Velký reset plánuje i výměnu obyvatel Evropy, do roku 2030 se má přestěhovat miliarda lidí

Napsal
Sdílet článek

Dnes již všichni informovaní ví, že současná „plandemie“ má prvořadě za účel urychlenou realizaci tzv. „Velkého resetu“. Právě k tomuto tématu proběhlo jednání lídrů Světového ekonomického fóra letos v květnu, další konference, kde se probíraly otázky zeleného údělu, klimatu a enviromentalismu proběhla na podzim a digitální Davos, tedy konference, oficiálně zahajující Velký reset, proběhne už koncem tohoto měsíce. Součástí tzv. Velkého resetu, jehož osnovou je Agenda 2030, je také výměna obyvatel Evropy, která je v dokumentech prezentována jako „klimatická migrace“. Podle těchto plánů by se měla do roku 2030 celá miliarda (!!) lidí především z chudých zemí Afriky a Asie přestěhovat do Evropy, USA, Austrálie a Kanady. Proto se plnění restrikcí v evropských zemích vyžaduje výhradně po původních obyvatelích, muslimští invazisté si mohou dovolit mnohá nařízení porušovat, aniž by byli stíháni.

Ten, kdo bedlivě sledoval dění v Evropě během loňského roku, nemohl si nepovšimnout toho, že muslimská invaze velmi posílila. Zejména z Afriky na italskou Lampedusu, ale také na španělské Kanárské ostrovy, připlouvaly tisíce afrických vetřelců. V drtivé většině bez dokladů, avšak s chytrými mobilními telefony. Mimoto si také začaly jako znenadání přivážet mnohé evropské země své džihádistky z kurdských táborů, tedy ženy, které aktivně působily v řadách ISIS a jsou tak pro Evropu značným nebezpečím.

Takže zatímco Evropané byli uzavřeni ve svých domovech, evropské vlády, samozřejmě s podporou podvratné EU, přivážely další džihádisty do Evropy a jiné, kteří přicestovali sami, ubytovávaly v díky zastavenému turismu prázdných hotelích, luxusních výletních lodích a penzionech. Italská vláda vymýšlí další způsoby, jak invazisty legalizovat a vyhnout se tak jejich deportacím, španělská vláda pro změnu tajně přiváží vetřelce z Kanárských ostrovů na evropskou pevninu.

To vše se děje za absolutního nezájmu Evropanů. Přitom je již dávno potvrzeno, že džihádisté z ISIS se přemístili nejprve především do Afriky a nyní se značná část stěhuje z Afriky do Evropy.  To vše se děje za „koronavirovou clonou“.  Nyní tedy již víte, nač se hodí prázdné hotely a další ubytovací kapacity v evropských zemích.

Mimo dovozu džihádistů, jimž je (na rozdíl od Evropanů) navíc po celou dobu umožněn volný pohyb po Evropě, dochází také v islamizovaných zemích k tomu, že obyvatelé těchto ghett jsou do značné míry vyjmuti z nařízených restrikcí, zatímco původní Evropané jsou šikanováni.

Zářným příkladem je Německo, které má jiný přístup k vlastním občanům a k obyvatelům muslimských ghett. O silvestrovské noci, kdy byl zákaz vycházení, toto nařízení právě obyvatelé ghett zcela ignorovali. Svoji převahu dali najevo i tím, že kolem půlnoci vytáhli do ulic a tak, jako například v Berlíně, za pokřiku „Allahu akbar!“ řádili v ulicích, při zapalování kontejnerů se jim dokonce podařilo zcela vypálit supermarket. V Essenu došlo ke značným nepokojům, jedna celá čtvrť vypadala jako by přes ni prošlo tornádo. Kdepak byla policie? Jak je možné, že mohli takto ničit a rabovat? Podobně tomu ostatně bylo i v sousedním Rakousku či v chalífátech Frankistánu a Švédistánu.

Silvestr tedy ukázal, že restrikce platí jen pro někoho. Na druhou stranu Německo jasně ukázalo, proti komu jsou drakonické zákazy namířeny. Proti původním obyvatelům země. Za mnohé případy jmenuji jen několik.

V Bavorsku došlo hned ve dvou případech k pokutování starších mužů za porušení restrikcí, přičemž viditelně se jednalo pokaždé o zcela bezprecedentní šikanu.

O Vánocích, kdy platil zákaz vycházení po 21. hodině (který, jak jsme si uvedli výše, muslimské osazenstvo městských ghett nezajímá a nikdo po nich dodržování nepožaduje), naložil 62letý muž svá vnoučata do auta s tím, že je doveze domů, k rodičům. Bylo už ovšem po stanovené „večerce“, muž byl záhy zastaven, přičemž dostal pokutu ve výši 500 eur. Nikoho přitom neohrožoval, on a jeho vnoučata neměli vůbec šanci kohokoli cizího potkat.

K dalšímu případu došlo opět v Bavorsku v 8.30 ráno na Nový rok. Tehdy zastavila policejní hlídka 63letého řidiče. Ptali se ho, kam jede. Řidič odpověděl, že se jen zajel podívat k benzínové pumpě na ceny pohonných hmot, protože se hlásilo značné zdražování. Nic nekupoval, jen se chtěl informovat o ceně. Mimoto se šel ještě trošku projít do přírody. Policie k tomuto incidentu udává: „Vycházka není v době koronaviru dobrý nápad a není to žádný důvod k opuštění domu, neboť nejde o uspokojení životně důležitých potřeb.“ Také tomuto muži byla udělena pokuta.

K tomu bych mohla ještě přidat, jak policie v Německu nahání bruslaře na zamrzlém rybníku nebo jak Merkelová radila dětem ve vymrzlých školách, aby při vyučování poskakovaly a tleskaly (než se školy v Německu uzavřely, muselo se učit s otevřenými okny, takže ve třídách byla někdy dost zima).

Po celou dobu, kdy dochází k šikaně obyvatel Evropy, je náš kontinent volným „průchoďákem“ pro muslimské vojsko. Muslimové v islamizovaných zemích mohou bez problémů drakonické restrikce porušovat, původní Evropané jsou oproti tomu mnohde nesmyslně pokutováni. Jak je uvedeno výše, tak třeba i v případě, kdy se rozhodnou udělat něco pro svoje zdraví a vyrazí si na čerstvý vzduch na procházku nebo zasportovat.

Plány Agendy 2030, potažmo Velkého resetu, počítají s výměnou obyvatel západního světa. Také proto se aktivizovalo rasistické hnutí BLM, které mělo podnítit protibělošský rasismus. Světové (j)elity se už ani nesnaží nic tajit, všechny jejich šílené plány obsahuje nejen Agenda 2030, ale především v posledním roce přijaté dokumenty, které jsou detailnějším rozvedením plánů Agendy 2030. Koncem tohoto měsíce by pak mělo dojít k závěrečnému doladění všech plánů a nastínění jejich realizace, která by měla být dokončena do roku 2030.

 

 

4.2/5 - (5 votes)
(Visited 1 323 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *