Vládní strana rakouských Zelených aktivně podporovala islámské extremisty v Grazu

Napsal
Sdílet článek

Možná ne všichni víte, že rakouská vláda má ve svém zastoupení i muslimku, původem z Bosny. Také to je jeden z mnoha důvodů proč příliš nevěřím tomu, že jde o vládu protiislámskou nebo protimigrační. Navenek se to tak sice jeví, ale mnohé nasvědčuje tomu, že se jedná o podobný případ, jako v mnoha dalších zemích, kde je rétorika před voliči poněkud jiná, než reálné činy politiků. To ostatně známe i od nás. V poslední době je pak takovým křiklavým případem Macron, za jehož vlády dosud Francie s nadšením vítala muslimské vetřelce, aby náhle, když došlo k několika útokům, začal Macron ze strachu z volební prohry v souboji s Marine le Pen, přebírat právě její dlouholetou rétoriku a de facto vykrádat volební program.

V pondělí ráno proběhlo v Rakousku 60 domovních prohlídek proti podezřelým radikálním muslimům a jejich rozsáhlým sítím. Mezi místy, kde proběhla razie, bylo islámské kulturní centrum ve Štýrském Hradci. 

Tento islámský institut měla sponzorovat vládní strana Zelených. Razie byly dnes provedeny u 70 obžalovaných pro podezření mimo jiné z financování terorismu, praní špinavých peněz a financování teroristické organizace. Státní zastupitelství upozorňuje, že razie nemají žádnou souvislost s teroristickým útokem ve Vídni.

Podezření, že by strana Zelených mohla sponzorovat kontroverzní islámské centrum ve Štýrském Hradci, je založeno na sponzorské desce, která je veřejně vyvěšena na zdi domu ve Štýrském Hradci. Na ní lze kromě „kulturního centra“ spatřit četná loga sponzorů a příznivců této radikální islámské organizace. Vedle loga strany Zelených a známé rakouské pojišťovny se tam nacházejí také loga společností, jejichž majitelé mají mít bosenské kořeny.  Je však známo i další spojení mezi Zelenými a kontroverzním centrem.

Bosenská zelená politička Alma Zadicová, která je navíc ministryní spravedlnosti, navštívila v září 2019 toto islámské centrum, které je navíc považováno za centrum, odkud je financován islámský terorismus. Místo vyšetřování napojení Zelených na islámské radikály, mainstreamová média a politici nálepkovali jakoukoli kritiku  návštěvy ministryně jako pravicovou agitaci.

Díky mediální podpoře Zadicová nemusela vysvětlovat pozadí své kontroverzní návštěvy. Vzhledem k podezření na vazby mezi Stranou zelených, ministryní spravedlnosti Zelených a islámským centrem, které je vážně podezřelé z podpory islámského terorismu, bude obzvláště důležité podrobně sledovat, jak se zavedená média a soudnictví chovají k jednotlivcům a organizacím, které se na podpoře islámského extremismu podílejí.

K uvedenému jen podotýkám, že Zelení nejsou zdaleka jedinou stranou v Rakousku, která je napojena na radikální muslimy. Podobné spojení bylo odhaleno také u vídeňských socialistů, kteří aktivně podporovali tamní salafistickou mešitu. Radikální muslimové, příznivci ISIS, se ovšem nemají špatně ani ve vězení. Zdá se, že se podle všeho snaží politické strany na levém spektru stále více nadbíhat muslimům, jejichž počty velmi rychle narůstají.

Ostatně, muslimové už tvoří asi 10% populace země, což je počet, při němž je již islamizace nezvratná. Pak není divu, že je v Rakousku ve vězeních už více cizinců, než Rakušanů a to přesto, že v celkové populaci Rakouska je cizinců jen 21%.

Právě příklad Rakouska ukazuje, že jsou zde zřejmě dlouhodobé snahy dostat muslimy či jejich nadšené příznivce do vlád evropských zemí. Vždyť právě vláda s účastí Zelených byla “na objednávku” Bruselu poté, co vyšachovali jedinou skutečně protimigrační a protiislámskou stranu v Rakousku z vlády. Podobně, jako tomu bylo v Itálii. Ostatně, stačí se podívat na naši vládu a ministerstvo vnitra, na němž se usídlil snad největší islamofil v naší zemi.

Mimochodem, docela by mne zajímalo, o jakou rakouskou pojišťovnu, podporující muslimské džihádisty, se jedná. To abych věděla, jaké pojišťovací instituci se vyhnout, pokud jde tedy o pojišťovnu, která působí i u nás. Snad se mi to podaří dodatečně zjistit…

 

 

 

 

(Visited 276 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *