Vlajka čtvrté říše není banner?

Napsal
Sdílet článek

Nedávno se bruselští papaláši vyslovili proti vystavování národních vlaječek na stolech europoslanců s tím, že se jedná o bannery. Jak jistě víte, tak tyto vlaječky má běžně vystavené jediná protibruselská frakce ID a spolu s nimi ji před svým odchodem mívala vystavenu i strana Brexit, která byla samostatně, bez frakce.

Jenže bruselským globalistům nešlo o jakoukoli vlajku. Jim skutečně vadí jen a pouze vlajky národních států, které v bruselském totalitním molochu vyjadřují to, co celá EU považuje za největší zlo, což jsou suverénní národy.

To se naplno projevilo nyní, když si jeden z nejfanatičtějších eurohujerů Verhofstadt, vystavil modrý hadr s hvězdami. Tedy to, co EU považuje za jakousi svoji vlajku i přesto, že EU není stát. Fangle EU na stole exšéfa liberální frakce Renew je tedy v pořádku. Podotýkám, že naši spoluobčané do této nejvíc eurohujerské frakce vyslali největší počet europoslanců, protože k ní náleží ANO a Charanzová je dokonce místopředsedkyní EP za tuto frakci.

Ostatně, za vše hovoří video níže:

Tento belgický expremiér prohlásil:

“Ponaučení z Brexitu  neznamená pro členské státy EU více suverenity, ale naopak, zemím EU je třeba suverenitu ještě víc okleštit a EU federalizovat, aby se nemohlo stát, že si ještě nějaká země usmyslí vystoupit z EU.”

V této frakci máme nejvíc europoslanců. Stále si myslíte, že by u nás skutečně prošel CZEXIT, když jsou občané schopni v tak velké míře podpořit politiky, likvidující naši suverenitu???

(Visited 138 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *