Vejce nechte doma!

Napsal
Sdílet článek

To, že paní Alena Schilerová umí překvapovat není nic nového. Nemám na mysli pouze změny barvy vlasů. Pravda, vždy jí to poměrně sluší. Dbá o sebe, a to je pro dámu v jejím věku, chválihodné. Dbá též i o svůj pitný režim, což je vidět při TV přenosech z PS. U paní Schilerové je zřejmý sklon k romantice, všemu hezkému. K přírodě každopádně, například k motýlům, květinám atd. Oprostěme se od jejího správcovství státní kasy a uznejme, ANO, je to žena, která má též privátní starosti a radosti. Je jistě laskavá maminka, babička a tak.

Proč by si toto měla nechat jen pro sebe, na doma? Proč to nevzkázat těm, kteří o vzájemné laskavosti a milosti neví nic, či jen velmi málo?

Paní Schilerová dostala od pátku nový nápad a nenechala si ho jen pro sebe.

Pojďme být tento víkend prostě jen laskaví a milí… Vyplatí se to.

Zde si neodpustím svoji poznámku k „VYPLATÍ SE TO.“ Už od dětství nesnáším (a trvá to stále) když člověk má, musí, měl by, něco udělat s tím, že se to vyplatí. Toto považuji za hnusný obchod, kalkulaci. Moje okolí má v tomto směru – odmítání takových „obchodů“ – se mnou potíž a já se snažím tyto obchodníky ve svém životě co nejvíce eliminovat. A když to není možné (někdy skutečně ne), snažím se být milá, laskavá, vstřícná, ale bez – vyplatí se to.

Protože už nejsem příliš naivní a v souvislosti s naší politikou vůbec a v souvislosti s celým ANO už vůbec ne, nemohu výzvu paní A. S. pochopit jako vejžvyk, ale jako účelovku. V řekla bych účelovku i místně zaslanou. Kam? Do Karlových Varů. Tam dnes proběhne autogramiáda Andreje Babiše (jeho knihy s paradoxně příznačným názvem Sdílejte než vám to zakážou) a mohla by zase létat vejce. Takže pokud si pro autogram A.B. půjdete, vejce nechte doma.

P. S. Od pondělí zase jako vždy. Vyplatí se to! Vyplatí se to?

  • MAJKA DUBOVÁ
4/5 - (1 vote)
(Visited 169 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *