Veselé vánoce v EUchalífátu

Napsal
Sdílet článek

Tak už zase – ostatně jako každoročně touto dobou – provokujeme. A nedáme si pokoj, prostě nechápeme, že naše tradice někomu sakra vadí. A beztak budeme my xenofobové v celé Evropě dál provokovat ty milé mírumilovné muslimy. Čím? No přece tím, že je všude v ulicích znát, že přichází Vánoce. Už roky takto provokujeme a to především v západoevropských městech.

Copak si asi takový muslim – džihádista musí myslet???

“Jak si to vůbec ti neznabozi, kteří (zatím) netřískají pětkrát denně hlavou o zem směrem k Mekce můžou dovolit? Vždyť imám přece už před lety slíbil nám,  muslimům, že Evropa bude naše!!”

A tak není divu, že se občas někdo neudrží a třeba na Silvestra dojde ke koordinovaným útokům na různých místech především Německa proti nemuslimským ženám, které si dovolily vyjít ven bez burky nebo alespoň hidžábu! Takže si nezaslouží nic jiného, než nějaké to osahání, znásilnění či alespoň verbální obtěžování.

Anebo ty Vánoční trhy! No co si to vůbec ti Evropané dovolují! Mají přece povinně slavit v ulicích Ramadán či jiné muslimské svátky, ale Vánoce? Jak si toto vůbec můžou dovolit?! Pak se nemůžete divit, když se jeden marocký uvědomělý věřící rozhodne zabít polského neznaboha a pak jeho kamionem přejet další káfiry na vánočním trhu v Berlíně! A protože byl Alláhův služebník úspěšný, jistě se posléze, když byl v Itálii dopaden a zastřelen, dostal i do ráje, kde na něho čekalo oněch 72 panen.

A jaké byly reakce káfirů? Začali kolem trhů stavět betonové zátarasy! No nic, to si teda dovolují příliš, měli je úplně zrušit, ale co, vždyť ve jménu Alláha tyto trhy alespoň nějak využijeme. Třeba tak, že na nich budeme do pokladničky od těch tupých nevěřících ovcí vybírat peníze na džihád. A nebude-li ani to stačit, tak jim připravíme nějaký ten pyrotechnický zážitek, ostatně, jako to v posledních dnech připravovali ve Vídni tito čečenští bratři. Bohužel jim nebylo dopřáno dílo dotáhnout do konce, nicméně jistě se nějaký další soukmenovec chystá někde jinde podobným způsobem vánoční svátky těm neposlušným káfirům patřičně “zpestřit”. Ostatně, máme čas, počkáme, si, až nás bude v Evropě víc. Proud džihádistů, mířících do Evropy ze zemí Blízkého východu i Afriky nekončí, takže kdo si počká, ten se dočká. A sloučení rodin dokoná své.

Ostatně, muslimové projevují svoje názory zcela nepokrytě, jako třeba v tento francouzský rapper – muslim, který zpívá o velké výměně obyvatel. On už totiž počítá s tím, že Evropa je jejich:

 

Ano, muslimům vadíme. Vadí jim naše svátky, náš styl života, kterému se v žádném případě nehodlají podřídit. Oni se nepodřizují, ale my se podřizujeme pomalu ale jistě jim. A podvolujeme se s každým dalším betonovým zátarasem, s každým dalším bezprecedentním rozsudkem, který jim vychází vstříc, jako byla naposledy kauza hidžábu na školách. Podřizujeme se jim tím, že jim povolujeme stavět mešity, zakládat školky, školy či muslimské obce, necháváme je vstupovat do politiky a dokonce je i volíme. Rostou  počty modliteben a to o tisíce procent (!), dokonce i u nás jsou už součástí mnoha veřejných budov (lázně, letiště, obchodní centra,…). Podřizujeme se jim tím, že kvůli nim povolujeme halal porážky, čímž záměrně obcházíme zákon proti týrání zvířat. Povolujeme chodící pytle, které mnohde nepovolí, povolujeme burkini.  Nenávistná kázání v mešitách proti nám, bezvěrcům, nikomu nevadí, ale naopak je stíhána “islamofobie”, k čemuž je využit zákon o předsudečné nenávisti. Oni mohou schvalovat teroristické útoky, štvát proti bezvěrcům a nic se neděje. Oproti tomu se na ochranu muslimů a islámu vymýšlí slova jako “islamofobie” nebo  pojem “předsudečná nenávist”. Ale oni se nám nepodřídí NIČÍM, on to totiž po nich nikdo ani nechce.

Pak není nic podivného na tom, co nedávno prohlásil muslimský kazatel Muhammad Ajíd. Šlo o výzvu všem muslimům, pronesenou v roce 2015, tedy těsně před začátkem invaze. Tento kazatel je jednou z nejvyšších islámských autorit a jeho výzvu pak poslechne každý pravověrný muslim. Výzva zní:

„Dá-li Alláh, budeme po nich dupat našima nohama … budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! My pak migranty seskupíme ve jménu Chalífátu. A řekneme Evropě „To jsou naši synové! Nechte je na pokoji nebo k vám pošleme bojové šiky! A my vás, s Alláhovou pomocí, udupeme!“

Chápete už, že v Evropě probíhá džihád? Tedy “svatá válka” muslimů s nemuslimy, jejímž završením je hidžra – islamizace zabraného území. V posledních letech stoupají počty muslimů všude v Evropě o desítky až stovky procent. Jen Evropan už natolik otupěl, že si neuvědomuje, že u zátarasů na trzích to neskončí. Za deset let už ani ty trhy nebudou, bude příliš nebezpečné projevovat navenek jakékoli známky tradic, neslučitelných s islámem. Betonové zátarasy jsou jen začátek. Jakmile se mezi nimi projde parta muslimů s noži či mačetami (nikdo si je nedovolí kontrolovat) nebo třeba jen jeden muslim s výbušnou vestičkou, začnou se trhy hromadně rušit. To už bude poslední známka absolutního podvolení islámu.

 

 

(Visited 215 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *