Velmi zajímavé video ukazuje, že policii by chtěli rušit v USA spíš bílí, než černí

Napsal
Sdílet článek

Všem, kdo umí anglicky velmi vřele doporučuji shlédnout videa na konci tohoto článku. Jak jistě víte, tak stále víc velkých měst či městských čtvrtí v USA – především pak těch měst, která jsou pod nadvládou demokratů – se zasazuje o zrušení policie. Podle těchto ultraliberálů by měla být policie zrušena především v černošských čtvrtích, protože – jak oni tvrdí – je prý velmi rasistická.

Co si však o těchto názorech většinou bílých ultraliberálů myslí sami černoši? Mám tím samozřejmě na mysli černochy bezúhonné, ne ty, kteří se živí kriminalitou. Pro kriminálníky by přirozeně bylo zrušení policie velmi vítaným počinem.

Níže se můžete podívat na video, jehož první část je natočena v bělošské newyorské čtvrti a ta druhá v převážně černošském Harlemu. Umíte-li anglicky, video skutečně stojí za to. Někoho z vás možná udiví, že běloši odpovídají všichni v tom smyslu, že by měla být policie jistě zrušena, protože je zlá, násilná, rasistická. Nikdo z bílých neuvažoval o tom, že bez policie by v těchto čtvrtích razantně stoupla kriminalita. Nikoho z nich nenapadlo, že zrušení policie by bylo signálem pro kriminálníky k tomu, aby se do lokalit bez policie stěhovali či tam alespoň páchali kriminalitu, neboť budou mít jistotu, že v zónách bez policie budou beztrestní.

Oproti tomu černoši z Harlemu odpovídají úplně jinak. Většina z nich říká, že rušení policie ve své čtvrti odmítají. Obávají se zvýšené kriminality, zvýšeného počtu loupeží, vražd, krádeží i znásilnění. Už tak nepříliš bezpečná lokalita by se stala lokalitou velmi nebezpečnou. O čem pak celé video vypovídá především? O tom, že mnoho lidí z řad tzv. „městských liberálů“ je zcela odtržených ode reality. A je celkem jedno, zda se jedná o USA či Evropu. Čím to asi bude? Že by výchovou v názorově zcela sterilním prostředí ultraliberálních univerzit, na kterých je konzervatismus podobně, jako zdravý selský rozum či odlišný názor zcela nepřijatelným?

Ve stejném duchu hovoří i tento černoch, který se netají svým odporem k BLM:

Pak není divu, že podle různých průzkumů uvažuje o volbě Trumpa 20-40% černochů… 

5/5 - (2 votes)

(Visited 192 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *