Video, které mi fašistická youtube cenzura ihned po zveřejnění smazala

Napsal
Sdílet článek

Jak jsem upozornila v jednom ze svých předchozích článků, tak jsem chtěla v rámci širších možností informování o některých závažných skutečnostech využít youtubový kanál. Můj záměr byl takový, že občas zveřejním v některém z blogů aktuálně natočenou nahrávku. Zatím se jedná pouze o audionahrávky, doprovozené ilustračními obrázky a videi, časem jsem k vám chtěla hovořit i osobně.

Nicméně fašistická youtubová cenzura seznala, že informace, které na videu uvádím, jsou pro zveřejnění nepřijatelné. Nahrávka byla zcenzurována během velmi krátké doby, snad několika hodin po zveřejnění. Chci ještě upozornit na to, že ilustrační obrázky a videa zcela jistě nebyly hlavním důvodem jeho cenzury. Na stejném kanále jsem totiž jen o pár dní dřív zveřejnila pokusné video.

Na testovacím videu, které bylo dosti nepovedené (proto jsem jej zde ani nezveřejnila), jsem jen chtěla zkusit, jak zafunguje cenzura. Jako doprovod audionahrávky, ve které jsem promlouvala k pomateným sluníčkářům (taková obdoba tohoto a několika dalších podobných článků) jsem záměrně zveřejnila stejná či velmi podobná videa a obrázky jako u nového, již zcenzurovaného videa.

Co tedy zcela jistě vadilo fašistickým cenzorům z youtube byl obsah audionahrávky, konkrétně téma, kterým jsem se v ní zaobírala. Jedná se o téma rychle postupující islamizace Evropy, srovnání naší země s tím, jak byly islamizovány země jiné, zejména pak Švédsko, u kterého vidím mnohé paralely.

Tedy vadilo moje upozornění na záměrnou, plánovanou a řízenou islamizaci. To je téma, které vadí. 

Sami si srovnejte moji nahrávku s mnoha jinými, které nikdo na youtube nesmazal, i když jsou třeba do značné míry kritické ke stávajícímu korporátně-fašistickému systému. A skutečně znovu zdůrazňuji, že doprovodné obrázky nemohly vadit. Většinu z nich jsem použila u pokusného videa, které se stále na youtube nachází.

Ostatně, stejným či velmi podobným tématem se zabývalo několik jiných youtube zcenzurovaných videí, o kterých jsem v minulosti psala, jako například v tomto článku, kde jsem upozornila na krátký film o islamizované Evropě roku 2047. I toto video bylo velmi rychle zcenzurováno a muselo být zveřejněno jinde. Vadí-li zmínky o stávající islamizaci, kterou nevidí jen slepý a zcela nevnímavý člověk, pak je jasné, že je to téma, které spadne jako první na “black list” v momentě, kdy zavedou celounijní cenzuru všech internetových platforem, s čímž se počítá – jak se sama Jourová vyjádřila – od prosince.

Pokud máte tedy zhruba třicet minut čas a chuť, můžete se na moji velmi rychle zcenzurovanou nahrávku podívat zde. Jedná se o platformu zcela necenzurovanou a svobodnou, kam si vkládají videa i jiní zcenzurovaní autoři, také film o islamizaci Evropy byl uložen zde. Předem se omlouvám za velmi amatérskou formu a úpravu. Nemám totiž ráda čtení z papíru, raději hovořím spatra, což je – bohužel – na nahrávce znát. Myslím, že důležitý je ovšem obsah a ne forma.

A na závěr bych ráda poděkovala fanatické cenzorce Jourové, která se už druhé volební období zasazuje právě u všech globálních internetových platforem za co nejpřísnější cenzuru, stejně jako Al Hamajdovu cenzorskému komandu, které tak briskně zasáhlo. Tím jste mi totiž jen potvrdili, že toto téma je natolik ožehavé, že stojí za to se jím nadále zabývat.

 

 

(Visited 276 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. good
    Pohan nebo změtenec, by duom dělal sobě neb chalupu, neboli obydlé držal w křesťanském králowstwie našem Českém, zapowiedáme úplně a bráníme, přikazujíc, aby žádnému z našich wěrných poddaných neslušelo pohana neb změtence kterého přijieti do swých domóv neb dědin,… (Majestas Carolina)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *