Vetřelci se vloupali do domu, majiteli uřízli prst, vše si natáčeli (video)

Napsal
Sdílet článek

Loupežné přepadení, při kterém přišel majitel domu o malíček, se odehrálo v multikulturně obohacovaném Švédsku. Pachatelé si svůj čin nahrávali, natočili tak důkazy sami proti sobě. Ostatně, nejedná se o první podobný případ. Na videu dokonce se obrací pachatel k Alláhovi, je tedy docela jasné, jakého původu lupiči byli. Ostatně, hodně lze rozeznat i z titulního obrázku…

Video, na nějž se můžete podívat v odkazu níže, ukazuje brutální loupež, k níž došlo minulý týden v rezidenci v Skellefteå.  Video ukazuje gang ponižující oběť s psím vodítkem. Pak můžete vidět, jak muži uřízli prst.

K incidentu došlo v neděli večer, 11.října, kdy se muslimský gang vloupal do domu muže z videa. Muž byl posléze ve svém domě okraden. Dva muži byli později zatčeni pro podezření z násilného napadení a loupeže s přitěžujícími okolnostmi.

Video, zobrazující incident v rezidenci oběti, můžete shlédnout v odkazu níže. Jeden z pachatelů je slyšet jak hrozí, že bude “kurva” oběť, a dokonce přísahá při Alláhovi.

Na inkriminované video, které nedoporučuji slabším povahám, se můžete podívat zde.

Ve čtvrtek prokurátor z prokuratury v Umeå požádal, aby byli oba muži, kterým je 21 a 23 let, zadrženi pro podezření z násilného napadení a loupeže s přitěžujícími okolnostmi.  21letý mladík se již objevil v trestním rejstříku za napadení, krádeže, trestné činy s použitím nože, drogové trestné činy a řízení pod vlivem alkoholu. 23letý komplic byl odsouzen za několik drogových trestných činů a násilné trestné činy.

Detaily k identitě pachatelů zatím nebyly zveřejněny (vyjma toho, že jeden z nich je narozen v Jeruzalémě, tedy zřejmě jde o Palestince, vzýval-li Alláha), nicméně případ se jistě znovu objeví v médiích v momentě, kdy půjde před soud. To už by měla být identita patrnější.

Každopádně tento případ jasně ukazuje na poněkud chabou inteligenci pachatelů, kteří se neváhali při činu natočit, čímž velmi usnadnili práci policii, které se tak sami nechtěně “udali”.  

(Visited 748 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Další dva chudáčci, duševně nemocní z přestátých traumat … Je mi jich líto.
    Potřebovali by vzpamatovat.
    Třeba aspoň pokropit.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *