Vetřelci na bulharských hranicích (video)

Napsal
Sdílet článek

 

Někteří vetřelci se poté, kdy zjistili, že Řekové hodlají svoje hranice bránit i se zbraní rozhodli, že to zkusí přes Bulharsko. Bohužel, netuším, jak to skončilo. Tomu, že mají k dispozici žebřík, se vůbec nedivím. Vždyť Turci vetřelcům pomáhají jak jen to jde, aby se dostali dál do Evropy.  Připomínám však, že asi tři roky nazpět na bulharských hranicích jednoho afghánského vetřelce dokonce zastřelili a v okolí hranic působí i místní domobranci. Takže i tato tlupa invazistů mohla být někde dál zadržena, ale také mohli projít bez problémů dál do Evropy.

Не Стига че Прескачат Нелегално през Границата и Тикток си снимат хората

Zveřejnil(a) Хасково Кв.Република dne Sobota 31. srpna 2019

Pokud jsme už u Bulharska, jistě jste zaznamenali i to, že bulharská vláda nechala otevřít stavidla přehrady Ivailovgrad, čímž značně zvýšila hladinu řeky Evros, přes kterou migranti připlouvají. Tím samozřejmě vetřelcům znesnadnili překročení rozvodněné řeky.

 

Řecké i bulharské hranice jsou hranicemi Evropy, tedy i našimi hranicemi. Je proto v zájmu všech Evropanů, aby byly důkladně střeženy a v případě současné invaze také bráněny jakýmikoli prostředky.

(Visited 359 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *