Vítejte v Jihlavě, městě kebabu a spokojených sluníček

Napsal
Sdílet článek

Novodobé heslo jihlavských dam a pánů radních by moho znít ,,Cizinec je našinec”- přesně podle filmu Tři veteráni. Tady se vypořádali s oportunisty  a začali ve spolupráci se socialisty a zřejmě i komunisty ovládaným krajem Vysočina kráčet  znovu ke skvělým zítřkům.Jak si jinak vysvětlit už dříve vyhlašovaný program města ,,Staň se Jihlavanem.”

A tak do dříve královského a horního města a někdejší moravské zemské pevnosti přicházejí zajímavé a podivné osoby ze všech možných koutů dnešního podivného světa.Za podpory sluníčkové paní primátorky se pustili do všelijakých projektů .  Jedním z nich je  například avizovaná velká konference ,věnovaná propagaci inkluze ve školství. Té nešťastné inkluze,kterou zničila naše školství paní Valachová ( doufám,že ji za to někdy postihne přísná spravedlnost).Bude určitě velkým přínosem pro Vysočinu, neb ji platí EU,jako ostatně i jiné ,,přínosné” akce. Jihlava chce asi být ,,evropská” – za evropské peníze.A tak se město místo starosti o blaho stávajících občanů,sjízdnosti chodníků pro vozíčkáře ,bezpečnosti lidí v ulicích,kde jsou povolovány zahrádky u restaurací přes celý chodník ( mohu doložit osobním jednáním s paní sluníčkovou  primátorkou města) ,stará o zvaní a ubytovávání migrantů. Asi je nejdůležitější,aby se tady nově příchozí cítili prima.

K tomu se nadále příliš mnoho dodat. Prostě – sluníčka a vítači a nové mládí vpřed.Ale kam?

  • Vladimír Kříž
(Visited 234 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. K mému článku bych ještě dodal,že město zřejmě rádo a velmi úzce spolupracuje s neZiskovou organizací,která sídlí na lukrativním místě na náměstí a je pověstná tím,že svého času s finančním přispěním města a kdoví koho ještě, přivezla Iráčany.Ti ovšem opovrhli pěknými byty,které měli dostat od města Jihlavy(!) a prchli do Německa. O podrobnostech financování akce a všem okolo nebyli občané dosud informováni a vše jede vesele dál

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *