Vůdce extremistické islámské organizace vyzval muslimy k tomu, aby využili nepokojů v USA a Evropě k džihádu (video)

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si na rok 2015 a “pozvánku” Merkelové? Jistě ano, důsledky této pozvánky pociťuje Evropa dodnes a pocítí je i naši potomci. Ovšem je třeba upozornit i na fakt, že tehdy nebyla jediná, kdo vyzval muslimy k tažení do Evropy. K obsazení našeho kontinentu je především vyzvalo několik různých muslimských autorit. Mezi nimi byl také Al Wahwah, vůdce extremistické islámské skupiny, Hizb-ut-Tahrir. Ten vyzval v roce 2016 na setkání této  organizace k evropskému džihádu.

A nyní, o čtyři roky později, se opět nechal slyšet. V současné době žije tento muslim v Austrálii, která je ostatně podobně, jako jiné země, na seznamu džihádu. Tato organizace, i přesto, že je nemuslimské veřejnosti poměrně neznámá, má své buňky rozesety po celém světě.

Ve středeční výzvě oslovil především muslimy v USA, kteří byli nabádáni k tomu, aby využili současných nepokojů, které považuje za jistou výzvu. Ale především se věnoval tomu, kdo převezme svět poté, co v jeho vedení skončí USA. Tato jedna z nejvyšších muslimských autorit prohlásila k tomu, kdo bude novým světovým hegemonem:

„Někdo může říci Evropa, někdo může říci Čína, někdo může mluvit o Rusku, ale pro mě je to poselství, že lídrem bude ten, kdo má více hodnot, skutečných hodnot, a to jsme my muslimové, předpovídající, že islám nahradí Spojené státy jako dominantní geopolitickou sílu světa.” 

Hizb-ut-Tahrir je globální islámská extremistická politická strana, působící v 50 zemích, která chce, aby byl islám ve všech zemích světa vnucován jako politický systém. Jejím cílem je nahradit světové vlády chalífátem založeným na vládě práva šaría. Skupina podala „Návrh ústavy Chalífátu“, plán, jak by jejich chalifát vládl, obhajuje zabíjení bývalých muslimů, známých jako „odpadlíci“.

K odpadlíkům samozřejmě počítá i nepraktikující muslimy. Zde je tedy odpověď na to, zda existuje umírněný muslim. Neexistuje, neboť jsou jen dvě možnosti: buď je skutečně “umírněný”, ale pak je považován za odpadlíka od víry a po převzetí chalífátu bude mezi prvními popravenými. Nebo je umírněný jen zdánlivě, ve skutečnosti prochází fází džihádu nazvanou takíja, kdy se v zájmu džihádu před bezvěrci pouze přetvařuje.

Hizb ut-Tahrir je tak silně extrémní, že je zakázán v Indonésii, nejlidnatější zemi s muslimskou většinou na světě. Tato skupina je ilegální i v některých jiných islámských státech, včetně Pákistánu a Jordánska, zakázán je v Německu a Rusku, ale v Austrálii a Americe zůstává legální podobně, jako v některých evropských zemích.

Video z března 2016 (viz níže) ukazuje, jak na konferenci konané v Turecku nabádá muslimy, aby obnovili islámský chalífát. Vyzval účastníky v Ankaře, aby se zavázali, že „před Alláhem obnoví chalífát, vztyčí prapor, obnoví šaríu, sjednotí islámský národ a povedou armády džihádu, které dobydou Evropu a Ameriku, aby slovo Alláhovo vládlo na nejvyšší úrovni“.

Právě tehdy začal ten skutečný džihád do Evropy. Už chápete, že přicházející muslimové nejdou v prvé řadě po dávkách, které pouze považují za džizju, tedy daň podřadného káfira nadřazenému muslimovi, ale prioritou je Evropu dobýt? 

Po celou dobu tedy probíhá džihád a to za absolutní podpory evropského politického establishmentu. Drtivá většina vlád jde muslimům na ruku – všimněte si třeba i rozsudků, ke kterým dochází ve vztahu k muslimům. Jedná se o plíživou implementaci práva šaría. Jak je možné, že Evropanům nevadí, že na muslimy je u soudů brán zcela jiný metr? Jak je možné, že můžete schvalovat zabíjení či vraždy kohokoli či dokonce k nim vyzývat a nic se neděje, ale schválíte-li  smrt muslima, jdete před soud a jste odsouzeni?

To vše se aktuálně děje u nás stejně, jako jinde v EU. Všímejte si i toho, jak rychle rostou počty všech atributů islamizace – od kebabáren, přes modlitebny až po mešity, rostou i počty muslimů, kteří infiltrují politické strany či je zakládají. A především je zaznamenán přímo raketový vzestup počtu muslimů prakticky v celé Evropě.  Minimálně kebabáren si nelze nepovšimnout, ty jsou viditelné komukoli, avšak přesto tento fakt stále drtivá většina lidí ignoruje. Přitom jen nákupem v kebabárně přispíváte svým dílem na Muslimské bratrstvo či různé islámské bojůvky, ale v každém případě platíte džihád. Je normální, aby si někdo zcela dobrovolně a rád platil budoucí vrahy sebe či svých potomků?

Nová výzva jednoho z nejradikálnějších muslimů, lídra skupiny, která má za cíl totální islamizaci nyní především USA a Evropy a posléze celosvětový chalífát, znamená jediné: invaze opět výrazně zesílí podobně, jako po předchozích výzvách.

 

(Visited 267 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *