Vídeň: Za pokřiku „Allahu akbar“ řádila tlupa asi padesáti Turků v kostele

Napsal
Sdílet článek

Pokračující a zřejmě již nekonečná série útoků na nemuslimské cíle pokračuje. Lze počítat s tím, že jak bude podobných incidentů přibývat, budou se přidávat další a další mohamedáni napříč Evropou. Je pak jen otázkou času, než někde vejde muslim do davu s výbušnou vestičkou. Uřezané hlavy francouzského učitele a dalších dvou lidí v kostele v Nice jsou pak jen předzvěstí toho, co se velmi brzy stane jakýmsi evropským folklórem. Šílené pak je, že k projevům, které mají dávat najevo fakt, že dané území už muslimové dobyli, dochází stále blíž k našim hranicím. Po pouličních protestech mohamedánů ve čtvrtek v Berlíně tak došlo k dalšímu incidentu nyní v islamizované vídeňské čtvrti.

Zhruba 30 až 50 tureckých teenagerů řádilo v katolickém kostele sv. Antonína Paduánského ve Vídni-Favoritenu. Podle zpráv místních médií křičeli mladí Turci „Alláhu akbar“, zatímco kopali do lavic a zpovědnice kostela. Výtržníci se rozprchli až poté, co pastor zavolal policii.

Podle rakouských médií donucovací orgány zpočátku označily znepokojující výtržnost za „pubertální žert“, případ však byl později postoupen Státnímu úřadu pro ochranu ústavy a do oblasti byly jako bezpečnostní opatření vyslány desítky policistů.

Ministr vnitra Karl Nehammer slíbil, že bude chránit rakouskou křesťanskou komunitu, jejíž bezpečnost byla posílena po sérii násilí a útocích ve Francii, které byly spojeny s islámskými extremisty.

Problém je už to, jak ke všemu přistupují politici, kteří vše svádějí na islámský extremismus nebo islamismus. Přitom jediným a tím pravým důvodem všeho násilí je islám. Slovíčkaření je přesně tím, co spolehlivě vede celou Evropu do pekel.

Dokud se tito politici nezbaví zhoubné politické korektnosti, v jejímž rámci nejsou schopni nazvat problém jeho pravým jménem, pak se nic nezmění, protože podobné jednání absolutně vůbec nevede k potlačení islamizace. Teprve úplným zákazem islámu se dá něco řešit, jiná cesta už pro Evropany není.

5/5 - (9 votes)
(Visited 635 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *