsledku aplikace vakcíny. Tedy zatímco u lidí, kteří mají hned několik těžkých nemocí a doslova zdecimovaný organismus se nestydí všude uvádět, že dotyčný zemřel “s covidem” (v případě, že je u dotčené osoby byť jen reziduum RNA viru nalezeno), tak v případě úmrtí krátce po aplikaci vakcíny se snaží najít jiný, zástupný problém.

Již v počáteční fázi hromadného očkování ve Švédsku je nyní hlášeno podezření na smrt v důsledku vakcinace. Muž v pečovatelském domě v Kalmaru zemřel na akutní srdeční zástavu den poté, co byl očkován proti covidu-19.

Jedná se o 85letého nemocného muže a zatím není jasné, zda lze smrt připsat vedlejším účinkům vakcíny nebo má jiné příčiny. Region však o incidentu informoval švédskou agenturu pro zdravotnické produkty a bude zahájeno vyšetřování.

Tolik strohá zpráva z médií.  Byl-li tedy – jak se ve zprávě uvádí –  dotyčný důchodce nějak jinak nemocný, lze předpokládat, že ho očkování skutečně “dorazilo”.  Na druhou stranu by snad neměla být takováto vakcína aplikována jakkoli těžce nemocným, je-li zde riziko nepříznivých reakcí, které by organismus nemusel unést.

Nicméně předpokládám, že nakonec bude v kolonce úmrtí u tohoto muže uvedena zcela jiná příčina, vakcína musí zůstat pro širokou veřejnost “čistou”. Nebude to tedy jako obvykle, když se v případě úmrtí u lidí, kteří trpí třeba 3 různými závažnými chorobami napíše, že zemřeli “s covidem” i tehdy, kdy tento není hlavní příčinou úmrtí.

Zatímco počty údajně mrtvých s COVID-19 je nutno maximálně navyšovat a udávat je kdy je to jen trošku možné, tak v případě, že někdo zemře krátce po podání vakcíny, se bude hledat jakákoli jiná příčina. A u takto starých lidí se zpravidla i – byť zcela účelově –  najde…

Jak dlouho asi mohl tento důchodce ještě žít, pokud by se nepodrobil tomuto očkování? Rok, 3 roky, 5 let?  To už se jeho příbuzní zřejmě nedozví…

 

(Visited 1 404 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. To si snáď robíte srandu. Článok na stránke cz24.news kde je ako zdroj uvedený tento blog a hľa autorka článku odkazuje na svoj článok na inej stránke bez zdroja tvrdenia. Je pekné, že sa pani blogerka zabáva vymýšľať podobné správy ale nabudúce nájdite zdroj z ktorého ste čerpali.

  1. Jste slepý nebo si na to jen hrajete? Zdroj, ze kterého jsem čerpala, odkazuje na švédskou veřejnoprávní televizi, tedy něco jako naše ČT (té přece všichni příznivci očkování absolutně věří). A mohu dodat i několik jiných švédských zdrojů. Nemohu za vaši zřejmou neschopnost si cokoli dohledat….

   1. Místo urážení byste měl/a vložit odkaz. A ano je to hodně divné psát na stránkach ac24 zdroj na tento článek vámi napsaný…. tak vás poprosím o odkaz, nebo nám chcete říct že Vy, Slovanka, koukáte na švédskou veřejnoprávní televizi ve švédštině?🤣

 2. Milá Slovanka. Kde ste videli, že sa píšu články bez zdrojov? Už na základných a taktiež stredných školách vedia – učia sa, že pri každej práci sú potrebné zdroje.
  Nemôžete použiť informácie, ktoré nie sú z vašej hlavy, bez toho, aby ste uviedli odkiaľ sú.
  Prikladám Vám link, na pripomenutie, ako presne sa používajú zdroje:
  https://uesa.sav.sk/files/sn_pravidla-citovania.pdf

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *