Více i méně šílená videa z celého světa – vážně i nevážně

Napsal
Sdílet článek

V těchto dnech jsem narazila na různá zajímavá videa z poslední doby, z rozličného ranku, která se sice nehodí na samostatný článek, ale rozhodně stojí za pozornost. Níže se tak můžete podívat na videa k tématu invaze, koronašílenství či islamizace. Podíváme se do různých zemí Evropy, do Ameriky i k protinožcům.

Takže nejprve něco na odlehčení: “Jak pomoci africkému vetřelci, vyplavenému do písku na pláži??” Video zřejmě z francouzské provenience:

Jedno multikulturní obohacení z Velké Británie:

Šílené video z Austrálie. Policie brutálně zasahuje proti ženě, která si dovolila vylézt ven bez roušky. Koronadiktatura v praxi:

Španělsko – Kanárské ostrovy. Místní obyvatelé blokují příjezd invazistů do jejich obce, kde mají být afričtí vetřelci ubytováni v karanténě:

 

Video z amerického Chicaga. Zde můžete vidět důsledky neomezeného řádění BLM. Pokrytecká černá lesbická starostka, která nechala své soukmenovce bez omezení řádit, se náhle nad stavem města pohoršuje. Přitom je to právě ona, kdo má vše především na svědomí.

Včera se proti sobě opět postavily dva somálské gangy. Tedy politicky korektně řečeno postavili se proti sobě “Švédové” poněkud tmavšího zabarvení. Výsledek střelby z Kalašnikova? Dva mrtví. Tentokrát to naštěstí neodnesl ani jeden náhodný kolemjdoucí.

A opět USA a Chicago. Proč čekat, až obchod otevře? A vůbec – proč chodit “nakupovat” dveřmi? Aneb typický způsob, jakým aktivisté z BLM “nakupují”.  PS: zřejmě se nejedná o obchod, který má černého majitele….

A ještě jednou Chicago a rabování:

A na závěr Londýn a průvod muslimů, kteří protestují proti křesťanům a židům. Považují město za svoje, což jim ostatně potvrzuje i fakt, že tam mají svého starostu. Britanistánu už ani Brexit nepomůže…

(Visited 200 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *