Vládní podpora islamizace

Napsal
Sdílet článek

Jistě nikdo z vás nepřehlédl nedávný skandální výrok Nejvyššího soudu, který se usnesl, že hidžáb na školy patří. Ostatně, této kauze jsem se věnovala už v tomto příspěvku.

To, že přes rozporný rozsudek prvoinstančního soudu rozhodl nejvyšší soud proislámsky je tristní, neboť se jedná pouze o první, jistě však ne poslední ústupek islamizaci. To, že jako další bude následovat zákaz vepřového ve školních jídelnách či speciální muslimské modlitebny v areálu veřejných škol, je nasnadě. A je to o to skandálnější, že islámské pokrývky hlavy zakazují i některé podstatně víc islamizované země, jako třeba Francie či Belgie.

Co je však ještě skandálnější, je přístup vlády. Je neakceptovatelné, že také ministerstvo školství podporuje islámské zahalování ve školách.  Demonstrativní muslimské zahalování je v prvé řadě propagací nenávistné ideologie a jako takové je tudíž na školách zcela nepřijatelné! Ministerstvo školství Roberta Plagy z ANO ústy mluvčí MŠMT Anety Lednové sdělilo ČTK, že souhlasí s verdiktem Nejvyššího soudu, který rozhodl, že škola nemůže v teoretické výuce zakazovat nošení muslimského šátku. Samozřejmě, nelze se divit, že člen Aspen institutu Plaga jedná přesně tak, jak jeho loutkovodiči očekávají. Pro mne jde pouze o potvrzení faktu, na který dlouhodobě poukazuji, který ale většina lidí není schopna pochopit. A tím je fakt, že tato vláda je proislámská. Ostatně, to potvrzuje i zatvrzelé odmítání přijetí jakéhokoli zákona, který by islamizaci alespoň omezil, ne-li přímo zakázal.

V tomto sporu se tedy české soudy a státní orgány postavily plně na stranu postupné islamizace. Pokud je povinností školy respektovat náboženskou svobodu, tak je otázkou času, kdy výuka bude přerušována tehdy, kdy muslimští žáci budou klekat k modlitbám.

A na závěr znovu připomínám, že v několika evropských zemích už jistá omezení přijali, v současné době tedy patříme k islámu nejvstřícnějším evropským zemím. Prakticky zde není vůbec nic, co by islám jakkoli omezilo – povolují se jim mešity (v Brně by chtěli muslimové největší středoevropskou mešitu), halal jatka (v západních Čechách mají být největší evropská halal jatka), modlitebny, které jsou už i v mnoha veřejných budovách, jsou zde islámské školky a muslimové infiltrovali většinu parlamentních stran, přičemž čekají na registraci první islámské strany v ČR. Al Hamajda na MV je pak zárukou, že muslimům bude vlastní strana zaregistrována.

Nedávno jsem zaznamenala nějakou anketu, kde drtivá většina lidí vyjadřovala spokojenost se stávající vládou. S vládou, za jejíž existence (v různém složení i v minulém volebním období) se zvýšil počet muslimů u nás o asi 100%.  To jen potvrzuje fakt, že si Evropané za islamizaci můžou sami, ostatně, stejně se chovají občané i jinde v Evropě. Volí tak, aby vyšli islamizaci vstříc, zřejmě aniž by si to sami uvědomovali. Velmi zřetelné je to i při pohledu na složení europarlamentu.

Dokud nebudou ve vládách v celé Evropě pronárodní a především protiislámské strany, pak se islamizace nezastaví. Budeme-li u nás nadále volit exponenty Aspen institutu a tedy i loutky globalistů, půjdeme stejným směrem, jako zbytek Evropy. A podobné verdikty, jako je ten poslední s muslimským šátkem, budou očekávanou podporou stávající invaze, potažmo islamizace Evropy.

(Visited 271 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *