Většina našinců je prý nadmíru spokojena s EU. Jsme na tom vážně tak špatně?

Napsal
Sdílet článek

Mnozí z vás možná podotknou, že podle výsledků voleb je tomu skutečně tak, neboť drtivá většina lidí volí strany, které jsou programově eurohujerské. Jenže tak tomu bylo vlastně po celou dobu, tedy i tehdy, kdy byla spokojenost s touto totalitní institucí výrazně nižší. Podle průzkumu  agentury STEM má jít dokonce o celých 57% lidí, kteří jsou nadšeni tím, že jsme součástí 4. říše, zatímco proti členství v EU je údajně pouhých 17% občanů. No, myslím, že jistý předchůdce Merkelové s knírkem pod nosem by měl radost, jak je protektorát nadšen ze svého podřadného postavení.

Než půjdeme k věci, tak nejprve cituji z komentáře k danému průzkumu:

„V ekonomické krizi většinou pozorujeme i krizi důvěry v domácí i mezinárodní instituce. Spokojenost Čechů s naším členstvím v EU se ale obnovila na rekordní hodnoty od roku 2010 i navzdory tomu, že lidé celkově svoji současnou situaci nevidí příliš pozitivně. Hůře například nyní hodnotí svoji vlastní ekonomickou situaci a nepříznivě vnímají i vývoj v České republice.” 

Sice příliš nevěřím průzkumům, které většinou dopadnou tak, jak si přeje zadavatel, ale na druhou stranu si všímám všudypřítomné propagandy. Podívejte se na mainstreamová média, která do nás v době, kdy se chystala většina zemí neuvěřitelně zadlužit prostřednictvím EU u nadnárodních bank, hustila neskutečné bláboly o tom, jak nám naše milovaná 4. říše laskavě půjčí peníze.

Prosím, jaké peníze nám má EU půjčit, když má jen ty, které zase jenom vybere od občanů EU a tyto finance bruselský moloch jen prožírá? A proč bychom se měli zadlužovat prostřednictvím tohoto lichváře jménem EU, ručit přitom za  dluhy krachujících zemí a ještě za to odevzdat naši suverenitu, neboť o to jde především?  Pokud si už musíme půjčit, tak proč ne bez tohoto lichváře, napřímo a hlavně bez nutnosti odevzdání naší suverenity?

Hlavním důvodem, proč údajně většina našinců EU věří pak mají být ze strany EU zajištěné vakcíny. Pominu-li fakt, že o ty jejich narychlo “spíchnuté” pofiderní vakcíny nemá spousta lidí zájem, tak i ti, kdo zájem mají, přece nemohou být natolik stupidní, aby neviděli, že se očkuje po celém světě. Tedy vakcíny jsou i mimo EU, momentálně očkuje například Velká Británie, která již zjistila, že při podávání těchto údajně báječných vakcín je zapotřebí mít po ruce resuscitační pomůcky. Chybička se vloudila a pár očkovaných zdravotníků – alergiků upadlo do anafylaktického šoku.

Ne, nebudu probírat další vedlejší účinky mRNA vakcín, o nich jsem psala jinde. Ale tak nějak nechápu myšlenkové pochody mnoha našich spoluobčanů, údajně velmi vděčných milované EU za obstarání vakcín.  Oni si snad myslí, že bez EU by se k vakcínám nedostali? Vakcíny jsou hrazeny ze zdravotního pojištění podobně, jako testy. Tak oč jde? Zač jsou svědci covidovi té EU tak neskonale vděční? Za to, že striktně určila 3 vakcíny, které se u nás budou aplikovat? To by copak nebyla naše vláda schopna si nějaké zajistit sama tak, jako to udělala spousta vlád napříč planetou?

Dalším, co údajně našinci na EU oceňují je umožnění dovozu a vývozu potravin. Copak zapomněli na to, jak právě EU obhajuje dvojí kvalitu potravin? Či jak nerovnoměrně rozloženými dotacemi pokřivuje zemědělskou politiku zemí EU, z nichž právě nám jdou skoro nejnižší dotace? Bez EU bychom si mohli stanovit vlastní normy, na základě nichž by k nám nemohli nadále dovážet druhořadý odpad.

Tak nevím, co si o průzkumu myslet. Ale mít radost z druhořadých potravin, zvolených vakcín, které by si vláda mohla vybrat i bez EU (a to nyní nehovořím o možných vedlejších účincích těchto preparátů) či jásat nad lichvářem, který si  půjčí od bank, aby si pak půjčky řádně zúročil a to včetně zajištění ztráty suverenity, svědčí o slabomyslnosti těchto euroobčanů.

 

 

(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Buď je zmanipulovaný ten výzkum (k čemuž se přikláním), nebo jsou zmanipulovaní Češi – a pak se nemohou ničemu divit. A pokud tomu tak je, je to výsledek půltisícileté poroby.
    Příští rok totiž “oslavíme” 500 let pod cizí nadvládou. Jiří z Poděbrad byl poslední český vládce hodný toho jména.

    1. Já bych i věřila, že jsou zmanipulovaní Češi. V celém mainstreamu jede tak šílená propaganda , že ten, kdo nezná jiné zdroje a neumí se nad vším zamyslet, nejspíš skutečně věří, že pod kuratelou 4. říše – samozřejmě v čele s Německem – nás čekají světlé zítřky. Dlouholetá ideologická masáž mládeže (školy, youtubeři) také nese svoje plody…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *