Vlastenecké setkání Příčovy 2021

Napsal
Sdílet článek

V sobotu se již potřetí uskutečnilo na zahradě zámku v Příčovech Vlastenecké setkání, kterého se zúčastnilo asi 500 lidí. Z hlavních médií o něm ovšem referovaly pouze Parlamentní listy (1) a televize Raptor-TV.(2).

Bylo tam několik diskusních panelů, které moderovali Michal Semín, Petr Hampl, Petr Žantovský a Stanislav Novotný, a v nich vystoupilo mnoho známých osobností: Ben Kuras, Jiří Kobza, Zdeněk Koudelka, Ivo Budil, Josef Skála, Petr Bahník, Petr Hájek, Milena Míčová atd. Záznam panelů je možno vidět zde (3)
O přestávce zahrál Pavel Foltán písně Karla Kryla, jako vzpomínku na 21.srpen 68.

Také tam bylo možno podepsat petici o nesouhlasu se Zelenou dohodou, kterou je možno vidět i podepsat zde(4)

Všem organizátorům je třeba vyslovit velký dík. Bude jim to započítáno jako 4. odboj.

Odkazy:

(1) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Koudelko-odejdi-z-BIS-a-uz-se-nevracej-Shodli-se-vlastenci-na-setkani-v-Pricovech-674398
(2) https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/
(3) https://www.facebook.com/Vlasteneck%C3%A9-setk%C3%A1n%C3%AD-P%C5%99%C3%AD%C4%8Dovy-115660823397447
(4) https://no-deal.eu/

 

  • PAVEL DUDR
5/5 - (3 votes)
(Visited 265 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Jsem rád že karavana jede dál. Zdařilo se to jako minule. Bylo to všechno moc fajn s nadsázkou řečeno jako by nám ty provokateři z antify a milionového chlívku chybělismile Že tentorkát nepřišli.
    Také díky Bohu za to že se tam představilo další vlastenecké hnutí Odchod z EU. Že je to inciativa od mladých lidí.

  2. Je to fakt blbý že to media ignorovali.Kromě nás skalních nacionalistů a našich známých se o tom málo kdo dozvěděl.Ale fakt je ten že ta účast byla jako minule.Mnoho kamarádů a známých ani jsem to nestíhal se s každým pozdravit.Tak kdo tam chtěl jít ,tak tam přišel.Poučení pro příště.To budu rozesílat pozvánky. K těm jediným mediím co o tom informovali tak si můžete připsat Protiproud.cz už o tom napsal.Pravděpodobně bude zase reportáž o Příčovech v časopise MY.

    To je otázka do eteru jestli je lepší aby nás liberální media pranýřovala nebo o nás mlčela. Jak říkal jistý guru doktor Miroslav Sládek negativní reklama je taky reklama.Jistě že o tom věděli jen se rozhodli že tentokrát o tom nebudou psát.Uvidíme co bude příště.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *