Veselé velikonoce 2020, Allahu akbar! (videa)

Napsal
Sdílet článek

Koronavirová pandemie po celém světě zapovídá veškerá shromáždění většího počtu obyvatel. V drtivé většině zemí je povoleno chodit na veřejnosti maximálně po dvojicích a to ještě pouze tehdy, když máte venku něco neodkladného. Jinak můžete být pouze doma, ve společnosti těch, kdo obývají společnou domácnost. Pravidla jsou samozřejmě v různých zemích poněkud odlišná, nicméně všude je jedno společné – zcela se zapovídají hromadné akce, ať už kulturní, či sportovní, ale také náboženské.

Velikonoce tedy nebudou jak ve znamení obvyklých tradic, k nimž patří i vzájemné návštěvy (tradice se zem od země liší), tak ani ve znamení zaplněných kostelů. Jak budou tedy vypadat velikonoční svátky v ulicích evropských měst? Ulice sice budou poměrně pusté podobně, jako v jiné dny, nicméně úplně klid v nich nebude. Videa níže vám názorně předvedou, jak budou vypadat ulice mnoha evropských měst. Upozorňuji, že i přesto, že se jedná o různá města a odlišné země Evropy, ale i USA, je zvukový doprovod videí takřka totožný:

Řecko:

Nizozemí:

Belgie:

Švédsko:

USA:

Německo:

Norsko:

Francie:

Itálie:

Velká Británie:

Španělsko:

Vzpomínáte si na loňské velikonoční svátky a na útoky na „uctívače Velikonoc“, jak oběti islámských útoků na Srí Lance nazvali „politicky korektní“ politici a média? O letošních velikonocích, které budou kvůli koronaviru trávit nejen Evropané převážně uzavřeni ve svých domovech, budou v mnoha místech Evropy znít výkřiky muezzinů, svolávajících své „ovečky“. Ulice tedy opanovávají muslimové už i tam, kde jsou stále menšinou. Ostatně, o tom jsem psala třeba zde.

Nejsem věřící, ale s velikonocemi si podobně, jako většina z vás, spojuji něco úplně jiného, než výkřiky muezzinů z mešit. U nás to zatím neznáme, i když mešity zde už máme, ovšem (zatím) bez minaretů. V Brně se plánuje výstavba mešity i s minaretem, časem tedy minimálně tam se můžeme podobného „novoevropského folkloru“ dočkat.

Můžete se ptát, kdo za to může. Můžete nadávat, či se uklidňovat, že jsou zatím v menšině. Ale jak dlouho ještě v té menšině budou, při tom, jak se množí? Při maximální vstřícnosti drtivé většiny evropských politiků vůči islámu? Vždyť mešity rostou po Evropě jako houby po dešti a netěšte se, rostou i u nás, stejně jako počty muslimů. Nevidíte snad, jak se všude „množí“ kebabárny?

Postupně nám budou do hlav vtloukat, že podobné záběry jsou normální. Ano, jsou normální třeba v SA, Kataru, Turecku, Sýrii, Afghánistánu, Pákistánu, Somálsku, Maroku, Egyptě, Tunisku a desítkách dalších muslimských zemí. Vidět však něco podobného v Evropě normální není. Islám do Evropy nepatří, což věděli i naši předkové. Jak je možné, že dnešní Evropané to neví? Ostatně, předzvěstí všeho, co má zřejmě nastat byla i instalace islamizátora Bergoglia na post papeže.

Víte, že už brzy bude ramadán? Myslíte, že muslimové budou akceptovat pravidla nouzového stavu, vyhlášeného ve většině zemí? Pravidla, která už beztak plně neakceptují? Předpokládám, že islamizované země Evropy právě těsně před ramadánem pravidla uvolní. Jejich politický establishment si totiž je velmi dobře vědom, že poté už muslimy mimo mešity a hromadné modlení neudrží. Modliteb, u kterých se o ramadánu schází obrovské davy muslimů, se dozajista tito fanatičtí uctívači pedofilního vraha Mohameda nevzdají.

Vánoce a Velikonoce jsou v Evropě zatím hlavními svátky. Jak dlouho potrvá, než se jimi stane ramadán??

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 209 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *