Vyhlášení hladovky a protesty muslimských invazistů v Německu (videa)

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak nejen v Německu mají neskonalé problémy s nelegálními vetřelci, umístěnými v táborech pro migranty. Obzvlášť pak v případě, kdy je v táboře potvrzen koronavirus a invazisté jsou tak nuceni zůstat v karanténě v prostoru tohoto zařízení. Když pak dochází z důvodu přetížení k výpadkům WIFI, či jim nechutná předložená halal strava, protesty zintenzivní.

V uprchlickém zařízení ZASt v německém Halberstadtu bylo od minulého týdne pod karanténou více než 800 ilegálních muslimských migrantů, protože jeden z nich byl pozitivně testován na koronavirus. Kvůli karanténě zařízení nesmějí nelegální vetřelci odcházet na nákupy potravin, takže jim jsou dodávány předem objednané halal potraviny. Jenže jim jejich halal jídla nechutnají a odmítají i dodávané hygienické potřeby, které dostávají zcela zdarma.  Naštvaní invazisté proto uspořádali hladovku. Nejvíce jim však vadí výpadky velmi přetížené WIFI sítě.

V reakci na karanténu začali muslimští výtržníci protestovat, odmítli halal potraviny, které naházeli na zem a strhli ploty, které v současné době oddělují tři hlavní budovy pozemku. Na protesty se můžete podívat na těchto videích:

V reakci na nepokoje oznámila Denise Vopelová, mluvčí státního správního úřadu Sasko-Anhaltsko, že Německo plní všechny požadavky bouřících se migrantů tím, že jim dodávají speciální halal potraviny bez vepřového masa, mají přístup k wifi, snaží se splnit jejich požadavky na osobní hygienické výrobky a zároveň mají nadále ubytování zdarma. Německo se prý maximálně snaží o to, aby situace pro migranty v karanténě byla  snesitelná. AfD v reakci na toto podlézání nelegálním vetřelcům oznámila, že levice a jejich média využívají nepokoje k získání politického kapitálu.

Radikální levicová „protirasistická síť Sasko-Anhaltsko“ napsala sedmistránkový otevřený dopis, v němž požaduje více daňovými poplatníky hrazených výhod pro nelegální migranty. Kromě toho plánovali schůzku, na které budou „obhajovat práva žadatelů o azyl“.

Takže Německo si pozve miliony muslimských invazistů z Asie i Afriky a pak jim ještě úslužně leze do rekta, to vše samozřejmě z peněz daňových poplatníků, tedy Němců. Když se pak úslužnost německých káfirů zdá invazistům nedostatečná, Němci v reakci na jejich výtržnosti servilně splní každý požadavek vetřelců, jen aby se jejich “hostům” v Německu líbilo. Uvědomují si vůbec Němci, ale sluníčkáři vůbec, že tito muslimští invazisté považují ubytování i kvalitní halal stravu, stejně jako WIFI za povinnost ze strany podřadných káfirů? Nebo si snad Němci myslí, že jim jsou za tuto servilitu invazisté vděčni? Kdo je hlavním původcem invaze snad víme všichni, pak je skutečně neuvěřitelné, že podle jistých průzkumů stoupá Merkelové popularita stejně, jako preference její strany.

A na závěr ještě poznámka k hladovce muslimských vetřelců. Pokud by Němci netrpěli falešnou pseudohumanitou vůči džihádistům v táborech, mohli je nechat, ať předvedou hladovku v praxi. Jenže invazisté moc dobře ví, že si “vyřvou” cokoli, ostatně podobně, jako tomu je všude v Evropě, kde se v posledních desetiletích usazují.

Je třeba konečně pochopit, že muslimové považují evropské káfiry za podřadné. Byty, halal strava i štědré dávky a další výhody považují za povinnou daň podřadného káfira nadřazenému muslimovi. 

 

 

(Visited 203 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. toto je ten zkurvenej západ,ke kterýmu furt chcete patřit,vy idioti???Tohle by za Husáka u nás udělali jednou-to by dojela VB a všechnu tu černou,barevnou špínu by dobřinkali na jednu hromadu-a mohli by si stěžovat třeba u toho jejich smradlavýho buzerantskýho alláha!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *