Viděli jste už vařit z vody? Ne? Tak to jste v sobotu nebyli na Letné

Napsal
Sdílet článek

Takový debakl, jaký se na mi na televizní obrazovce rozevíral od sobotní 14. hodiny do hodiny zhruba šestnácté, jsem ve svém dlouhém životě ještě nezažil. Co to vlastně tihleti dva z chvilek Roll a Minář jako hlavní vytyčovatelé chvilkovského programu vlastně chtějí? Že snad nezávislost veřejnoprávních mediálních prostředků jako jsou ČT a ČR?

Co tím prohoha mohou myslet? To aby ČT a ČR byly ještě víc a ještě otročtěji ve vleku jediné politické strany, kterou je TOP 09? Aby tato média ještě víc zakrývala všechno, co se jim a a jejich patronu TOP 09 nehodí, a naopak pozdvihovala do nebe to, co se jim hodí, a tak až ve statky a hrdlo a co nejsprostěji lhala tak, jak lžou už od sametu až dodneška? Aby dál vylučovala z účasti na

politických debatách ty politiky a novináře, kteří když třeba i jen jedinkrát vyslovili cosi, co se s politikou těchto veřejnoprávních médiií nerýmovalo, měli až do smrti vstup do těchto médií zapovězen, jak by o tom mohli vyprávět pan Petránek, pan Zbořil či pan Erik Best? A naopak aby tam byl pečený vařený ruský emigrant Romancov, který zřejmě protože ničeho jiného není schopen, co řekne toť slina vržená na Rusko?

Má tohle snad být chvilkový příspěvěk ke slovům prezidenta Masaryka o tom, že bez diskuze není demokracie?

Anebo jim jde hlavně o demisi premiéra Babiše? Ale proboha živého, vždyť žádný argument na podporu této jeho demise na Letné vůbec nepadl, jak konstatoval i pan Herzmann z agentury CVVM v následné debatě o mítinku ve studiu ČT.

A momenty na mítinku vůbec nejtrapnější? Až kupodivu kratičká vystoupení pozvaných herců, kteří asi dobře věděli proč se neztrapňovat déle, než bylo třeba.

A hned potom zpěvácké vystupení zpěváka Dutky, kterou trapnost na Letenské pláni vygradovala až k transcendentu.

 • Lubomír Man
(Visited 164 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. Stejně jako Listopad 89 nespadl jen tak najednou z nebe, předcházelo této významné události:

  pro všechny
  – pro ty, kteří byli smutní, a jsou smutní dodnes,
  – i pro ty, kteří si konečně oddychli a radovali se ze setřesení tyrana

  mnoho akcí. Něco jako těhotenství. Žádná komise, která rozhodne, že SE DÍTĚ NESMÍ DONOSIT a narodit. ANO, slyšíš? Už je na interupci pozdě, už jsou slyšet a cítit pohyby a rodina, která to dítě čeká (část rodiny, čtvrt milionu, byla včera na Letné) si ještě musí počkat. A počká si, protože kdo si počká ten se dočká.

  Myslím si, a určitě je nás víc (mnoho), kteří víme, že historicky podobná událost významu Listopadu 89 přijde. Musí TO DOZRÁT. a čas sklizně přijde. Ten přijde vždy.

 2. Pan Man preceňuje ovčanov. Kecy od milionchvíľkarov vyhovujú mnohým voličom, a milionchvílkari potrebujú iba hlasy týchto voličov. Týmto voličom je celkom jedno, aké kecy si vypočujú – hlavne aby to boli kecy proti Babišovi. Ani ten diskutér nado mnou asi nič iné nečakal, ani nič nepochopil. (však ani ja som nepochopil jeho kecy).

 3. Milionchvilkaři nepotřebují žádné hlasy voličů, aby bylo jasno. Hlasy voličů potřebují až politici a to milionchvilkaři nejsou, aby bylo jasno. Babiš už je jen ten, který vytěžil ze stavu, ve společnosti a hlavně v polistopadové politice, (ne)morálního a hlavně právního,který nastavil nejprve Klaus, pak to dorazil Zeman. Diskutér č. 1 se vyjádřil (asi bohužel pro Vás česky, proto nepochopení z Vaší strany) jasně, srozumitelně. Bohužel takových jako Vy je příliš mnoho. Proto ještě není “čas k porodu pro pravdu a lásku”. Snad to “dítě” zase někdo nezparchantí.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *