Vetřelec ze Súdánu zavraždil dva dánské důchodce, pokusil se znásilnit čtrnáctiletou dívku a její matku zavraždil

Napsal
Sdílet článek

Další údajně psychicky nemocný černý vetřelec v Evropě. Není jich už nějak příliš? Ostatně, všichni si ještě pamatujeme na nedávný soud s černochem, který znásilňoval v severních Čechách. Případ, na který chci upozornit, je dalším v řadě mnoha jiných, který ukazuje, že je psychiatrická diagnóza pro černé vetřelce asi jakýmsi zadáním. Jinak si to nelze vysvětlit. I když v tomto případě už bylo mrtvých příliš, takže pachatel nakonec přece jen vyvázl s trestem nejvyšším a nepomohla mu ani psychiatrická diagnóza.

Kodaňský městský soud minulý víkend udělil súdánskému přivandrovalci dva doživotní tresty za vraždu dvou dánských důchodců. James Schmidt (alias Lual Yai Fayin Lual), 27-letý súdánský vetřelec, který byl už předtím odsouzen za pokus o znásilnění 14-leté dívky a vraždu její matky, byl odsouzen minulou neděli za vraždu osmdesátiletého Petera Jensena Olsena a jednaosmdesátileté Inez Hasselbladové. Súdánský migrant byl ovšem zproštěn obžaloby z vraždy třetí seniorky, dvaaosmdesátileté Evy Hoffmeisterové, která mu nebyla prokázána.

Hoffmeisterová, Hasselbladová a Olsen bydleli všichni ve stejném bytovém komplexu ve čtvrti Sterbra v Kodani. Schmidt měl přístup do bytového komplexu, protože tam v jednu dobu pobýval s rodinným příslušníkem, který v té době žil ve stejném komplexu jako oběti.

Několik psychiatrů, kteří Schmidta vyšetřovali, zaznamenalo, že vykazuje silné psychopatické rysy. Paradoxem je, že jen několik hodin poté, co kodaňský soud odsoudil Schmidta na doživotí, se v centru dánského hlavního města shromáždilo asi 15 000 BLM a demonstrantů z Antify, kteří údajně demonstrovali proti smrti George Floyda.

Ovšem na obětech tohoto súdánského vraha očividně nikomu – a nejméně pak těmto aktivistickým výtržníkům –  nezáleží. A proč by taky mělo. Vždyť všechny jeho oběti byly bílé a vrah černý. A o takových případech je přece třeba v rámci politické korektnosti mlčet, že??

(Visited 6 728 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Kdy konecne páni mocni pochopí, že tenhle cerny mor do evropy nepatří, ze se.musi vyhnat zpět. Kdy obycejni lide pochopi ze vedeni jejich zemi a Eu jsou jen vitaci a obhajci lidskych prav cerne luzy, nikoli jejich, domorodcu.Kdy pochopi lidé, tahle luza je jednou vyzene z jejich domovů na ulici, bude je nutit pracovat pro ně. Kdy pochopi ze tyhle politiky vcetne Merklovy, ktera je za vsechna tahle zverstva odovedna musi nahradit patrioty, lidmi kteri miluji svoji zem, kteri vyzenou tuto LŮZU treba i do moře. Nemuzete se nechat zabijet, znasilnovat a okradat a pritkm se divat jak je soudy osvobozuji, lituji, jim nadrzuji. Tvrde na ne, nic jim nedat, vubec nic a nijdera at tahnou zpatky do jejich hnoje, prasata cerny, bestie vraždící.

  2. oni by to pochopili kdyby jim znásilnili jejich dcery a manželky dokud se jich to netýká tak je jim to uplně jedno

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *