Vyhněte se Řeporyjím

Napsal
Sdílet článek

Dobrý den, vítám vás v Sankt Peterburgu, než vás odbavíme, dovolíte mně pár otázek?
Ale ano, klidně se ptejte. Odkud jste k nám přiletěl? Z Prahy. Aha, Praha, tam jsme jednou byli na dovolené. Krásné město a milí lidé. A ze které části Prahy jste? Z Řeporyjí. Z Řeporyjí, Řeporyjí, to mně je nějak povědomé. Ano, promiňte, z Řeporyjí. A proč se omlouváte? No, nevím, jestli jste to slyšel, my tam na radnici máme takového klauna. Tak vy máte na radnici klauna? Anno Petrovno, pojďte si to poslechnout. Je z Řeporyjí a tam mají na radnici klauna.

Skutečně? A co ten klaun umí? Nic neumí, je sprostý a vystrkuje na lidi svůj tlustý nahatý zadek. Opravdu? A to je celé? My jsme byli v cirkuse a tam uměl klaun žonglovat s míčky! Ne ne, to náš klaun neumí, jen vystrkuje ten svůj sádelnatý zadek a je sprostý.

Proboha, a kolik stojí vstupenky na takového klauna? Nic nestojí, je na radnici starostou. To je neuvěřitelné, klaun je starostou, je sprostý a vystrkuje tlustý nahatý zadek? A jak se tam proboha dostal?

No zařídila mu to ta jeho politická strana. Ježíši! Sprostého klauna nominovala nějaká politická strana? Ano, ODS, ale tu neznáte. No tu tedy neznám. A poslouchejte, jaký má vlastně taková strana politický program? Vlastně nemá žádný program, jen nadává premiérovi. Jen nadává premiérovi? Mně z vás praskne hlava. Proč ji lidi volí? To já nevím, lidi ji zvolí a ona na ně vždycky vystrčí nějaký tlustý zadek. A kam vy to voláte? Jen šéfovi. Chtěl jet do Prahy, ale říkám mu – vyhněte se Řeporyjím. Nepojedete přece k vidlákům do panoptika, kde na něj starosta vystrkuje tlustý zadek. A vy si tu počkejte, přijdou si pro vás a projdete ještě nějakými detektory.

  • M. HAKL
(Visited 120 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *