Ve Vídni přepadl Afghánec s nožem dvě třináctileté dívky

Napsal
Sdílet článek

Rakousko patří s již 10% muslimů v populaci k zemím, které nemají šanci se bez násilí budoucí totální islamizaci vyhnout. Jejich metropole Vídeň je pak přímo islámskou baštou, ostatně nedávno jsme mohli vidět několik dnů trvající nepokoje, kdy se proti sobě postavily bandy Turků a Kurdů, jimž přišla na pomoc Antifa. Islamizace Vídně se pak mimo jiné projevuje i poměrně vysokou kriminalitou.

Předevčírem byla do vídeňského Prateru přivolána policie po hádce mezi dvojicí dívek a mužem. Dvě dívky (obě 13 let) vypověděly, že je přítomný Afghánec sexuálně obtěžoval a když nebyly svolné, tak  je ohrožoval nožem. Výslech svědka na místě tyto výpovědi potvrdil, a proto byl 32letý muž předběžně zatčen. Byl mu zabaven nůž. Muž prozatím výpovědi dívek popřel. Je zadržován policií a je vyšetřován.

Afghánci patří spolu se Somálci k tomu nejhoršímu, co  v rámci stávající invaze do Evropy přichází. Právě tyto národnosti pak bývají zároveň nejčastějšími pachateli násilných trestných činů, především pak znásilnění.

Mezi vetřelci, kteří byli v posledních letech zadrženi na našem území, zřejmě při tranzitu do Německa, byli také především Afghánci. O ty se dokonce rozhodla před časem postarat Rozumkova neziskovka OPU, která trvala na tom, že se jedná o nezletilce i přesto, že kostní test potvrdil, že tomu tak není. Stejně tak vetřelec, který v Německu pobodal partnerku a s dítětem v nouzovém stavu překročil bez nejmenších problémů české hranice, byl Afghánec.

 

 

(Visited 1 150 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *