Vraždící mafie

Napsal
Sdílet článek

Vážené dámy a pánové,

To nelidské zneužívání ozbrojené státní moci Kučerovým a Staňkovým gangem za podpory jejich živlů při Okresním soudu v Kladně a na dalších soudech se děje za zrůdných křivd a nelidského týrání s cílem likvidovat své oponenty a následně je zcela okrást.

Jsou zdokumentované opakované pokusy o vraždy, stejně jako dokonané vraždy. Nikdo nám však nepomůže, vše se totiž děje v souvislosti s příběhem popisovaném v dokumentu, člověk by se až divil, jak moc úzce spolu oba dva a dalších příběhy souvisí.

I tento text chápu jako trestní oznámení a orgány svobodného státu by se jím měly zabývat. Obávám se, že se na nás dopustí násilí a dojde k ozbrojenému konfliktu, kdy budou umírat lidé.

Dopustili se na nás již nyní desítek závažných trestných činů proti našemu majetku, zdraví a životům … Je velmi vážně poškozeno zdraví a životy čtyř lidí  …

Prosíme každého čestného člověka s rovnou páteří o pomoc !!!

Jaký smysl má, pokud naše trestní oznámení přeposíláte na KSZ, tedy Staňkovi? To nechápu…v principu podáváme trestní oznámení proti této mafii, která má své zastoupení v celé soustavě státního zastupitelství. Vyhýbají se trestnímu řízení proti jejich osobám za používání zrůdné zločinecké metody BRADAVICE.

Připomínám, že jsme podali více jak sto trestních oznámení a nebylo zahájeno vůbec nic, přestože existují jasné důkazy. Zatímco ve Spolkové republice máme v podstatě stoprocentní úspěšnost již s prvním oznámením, to je zajímavé, tam vše označili úplně cizí lidé za trestnou činnost Kučerova a Staňkova gangu, který velmi dobře znají, například i nelegální sledování automobilu německých občanů na německém území zločinnými policejními orgány vládnoucího organizovaného zločinu z Prahy. Jak se dá zdůvodnit naše dlouhodobé sledování, odposlouchávání a týrání i tímto způsobem?

Na naší straně je nespočet jasných důkazů, plno svědků, dokumentů, zatímco protistrana může zneužívat státní moc zcela libovůlně, bez důkazů a na základě podvodů, které by odhalilo i dítě z mateřské školky, a to se ještě dopouštějí obdobné trestné činnosti mnohokrát za sebou, a to dokonce proti zcela různým obětem, takže již pouhé svědectví těchto obětí tyto zločince usvědčuje. Tato nejzávažnější trestná činnost neustane, ani když jsou jednoznačně přistiženi při činu, jejich zločiny zdokumentovány a předány státním orgánům a úřadům, je to naprosté porušování ústavního pořádku a to lidmi, kteří si prostě dělají s druhými, co se jim zlíbí a ani se netají, že mají zcela neomezenou moc a mohou se dopouštět všeho, dokonce loupeží, únosů i vražd. Tedy skutků, kterých se ta banda dopustila na naší rodině, zneužívají státní zbraně a maskují se jako státní orgány. Je to vraždící mafie.

Ještě jednou, ze sta jasných trestních oznámení doplněnými důkazy nám jakoby nedali zapravdu, ani nevyhověli v nápravě či nezabránili v opakování trestných činů a nezákonností ani jednou, opakuji ani jednou, na nás si může ten gang dovolovat skutečně úplně všechno, ukradení našeho bytu násilím, uloupení automobilu s pracovními věcmi ze soukromého pozemku, prostě úplně všechno, včetně nejtěžších zločinů proti spravedlnosti, svobodě, zdraví či životu, neustále nás obšťastňují drzostí, doslova vysmíváním se, ponižováním a zastrašováním, demonstrováním totální zločinné svévolnosti … Zatímco na druhé straně jsme neviděli vůbec žádný důkaz či svědeckou výpověď a přitom se chystají jejich oběť pomocí totálně přiblblých komplotů zavřít na deset let, mají i vlastní soudce, již mají všechno domluvené a spolupracují spolu v jasném spiknutí. Jedná se o mafii židovského původu, to máme naprosto z první ruky ověřené. Lžou, podvádí a kradou jako straky, chovají se jak nějaké nestvůry z vesmíru. Jejich pravá tvář je kompletně utajována před obyvateli.

Prosím Vás, zasáhněte již a ušetřete lidské životy a zdraví.

Vše je jak přes kopírák jako komploty na spisovatele a lékaře MUDr. Yekta Uzunoglu, stejně jako na jeho okolí, které pozabíjeli, dělají to ti stejní lidé, Kučera a Staněk, jedná se o masové vrahy.

(https://www.youtube.com/watch?v=KuDc8liG-qE)

(https://www.youtube.com/watch?v=HxcueQWDcqs)

(https://www.youtube.com/results?search_query=Ku%C4%8Dera+Uzunglu)

Nelze proti nim zahájit trestní řízení, neboť tato zločinecká organizovaná mafie ovládá jak státní zastupitelství, tak GIBS a pochopitelně klíčové pozice u policie, mají ale i své soudce, jedná se o strašlivé peklo. Je nespočet obětí mezi Čechy a Moraváky a existuje nespočet důkazů a svědků. Ani jeden z pachatelů nebyl nikdy obviněn, zatčen, ani se nezaznamenávaly důkazy do složek. Korumpují kompletně celý právní řád, nikdy tedy tito zločinci nebyli předvedeni před soud a tedy ani jeden z nich nikdy nemohl být odsouzen, zkorumpovali celou spravedlnost v republice … organizovalo to nejvíce „nezávislé“ vedení státního zastupitelství na světě. To jsou ty „nádhery“, které se organizovanou propagandou vydávají za symbol čistoty a nezávislosti, ve skutečnosti se za tím celým podvodem skrývá největší spiknutí v dějinách Českého státu !!!

Ta organizovaná zločinecká mafie je tak nezávislá na všem, že i beztrestně vraždí.

Celé spiknutí ukradne asi 50% výdělku Čechů za rok, český národ využívají pouze jako pracovní zvířata … Peníze si berou a z Čechů vyplácí pouze kolaboranty, kteří jim slouží ve vykořisťování celého národa.

S pozdravem,

  • plk. MUDr. Jaroslav Rus
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 541 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *