Vítače migrantů utloukl afghánský vetřelec železnou tyčí

Napsal
Sdílet článek

Tentokrát mám pro vás zprávu z ranku “kdo s čím zachází, tím taky schází”. Jednomu z nadšených vítačů migrantů, francouzskému sluníčkáři, se jeho vítání vrátilo skutečně vrchovatě. Za svoji stupiditu a zároveň kolaboraci  zaplatil daň nejvyšší. Nešlo navíc jen o nějakého řadového člena neziskovky, ale přímo šéfa jedné z francouzských promigračních neziskovek.

Francouzská policie zadržela jednadvacetiletého afghánského migranta poté, co byl prezident promigrační aktivistické neziskovky ve spánku ubit k smrti. Jean Dussin (63 let), prezident Itinérance Cherbourg – organizace, která pomáhá migrantům a žadatelům o azyl ve francouzském přístavním městě, byl zabit v časných ranních hodinách v úterý ráno.

Podezřelý Afghánec se údajně vloupal do Dussinova domu a ubil ho železnou tyčí k smrti, zatímco aktivista spal.  Následná zpráva la Manche Libre uvádí, že se 21letý migrant k vraždě přiznal. Žalobce Yves Le Clair agentuře AFP řekl, že afghánský migrant vstoupil do domu se záměrem tohoto promigračního aktivistu zavraždit. Dussina pak ubil ve spánku, aniž by se mohl bránit. Doussine byl od roku 2016 šéfem promigrační neziskovky, přičemž léta migranty ubytovával ve svém domě.

Starosta Cherbourgu, Benoît Arrivé uvedl, že Doussine je „vřelý, benevolentní a zodpovědný muž, zcela oddaný migrantům, o které se neúnavně staral“. Dále dodal: „se svým týmem vítal migranty, pracoval na tom, aby jim zajistil slušné životní podmínky, naučil je francouzsky, aby je podpořil v jejich novém životě. Aby se začlenili do naší společnosti.“

Přístavní město Cherbourg, ve kterém Doussinova skupina působila, se nedávno stalo centrem pro vetřelce, kteří se pokoušejí přejít přes kanál La Manche a žádat ve Velké Británii o azyl. V listopadu bylo šestnáct migrantů z Blízkého východu nalezeno během inspekce úředníků v Irsku v přepravním kontejneru, který pocházel právě z Cherbourgu. Kdopak jim asi podobný úkryt poradil?

Po celé Evropě má na svědomí muslimská invaze za posledních pět let  spoustu zavražděných, oloupených, znásilněných či zbitých ze strany nelegálních muslimských vetřelců. Spousta z nich by se možná – nebýt těchto profesionálních vítačů –  tak jednoduše do Evropy nedostala a nemohli by se zde usadit. Tedy v jeho případě jen ochutnal vlastní “medicínu”.

(Visited 6 839 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *