Vojáci sultána Erdogana míří do Evropy, jeho sny o velké Osmanské říši se stanou realitou

Napsal
Sdílet článek

Od začátku, co je Erdogan u vlády, mu jde o jediné: o vytvoření Osmanské říše po vzoru jeho předků. Jenže těm se jejich záměr tak úplně nezdařil, protože Evropané měli v minulosti dostatek zdravého rozumu a pud sebezáchovy. Dnes je to falešná pseudohumanita, vlastní hloupost a zrádcovství tzv. „elit“, co hraje Erdoganovi  do noty. A samozřejmě také nevšímavost Evropanů, jejichž předkové se musí obracet v hrobech.

Aby bylo možné realizovat Erdoganovy sny, je nutné dostat do Evropy co nejvíce muslimů a to především těch sunnitských, což je drtivá většina muslimů, kteří se nachází na hranicích Řecka, ale i těch, kteří už jsou v Evropě (sunnité tvoří 99% všech muslimů v oblasti kontinentální Evropy). Sunnité jsou také muslimové, hlásící se k bojůvkám jako ISIS, Al Kajda, An Nusra, Talibán, Boko Haram a ostatní. Sunnité jsou Saúdští Arabové či Katařané, ale také Turci. Ti všichni zároveň patří k hlavním sponzorům islamizace Evropy, jsou tedy především sponzory mešit, muslimských obcí, muslimských škol, školek a různých organizací, zaměřujících se na evropské muslimy.

Už před časem, když byl Erdogan v Kolíně nad Rýnem otevírat spolu s Merkelovou tamní největší německou mešitu, bylo jasné, oč mu jde především. Poslední pochybovače pak muselo přesvědčit jeho prohlášení k Turkům v Evropě, ve kterém je nabádal k tomu, aby se co nejvíce množili a co nejdřív tak přečíslili původní obyvatele. Ostatně, k témuž jsou vyzýváni muslimové na evropské půdě i ze strany nejvyšších imámů.

Výpalné, které pak platila Erdoganovi EU se zdůvodněním, že jde o peníze na migranty, zadržené v Turecku, nebylo nikdy určeno na ochranu evropských hranic. Sloužilo především ke koncentraci pár milionů muslimů v Turecku, kde  jen čekali na den, kdy jim bude otevřena cesta do Evropy. Mezitím  vyslal sultán Erdogan vojsko do Sýrie, do oblasti Idlíbu, kde Turci osvobodili z kurdských věznic pár tisíc nejhorších hrdlořezů z ISIS. Asi deset tisíc žen a dětí džihádistů, soustředěných v internačním táboře pro radikální džihádistky a jejich potomky, pak bylo osvobozeno také.

Džihádisté i džihádistky a jejich děti (mnohdy vdovy po zabitých hrdlořezech) se pak vydali do Turecka a dál na řecké hranice. Jakmile se toto vojsko nakumulovalo u hranic, Erdogan se rozhodl, že je pustí. A přesně to zamýšlel od začátku. Velmi naivní byli všichni, kdo věřili jeho lžím o tom, že tito migranti budou relokováni do oblasti Idlíbu. To ve skutečnosti nikdy nezamýšlel a věřit mu mohl jen ten, kdo nechápe muslimskou mentalitu. A ten, kdo neví, co je to takíja a hidžra. Tedy přetvářka, lhaní a obsazení nemuslimských území. To vše Erdogan dlouhodobě předvádí. Navíc, jen naiva si mohl myslet, že Afghánci a Pákistánci, jichž je u řeckých hranic nejvíce, budou mít zájem o usídlení v Sýrii. Jejich úmysl je od začátku jediný: zakotvit v Evropě.

Evropané dali Turkovi miliardy na to, aby měl dost prostředků na soustředění džihádistů a jejich rodin u svých hranic a na vojenskou intervenci do Sýrie, kterou by chtěl do svého sultanátu zahrnout také. Na závěr ještě Erdogan „vyčistil“ turecké věznice a vězně nechal odvézt k hranicím Řecka. I ti jsou součástí onoho předvoje, vyslaného do Evropy. Turek tu sice má svoji pátou kolonu poměrně početnou, nicméně každý muslim navíc se počítá. A může to být třeba i Afghánec nebo Pákistánec, jichž je mezi vetřelci nejvíce.

Některé evropské země se uvolily přijmout „nezletilce bez doprovodu“ – tedy pravděpodobně džihádisty, kteří tvrdí, že jsou nezletilí, nicméně ve skutečnosti jim je kolem 20-30 let.

I toto má být prý šestnáctiletý sirotek. Asi takový, jaké hledá Šojdrová a jakých si teď hodlá třeba Německo nabrat rovnou 1500.

Je vám už jasné, oč jde Erdoganovi? Peníze, věnované Turecku, jsou peníze na džihád. Je normální, že si Evropané platí svoji vlastní likvidaci? A kdyby jen politici. Kolik lidí jezdí každoročně na dovolenou do Turecka? Jezdit tam nyní, za Erdogana a pomáhat tak posilovat ekonomiku země, jejíž sultán začíná zavádět prvky práva šaría a snaží se ovládnout celou Evropu, je přinejmenším hloupost.

V televizi nás už nějakou dobu bombardují reklamou na dovolenou v Turecku. V zemi, jejíž snahou je likvidace Evropana, ale především islamizace Evropy a založení jednoho velkého islámského sultanátu, velké Osmanské říše. Jakákoli podpora jejich ekonomiky se tedy může z pohledu Evropana rovnat až vlastizradě.

Je nasnadě, že současná epidemie koronaviru zcela zastře události, které se dějí na evropských hranicích. O to jednodušší bude zaplevelení Evropy džihádisty, připravenými následovat pokyny Baghdádího, který před pár měsíci – krátce před svojí smrtí – prohlásil, že bojiště ISIS se přesouvá ze Sýrie do Evropy.

Proto nepodporujte Turky a také si všímejte, co se děje bez zájmu všech médií, která nyní zajímá jediné téma – koronavirus. Nastala totiž ideální doba na obsazení Evropy invazními jednotkami sultána Erdogana.

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 839 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *