Vojtěch Machálek: Režim pro věčné časy?

Napsal
Sdílet článek

Minulý týden to chvíli vypadalo tak, že den 22. 2. 2021 bude začátkem toužebně očekávané změny. Jednání premiéra s hejtmany to naznačovalo. V podmínkách, kterými hejtmani podmiňovali prodloužení nouzového stavu, zazníval požadavek na otevření škol a obchodů. Takže zavládl určitý optimismus.

Dnes je ten očekávaný den a děje se pravý opak. Žádné, ani mírné rozvolnění, ale pořádně utáhlá uzda. Vše se najednou a zase, údajně katastroficky zhoršuje tak, že musíme naopak přitvrdit! Pár magorů vylezlo ze svých nor a volá po vládě tvrdé ruky. Středula, šéf odborů vyzývá vládu k zavření továren na týden v době Velikonoc s odůvodněním, že ve fabrikách je prý „hlava na hlavě“! Odbory byly kdysi zřízeny proto, aby hájily práva dělníků proti svému zaměstnavateli. V případě potřeby vyhlásily stávkovou pohotovost, či stávku skutečnou. Hrdinný Středula má ale strach něco takového iniciovat, tak k tomu podrazácky vyzývá vládu, aby to udělala za něj. Tak by bojovník za práva dělníků neměl rozhodně vypadat! Posera, který se chce zviditelnit za zády jiných!

Také odněkud vylezl šéf jakési asociace, jménem Březina, který razantně varuje před otevřením obchodů, protože by podle něj vypuklo nezvládnutelné nákupní šílenství!

Školy jako obvykle! Odsunuto s odůvodněním, že tendr na dodavatele testů do škol bude zrušen a bez testů děti do škol prostě nesmí! Takže nelidský požadavek na vytírání nosních sliznic pravidelně dvakrát týdně bude muset být splněn! Kdo odmítne, přijde o školní docházku, kterou má ze zákona stát žákovi zajistit a dokonce po žákovi vyžadovat, protože jde docházku povinnou! První dva ročníky chodí normálně do školy a žádná tragická úmrtí a onemocnění se nekonají! Jaký je rozdíl mezi nimi a žáky o dvě či tři ročníky vyšší! Ti jsou již v nebezpečí, nebo naopak jsou pro zbytek zdravé populace nebezpeční? Dnešní zpráva z pokusného testování v Olomouci říká, že z 596 testovaných žáků se našel 1 pozitivní, což není totéž jako nemocný!

Nemocnice jedou na poslední zbytky kapacity! Další hororová zpráva! Dnes má být dle statistiky ÚZISu  v nemocnicích 6049 pacientů. Pro srovnání dne 4/11 2020 bylo evidováno 8155 pacientů!!!

Roste počet nakažených!! Dnes je to na čísle 120444!! Pro srovnání  29/10 to bylo 174965!! K tomu je ale zase nutno říci, statistika tak jak ji ÚZIS stvořil a provozuje, neukazuje ani jeden den správné údaje. Je založena na součtu množiny čísel, které mají konečnou platnost, to je ten ukazatel denních nárůstů a s odečtem množiny uzdravených, která není ani omylem konečná, protože nabíhá do správné hodnoty až po měsíci a nebo dokonce dvou. Tím samozřejmě obrovsky zkresluje počet aktuálně nemocných. Klidně i o 50000-60000 denně. Konkrétně již zmíněný den 29/10 a 174965!! Dnes je k tomuto dni uváděna hodnota 122134 tehdy aktuálně nemocných! Jako vysvětlivka k tomuto nesouladu statistici uvádějí, že jde o zpoždění hlášení od KHS a o ověřování validity údajů.A říkají tomu „drobné změny“. Takže dnešních 120444 se za pár týdnů scvrkne na nějakých 70000 tisíc. To ale v této chvíli neznamená, že to kdekdo používá jako argument. Pokud to ví a dělá to, aniž by to trochu vysvětlil, tak je to obyčejný podvod! Pokud to ale neví a dokonce tomu věří, tak je to tragedie, protože nám velí blbec!

Po roce trvání tohoto cirkusu se občané tohoto státu dověděli, že nošení roušky jedné, je málo a dokonce i dvě nestačí k ochraně zdravého člověka před nákazou!! Takže celý rok ta propagovaná ochrana, spočívající v dodržení zásady 4R – rouška, ruce, rozestupy, rozum byla v podstatě k ničemu! Navíc spoustu lidí, díky neustále strašidelné masáži ta poslední položka, rozum začíná opouštět. Znám rodinu, která dlouhé měsíce nevychází ze svého domu a doma nosí roušky. Teď je postavena před novou skutečnost, že se chránili po celou tu dobu nedostatečně. Těch vyplašených lidí, kteří nosí roušku i na polních cestách když jdou sami neubývá, ba naopak! A mezitím si pan Prymula zajde na fotbal a pak ohromí národ dotčeným projevem, kde se zlobí na to, že se snad po něm chce, aby byl pořád doma! Do prdele, nechtěl jste po milionech našich občanů přesně to samé? A když, nedejbože, to také nějak porušili, tak na ně vystartovala policie s beranidly, pěstmi a chyběly tehdy jenom vodní děla. Teď ale policie z nařízení Hamáčka zlepšila svůj protilidový park a nakoupila nejnovější typy vodních děl. Mašinerie je připravena potlačit jakýkoliv odpor. I když z chování lidí to spíše vypadá na totální rezignaci.

  • Vojtěch Machálek 
4.8/5 - (5 votes)
(Visited 175 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *