Politické klání ,které probíhalo minulý týden ve sněmovně ,místy vypadalo jako opravdová bitva o trvalé zrušení nouzového stavu . Celé to divadlo bylo jako obvykle obyčejnou šaškárnou pro plebs .
Nouzový stav byl na oko zrušen , aby jej okamžitě vzkřísili i hejtmani , pocházející
přesně z těch stran , které před televizními kamerami za jeho zrušení tak srdnatě
bojovali ! Takže zrušení nouzového netrvalo ani jednu vteřinu !!
A hejtmani se teď prezentují jako ti , které bude muset vláda poslouchat a plnit
jejich podmínky . Tak to proberme .
Nástup státních úředníků do normálního pracovního režimu , kdy si užívali dovolenku po dobu 196 dní za 100 % platu , měl být již dávno samozřejmý a neměl být vyžadován
jako nějaká podmínka . Mzda se v minulosti vyplácela jen za dobře odvedenou práci a ne za sedění doma na zadku . Pro ty , kteří přežívali v pracovním poměru za 60 % mzdy
a pro živnostníky , kterým byla znemožněna činnost , to byl plivanec do tváře .
Po celou tu dobu .
Jinak vše ostatní ,vydávané za podmínky , žádnými podmínkami nejsou .
To , že by měli jít děti konečně do školy , také bývalo kdysi normální . Babiš a jeho družina
mají přece povinnost zaručit dětem školní docházku , která je v listině základních práv
definována jako povinná ! V žádném případě by otevření škol nemělo být podmiňováno
mnohonásobným testováním a mechanickým poškozováním dětských sliznic !
A odmítnutí testů kvůli obavě z možné zdravotní újmy trestáno zákazem školní docházky !
Tyto vážně míněné zvěrstva hejtmanům vůbec nevadí ! Ba naopak !
Dokonce na nich trvají . Žádná oponentura se tedy nekoná ,ba naopak jen dobrá spolupráce . Je to dobře vidět na dalším “podmínce ” hejtmanů . V ní jdou ještě dál než vláda . Povinné testování zaměstnanců podniků . Vláda u tohoto problému prozatím přešlapovala ,zřejmě z obav na negativní reakce zaměstnavatelů .
Teď již nemusí . Může do toho jít naplno. Vždyť je tak hodná ,že jen plní přání hejtmanů !
Takže testovat se bude čím dál víc ! Byznys je byznys ! 9 milionu Čechů ještě nebylo na výtěru a nebylo nachytáno s pozitivním nálezem ! A když je přinutíme ,aby se to dělo neustále a opakovaně ,tak to by v tom byl čert , aby jsme se zase nedostali na první příčku nejhorších na světě . Ono se totiž ještě musí uplatnit to milionové množství nakoupených vakcín . Přece to nevyhodíme !
Musíme přece firmě Pfizer umožnit dokončit klinické zkoušky na našich občanech v kategorii 80 + .A testovací sady všeho druhu ,zase na 1.7 milionu našich školáků!
Další požadavek , otevření všeho zavřeného , řeší hejtmani ne tlačením na nějaký
konkretní termín , ale stačí jim jenom plán rozvolnění !
Ani jeden z nich však ani nevzpomněl na to ,.co by se mělo provést okamžitě jako
prvořadá věc ! A to je okamžité zrušení nelidského zákazu plánovaných operací
pro lidi , kteří téměř celý rok čekají na záchranu a mnozí byli tímto zákazem odsouzeni
na smrt !
A ti co to nařídili a schválili by se měli v budoucnu z tohoto činu zodpovídat !
Takže celé to ” soupeření ” ve sněmovně bylo ,je a bude jen politické divadlo !
Sraní na naše hlavy bude tedy nadále pokračovat .Žel Bohu , dost velká množina lidí
bude ještě volat po tom , aby jim bylo přidáno !!
(Visited 151 times, 1 visits today)
Tento článek byl publikován administrátorem blogu Vox Populi. Jméno autora najdete na konci článku. Texty publikované na tomto blogu jsou osobními názory autorů a nemusí vyjadřovat názory redakce, mohou být dokonce s redakčními názory v opozici. Nicméně zde chceme dávat příležitost širokému politickému i společenskému spektru osobních vyjádření, která mohou být podnětem k zajímavé diskusi. Články publikované administrátorem pocházejí ze zaslaných příspěvků na redakci PP a nebyly k publikaci na Pravém prostoru přijaty. Pokud chcete na tomto portále založit vlastní blog a stát se tak redaktorem Vox Populi, klikněte v hlavním vrchním menu pod logem na záložku ZALOŽIT NOVÝ BLOG. Můžete pak přidávat vlastní články sami a stát se tak tvůrci zajímavého názorového svobodného portálu bez cenzury. Zde je nápověda jak na to.
Ten pravopis?!