Všecko začíná dávat smysl – naše budoucnost se zřetelně rýsuje

Napsal
Sdílet článek

Její obrysy jsou již zjevné a celý obrázek se doplňuje poměrně rychle. Ještě je čas v tom něco udělat, ale moc ho nezbývá. Čím více lidí bude tato fakta znát a bude s nimi nesouhlasit, tím větší je naděje, že z dalšího nesmyslného globalistického plánu sejde. Pokaždé to tak dělají: dají ven signál a čekají na ohlas. Když si signálu nikdo nevšimne a nikdo na něj nezareaguje, pak plán provedou. Ale když je signál odhalen a vznikne odpor, plán je změněn, možná i zrušen.

Tentokrát byl vyslán signál, který doposud nikdo nepostřehl.

Začneme Tureckem. Turecko prožívá těžkou inflaci, cena jejich liry rapidně klesá a celá země se ocítá na samém kraji hyperinflační propasti. Ke konci prosince 2021 se president Erdogan rozhodl podpořit vklady v bankách tím, že slíbil vyrovnat ztrátu, způsobenou inflací ze státních peněz. To je samozřejmě šílený plán, ale tím to nekončí. Jeho nápad vyústil v prudké zvýšení úrokových sazeb, které samo je schopno inflaci pouze zhoršit a to podstatně.

Tím byla již tak špatná situace učiněna ještě horší, což bylo dále podpořeno tím, že banky nezákonně prodaly vklady svých zákazníků v dolarech na podporu ekonomie. Ve zprávách pro mezinárodní investory sice ekonomové čísla vyšperkovali jak mohli, ale ve skutečnosti Erdogan vykrádá tureckou ekonomii pěkně zezadu, napůl tajně, takže celá země je prakticky před krachem.

Těsně po Novém roce se Erdoganův makroekonomický pokus ještě dále vyznamenal tím, že inflace nejenže postupovala, ale dosáhla celých 36,1%. Ceny zboží v obchodech byly neuvěřitelně zvýšeny což ještě více ochudilo běžný lid. Když uvážíme, že turecká lira ztratila 44% své hodnoty již vloni, když centrální banka snížila úrokové sazby ve snaze upřednostnit půjčky a vývoz před cenovou a měnovou stabilitou, pak to celé člověkovi připomíná jen jedno, Výmarskou republiku.

Někteří ekonomové předpovídají až 50% inflaci, pokud nedojde k podstatné změně ekonomické strategie, kterou Erdogan odmítá udělat.

Co způsobuje inflaci

Stále je nám namlouváno, že inflace vzniká, když stát tiskne příliš mnoho peněz. To je samozřejmě nesmysl, velké množství peněz nezpůsobí nic, leda když je nějakým způsobem rozšířeno mezi lid, pak může vyvolat ekonomický rozmach. Lidé začnou víc nakupovat, víc zboží je potřeba, víc se vyrábí, atd.

Je tak trochu tajeno, že inflaci mohou způsobit pouze a jenom centrální banky. Každou inflaci, která kdy ve světě byla, způsobily centrální banky. Mají na to své machinace, ví jak manipulovat trh, burzu, úrokové sazby a všecko ostatní. A protože skoro každá země na světě má dnes centrální banku, taková manipulace jednoho státu, nebo celého světa je pro ně otázka rutiny. Na příklad, ještě do nedávna neměla centrální banku Libyje a dnes už ji má. Je snadné uhádnout jakým způsobem to bylo docíleno.

Ale proč právě Turecko?

Touto dobou už mnozí dobře ví, že celá Covidová pandemie byla vytvořena za účelem zničení ekonomické podstaty národů světa. Globalisté plánovali zničit veškerý průmysl, včetně zemědělství a donutit lid jednak hladem a také závislostí na vládách, aby souhlasil s jednou celosvětovou vládou, s jedním celosvětovým otrokářským systémem. Ale proč bylo vybráno právě Turecko, aby předcházelo všecky ostatní?

Turecko je v podstatě zemědělská země. Jejich produkty jsou hlavně potraviny, jako obilí, cukrová řepa, mléko, drůbež, ovoce a zelenina. Také zpracování potravin, nějaký textilní průmysl, auta a elektronika. 25% všech obyvatel Turecka jsou zaměstnáni v zemědělství.

Turecko má ale jedno průmyslové odvětví obrovského rozsahu, kterým se nemůže hned tak někdo pochlubit a to je armáda. Turecko má druhou největší armádu v NATO a nikdy v historii neváhalo tuto armádu použít. Bylo je vždy těžké porazit, protože turečtí vojáci jsou vycvičeni drsným a nemilosrdným způsobem, což neváhají uplatnit na válečném poli.

V současné době se sice Turecko tak napůl kamarádí s Ruskem a s Amerikou, což je vztah asi tak stálý jako počasí. Nedávno bylo ale zjištěno, že Turecko v tichosti prodává některé válečné vybavení Ukrajině a ještě k tomu veřejně lže co se týče jeho množství. Dokonce poskytli Ukrajině licenci k výrobě útočných drónů Bayraktar TB2 a jsou ochotni poskytnout licenci i jiným spřízněným zemím. Takže Evropa tajně zbrojí!

Rusko si stěžuje, že Západ je nespolehlivý společník, který porušil postupně veškeré smlouvy. NATO nemělo podle těchto příslibů nikdy dojít až těsně k ruským hranicím. Také slib Bruselu, přijmout Ukrajinu a Gruzii do NATO není pro Rusko žádoucí a Kreml se již k tomu vyjádřil, že je to přestupování červené čáry, které bude vyžadovat drastickou odezvu.

Ukrajina sama není schopna

Předstírání Ukrajiny, že bojuje vnitřně proti pro-ruským Ukrajincům z Donbasu může být pouze kryté vojenské cvičení. Mnozí uvažují, že Ukrajina se chystá napadnout Ruskou – ovšem chápete ten nesmysl? Ukrajina, další v podstatě zemědělská země, dříve nazývaná „obilnice Evropy“ by napadla takového po zuby ozbrojeného kolosa jako je Rusko? Ukrajina, která jak samo jméno říká, byla 700 let okrajem země, 69 let byla administrativním přídavkem Sovětského svazu, který vyhubil původní Tatary a nahradil je Rusy. A teď, posledních 23 let jakési podivné samostatnosti a 7 let pobuřování a popuzování Washingtonem a EU najednou způsobilo, že si troufá napadnout tuto obrovskou zemi? To je hotové šílenství!

Je – a není!

Není to v žádném případě šílenství, když za Ukrajinou bude stát NATO a Amerika. Amerika si tam už navozila nejmodernější válečné výzbroje za miliardy dolarů. A teď, v současné době přidali další obrovské množství válečného zařízení, které umístili o nějaký ten stát dále, v Afghanistánu. V Afghanistánu se dnes nachází 11 plně vybavených vojenských základen, včetně 174 Humvees, 75 000 dalších vojenských vozidel, 200 letadel, tisíce na tisíce těch nejmodernějších zbraní a výbušných raket, špionážní zařízení a jiná vojenská výbava, jak již bylo popsáno ve dvou minulých článcích, „Co vynesla válka v Afghanistánu a její amatérské ukončení“ a „Afghanistán byl darován Číně.“

Všecko to tam vozili i poté, co slibíli, že z Afghanistánu vytáhnou, jak hlásila tisková agentura Reuters. Pro koho to tam chystali? Na co?

Tím se nám ale do rovnice o žádných neznámých přidává Čína, která je sice v přátelském poměru s Ruskem, ale protože dobře víme, že Čína upřednostňuje své vlastní zájmy, cokoliv tyto jsou, před potřebami celého zbytku světa, tak se právem můžeme ptát jestli je možné, aby v případě válečného konfliktu v přátelském vztahu s Ruskem zůstala. Co když ta výzbroj byla do Afghanistánu navožena právě k tomu, aby se Čína, v případě konfliktu, přidala ke svému americkému chráněnci, zvanému Čínský Joe, což je současný president Joe Biden.

Čína může být nakrásně kamarádská vůči Rusku, ale to, že Joe skáče jak mu z Číny vyhrávají, není možno utajit. Ve snaze zavděčit se těm, kteří ho odtud ovládají, dal příkaz očkovat smrtícími injekcemi celou americkou armádu – není absolutně možné, aby byl tak krátkozraký a neviděl, že tím zbavuje Ameriku vojenské obrany. Ne, to je čistá sabotáž.

Takže – co může udělat Turecko na zastavení inflace

Je těžké začít vyvážet více sušených meruněk a lískových oříšků, ve kterémžto odvětví je Turecko na prvním místě ve světě. Pak zbývá pouze jedna možnost, použít hlavní páky, které stát má a vytáhnout do války. Je zcela možné, že turecká centrální banka způsobila inflaci právě kvůli tomu, aby donutila Turecko vytáhnout do války. Když se zamyslíme nad historií, každou válku předcházela těžká ekonomická situace.

Byla by to s největší pravděpodobností atomová válka, druhá svého druhu. Ta první byla proti Japonsku a doplatila na ni dvě města, Hirošima a Nagasaki, což velmi dobře víme. Atomová válka by současně způsobila další katastrofu, spustila by biologický, chemický, elektrický a kdovíjaký jiný proces, který je obsažen v současných tak zvaných očkováních a všichni očkovaní, kteří už tak mají nulovou imunitu, by na něho doplatili.

Není známo, co tento zhoubný proces je, co se na něm podílí a na čem je založen. Neví to nikdo, ani ti kteří tyto vakcíny vyrábějí a ti, kteří to ví a kteří tyto injekce navrhli, to neprozradí. Ale ta možnost tam je a všichni očkovaní ji v sobě nosí, že odpad i menší atomové reakce dokáže uvést celý proces do provozu.

Globalisté takto zkoušejí zabít dvě mouchy jednou ranou.

Falešné informace, přehnaná sebedůvěra

Západ si myslí, že je všemocný a že rozdrtit takové Rusko na prach pro něho nebude problém. Západní podnikatelé, neboli mezinárodní lakomci a oportunisté si už brousí zuby na obrovské nerostné bohatství této země, na lacinou pracovní sílu, spojenou s vysokými znalostmi a nemohou se dočkat, až to všecko budou plundrovat a ničit.

Jejich analysté a odborníci jim předkládají informace, které jen podporují jejich pýchu a sebedůvěru, spojené s přesvědčením, že Rusko porazí jedním rázem. Uvažují, že když je HDP Ruska 1,6 bilionů dolarů, což je asi 7% amerického HDP, které je 22 bilionů dolarů a když je ruská výroba v hodnotě pouhých 197 miliard dolarů, což je 8% americké výroby, která je 2,35 bilionů dolarů (čemuž nevěřím), tak že takové Rusko pro ně není problém.

Podle nich, výdaje na zbrojení tvoří v Rusku pouhá 4% současné ekonomie (za Sovětského svazu to bylo 40%), zatím co výdaje Evropské unie na zbrojení jsou 300 miliard dolarů, což je 4,4x více než výdaje Ruska.

Je ale zcela možné, že všecky ty úvahy, výpočty, čísla a spekulace jsou pouze na zastření pravdy. Když se na tu celou věc podíváme z jiného hlediska, Západ neustále brojí proti Rusku a nejradši by je napadl vojensky a zničil, zatímco Rusko se ze všech sil snaží odvrátit vojenský konflikt. Západ se tím zkouší za každou cenu zbavit něčeho, co pro něj představuje hrozbu. Kdežto Rusko se ohroženo necítí, nemá ze Západu strach, což může znamenat, že je silnější a že si je vědomo své převahy. Už to, že Amerika doposud nevyhrála ani jednu jedinou válku, ani tu druhou světovou ne – kdyby jí Rusko nepomohlo z druhé strany, tak by ještě dneska bojovali.

Je pravda, že v poslední době byly v Rusku vyvinuty velice pokrokové zbraně, jakými se Západ v žádném případě nemůže chlubit. Moc se o tom nikde nemluví, ani nepíše, ale jen když si uvědomíme, že Rusové dodali Syrii již zastaralý obranný protiraketový systém, pro který už neměli použití a že Syřané se s ním schopně ubránili jak Americe, tak Israeli, tak ve skutečnosti není žádná jistota, že jsou na tom Rusové tak zle.

Je rovněž pravda, že hodně výdajů na zbrojení jak v Americe, tak i v EU, jde proti vysokým platům vedoucích úředníků, kteří se v parádních uniformách s naleštěnými knoflíky předvádějí světu, aniž by co produkovali. To může být v Rusku daleko víc okleštěno, takže nepotřebují miliardy na miliardy k tomu, aby vyvinuli to stejné co Západ, ne-li lepší.

V Rusku, pokud vím, existuje rovněž jiný přístup k vynalézavosti. Na Západě, když někdo něco vynalezne, tak to tají přede všemi a třese se hrůzou, aby někdo nezjistil co má dřív, než to bude mít patentováno. V Rusku údajně, když někdo pracuje na novém zlepšení a dostane se do slepé uličky, tak své úvahy a nápady zveřejní a jiní vynálezci se k němu přidají a s jeho problémem mu pomohou.

Kdyby k válečnému konfliktu došlo, co nás čeká?

Kdyby se tak opravdu stalo, pak nás samozřejmě nečeká nic dobrého. Obrovské množství lidí by zahynulo, snad mnohem víc než ve kterékoliv předchozí válce. Jelikož přivandrovalí Afričané a Muslimové očkovaní zásadně nejsou, čímž mají patrně lepší imunitu než my, pak by jich byla většina a snadno by převzali jak Evropu, tak i Ameriku. Je známo, že na příklad v Německu již mají Muslimové sestavenou alternativní vládu, kterou chtějí ustanovit poté, co odstraní vládu současnou. Zatím se k německým politikům chovají přátelsky a jsou ochotni s nimi jednat, ale to se může snadno změnit.

Podle různých proroctví to má být válka velmi krátká, ale velice zhoubná. Ti, kteří ji přežijí budou trpět nejen atomovým odpadem všude kolem, ale také nedostatkem potravin, nedostatkem spotřebního zboží, elektrického proudu, topných látek, benzinu do aut a všeho ostatního, na co je dnešní člověk zvyklý. Kdoví, jestli nám zůstanou cesty, po kterých by ta auta mohla jezdit.

Nejhorší na tom by byla energie, vyráběná atomovými elektrárnami. Co když budou tyto první napadené a zbombardované? Anebo když ne, co když nezůstane nikdo, aby tuto výrobu obsluhoval a co když následkem toho reaktory začnou vykazovat poruchy? Co když nebude nikdo, kdo by tyto monstrózní projekty zastavil? Na to je určitá velice složitá procedura, to není možné docílit pouhým zmáčknutím knoflíku. Pak bychom měli Černobýl a Fukušimu na každých 500 kilometrech. Byla by to skutečná katastrofa.

Rusové, kteří by hnali NATO pryč od svých hranic by se nezastavili v Polsku, nebo v Maďarsku, či u nás. Hnali by je dál, daleko za Brusel, pravděpodobně až k Atlantiku a možná i přímo do Atlantiku. Tím pádem by ruská vojska vpadla do Evropy.

Nebylo i to už náhodou předpovězeno? Samozřejmě že ano a má to být znamení, které předchází tak zvaným „třem dnům temna,“ které byly popsány již více než před rokem, v článku „Apokalypsa právě začíná a co znamenají tři dny temna.“

Podle mého názoru, který může a nemusí být správný, bude r. 2022 kritický. V tomto roce se mnoho problémů vyřeší, ale ne vždycky tím žádoucím způsobem pro všecky. Velké věci se budou dít a my nebudeme pouze přihlížet, ale budeme jejich součástí.

Proto bychom měli přestat se bát nějaké ubohé chřipky, která není nic ve srovnání s tím, co je na nás chystáno. Měli bychom se přestat bát i jeden druhého. Měli bychom se spřátelit s co největším okruhem druhých lidí, prominout si navzájem veškeré rozdíly, nechat děti, aby si spolu hrály, nechat mladé lidi aby se milovali a společně se všichni radovat ze života.

Protože nikdo z nás neví, jak moc toho života před sebou máme.

  • JANE K.
5/5 - (2 votes)
(Visited 375 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *