Videa, která dokazují, že třetí světová válka je válkou nemuslimů s islámem a všemi, kdo jeho šíření podporují

Napsal
Sdílet článek

Běžně zde uvádím videa, která nám představují multikulturní obohacování Evropy. Nicméně těchto videí je již taková řada, že se víceméně opakují. Dnes a denně připlouvají další stovky až tisíce muslimských vetřelců z Afriky do Evropy a to za nezájmu většiny Evropanů, kteří nejsou schopni si uvědomit dosah této nekončící invaze zločinců a muslimských hrdlořezů. Falešná pseudohumanita a snaha EU a jejích nohsledů o odzbrojení Evropanů, jim jen nahrává. Ve válce s islámem však není jen Evropa, jde o válku světovou. Více na záběrech níže..

První video je pro všechny, kdo mají rádi hádanky. Já vám jen napovím, že země, z níž aktuální video pochází, je zemí, kde neplatí právo šaría a muslimové zde netvoří většinovou společnost. Zkuste si tipnout, kde bylo video natočeno, odpověď naleznete na konci článku:

Itálie, coby vstupní brána muslimských vetřelců, zažívá obohacení dnes a denně, další videa jsou tedy právě z této země.

Takto dopadl obchod Gucci po nájezdu vetřelců ze severu Afriky:

Lampedusa – další zásilka inženýrů a doktorů:

Řecko: 10-14letí muslimové dělají bordel v ulicích za pokřiku obligátního „allahu akbar!“. To jsou ti sirotci, po nichž tak sluníčkáři touží??

Itálie: Striptýz afrického vetřelce laugh

Zatímco italští důchodci strádají, afričtí vetřelci utrácí za hraní v sázkovém centru:

Kanárské ostrovy se staly jakousi španělskou Lampedusou. Nyní, když je utlumen turistický ruch, slouží coby další základna africké invaze do Evropy:

Francie: Erdoganovi vojáci ve Francii – protesty tamních Turků proti Arménii (3 videa):

A na závěr opustíme Evropu a podíváme se na to, jak se daří nemuslimům v islamizované zemi, jakou je Pákistán. Nezletilá nemuslimská děvčata (hinduistky nebo křesťanky), většinou ve věku mezi 9 -16 lety, jsou unášena muslimy, násilně provdána a islamizována. Na straně násilných muslimů stojí i tamní soudy, rodiny nemají šanci získat unesené dcery zpět. Za poslední rok se jedná již o stovky, ne-li tisíce případů. Na videu se matka domáhá navrácení třináctileté unesené dcery, kterou násilně unesli a provdali za 44letého muslima. Matka ovšem nemá na navrácení dcery sebemenší šanci:

Na závěr vám ještě dlužím odpověď na hádanku z prvního videa.  Nejedná se tedy o žádnou muslimskou zemi, ale ani o zemi evropskou. Úvodní video je z Minneapolisu, USA.

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 393 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *