Velká Británie: Muslim dostal pouze podmínku za znásilnění třináctileté dívky, protože podle islámského práva neudělal nic špatného

Napsal
Sdílet článek

Čtete dobře, k rozsudku nedošlo někde v Pákistánu, kde jsou podobné verdikty zcela běžné, ani v Afghánistánu, Somálsku či Saúdské Arábii. Tam všude by byla navíc znásilněná dívka donucena se za muslima provdat či by dokonce byla potrestána ona sama, zatímco násilník by byl zcela z obliga. Podobný rozsudek padl před britským soudem, přičemž v Evropě se zdaleka nejedná o ojedinělou praxi.

To, že je nám pedofilie neustále podsouvána jako něco normálního, přičemž pedofilové jsou vykreslováni jako chudáčci, kteří za svoji úchylku nemohou a my bychom jim tedy měli porozumět, je jasným signálem, že je v celé Evropě dlouhodobá snaha o legalizaci této deviace. Ostatně, také u nás se pedofilové zcela legálně sdružují a dokonce si i pyšně vykračují na Prague pride, zcela zřejmě podporovaní i ostatními LGBTQI-P aktivisty.

Nyní se však vraťme k případu z Velké Británie.

Adil Rashid, (18) se učil na škole islámské víry,  kterou navštěvoval ve Spojeném království, že ženy jsou „bezcenné“ a také tvrdil, že si není vědom toho, že je pro něj sex s dítětem nelegální, protože jeho vzdělání ho naučilo, aby britské právo ignoroval a uznával pouze právo šaría.

Soudce Michael Stokes udělil Rashidovi pouze podmíněný trest a řekl: „I když je vám osmnáct, ze zpráv je zcela zřejmé, že jste velmi naivní a nezralý, pokud jde o sexuální záležitosti.” Ačkoli takové zločiny obvykle vedou ke čtyř až sedmiletým trestům odnětí svobody, soudce uvedl, že vzhledem k tomu, že Rašíd je pasivní a postrádá asertivitu, může mu odeslání do vězení způsobit více škody než užitku.

Rashid, původem z Birminghamu, přiznal, že měl s dívkou sex poté, co se seznámili on-line. V islámské škole, kterou navštěvoval, ho údajně učili, že „ženy nejsou o nic cennější než lízátko, které někdo upustil na zem“.

K podobným rozsudkům, kdy dostane muslim za znásilnění nezletilé pouze podmínku, dochází po celé Evropě stále častěji. Tyto rozsudky, ale i mnohé jiné, už začínají být v souladu mnohem více s právem šaría, než s právem evropským. A nemusím snad nikomu připomínat, že k podobným rozsudkům, kdy je viditelně islamofobie považována za horší prohřešek, než finanční podpora a propagace ISIS, dochází i u nás.

(Visited 8 244 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *