Vyjádření lékařů z celého světa k vakcíně proti COVIDU-19

Napsal
Sdílet článek
Tohle video shrnuje vyjádření lékařů z celého světa k zaváděné vakcíně proti COVIDU-19. Uslyšíte krátký názor od zhruba 30 lékařů a lékařek. Dozvíte se nejspíše něco, co v běžných médiích obvykle neuslyšíte.

Přepis videa:

Andrew Kaufman: Jmenuji se Andrew Kaufman, jsem doktor medicíny a atestovaný forenzní psychiatr. Tato pandemie není skutečná lékařská pandemie. Není prokázané, že by vakcína proti Covidu-19 byla bezpečná nebo efektivní, protože nebylo dostatek času. Kromě toho neexistuje nová definice žádné nové nemoci, na kterou můžete být testováni. Nebyl purifikovaný žádný virus a ani se neprokázalo, že virus je příčinou onemocnění, tudíž není žádný cíl pro vakcínu. Nicméně to hlavní je, že nedošlo k nadměrným úmrtím v souvislosti s novým onemocnění, nová vakcína jednoduše není potřeba.

Hildre De Smet: Zdravím, jmenuji se Hildre De Smet, jsem belgická doktorka medicíny a ráda bych řekla, že nová vakcína proti Covidu-19 není bezpečná, a že neexistuje žádná globální lékařská pandemie. Farmaceutický průmysl se více jak 20 let snažil vyvinout vakcínu proti koronaviru, ale neúspěšně, protože při testech na zvířatech zjistili, že tato vakcína má vážné vedlejší účinky, jako autoimunitní onemocnění, když zvíře bylo vystaveno novému divokému typu viru. Tato autoimunitní onemocnění jsou srovnatelná s komplikacemi, která jsme viděli u některých pacientů s covidem-19. Nyní pod záminkou globální pandemie má farmaceutický průmysl povolení, přeskočit testy na zvířatech. To znamená, že my lidé budeme pokusní králíci. Můžeme dostat vážné vedlejší účinky, když budeme vystaveni novým virům.

Nils R Fosse: Jmenuji se Nils R Fosse, jsem doktor medicíny z Norska. Není prokázané, že vakcína proti Covidu-19 je bezpečná a efektivní, Je to nová technologie a byla testovaná na pár tisících lidech během pár měsíců. Prosím, udělejte si vlastní průzkum. Tohle není skutečná lékařská pandemie. Úmrtnost v Norsku není vyšší než v průměrný rok.

Dr. Evansová: Dr. Elizabeth Evansová, vysloužilá lékařka a spoluzakladatelka britské Aliance za lékařskou svobodu. Není prokázané, že by vakcíny proti Covidu-19 byly bezpečné nebo efektivní. Jsme přesvědčeni, že je lehkovážné a zbytečné zavádět u milionů lidí tyto v podstatě experimentální vakcíny, které používají naprosto novou mRNA technologii, když existují pouze omezená a krátkodobá bezpečnostní data, žádné důkazy, že tyto vakcíny zabrání přenosu viru, a žádné dlouhodobá bezpečnostní data, aby vyloučila pozdní negativní účinky jako autoimunitní onemocnění, neplodnost a rakoviny.

Dr. Adil: Tady dr. Mohammad Adil z Velké Británie. Jsem součástí skupiny britských chirurgů. Posledních 30 let pracuji pro Národní zdravotnickou službu. Jsem předsedou Global Nishtarians Organizaion, All Pakistan Medical Association, a nedávno jsme vytvořili Alianci světových lékařů (World Doctors Alliance) ve spolupráci s tisíci odborníky na zdraví z celého světa. Nedávno jsme uspořádali velmi úspěšný webinář, který viděly miliony lidí po celém světě. Stojím na straně lidstva. Zejména v současné situaci kolem koronaviru a nařízeních, která jsou na veřejnost uvalená. Děkuji.

Dr. Coleman: Lékaři nemají povoleno veřejně zpochybňovat Covid-19, ale video obsahující pravdu o údajné nemoci a vakcíně je zakázáno. V posledním roce jsem byl démonizován, lhali o mně, a moje 50letá kariéra a reputace byla zničena těmi, co propagují pandemii, která tu nikdy nebyla, a vakcínu, která nebyla nikdy potřeba. Celý podvod zvaný Covid-19 je, jak jsem řekl v březnu 2020, největší hoax v historii. Princip informovaného souhlasu je v medicíně zásadní, ale pacienti, co teď dostávají vakcínu proti Covidu-19, nemohou dát informovaný souhlas, protože nejsou informováni. Díky Bohu za weby jako BrandNewTube, které sdružují necenzurovaná videa od lékařů, kteří byli cenzurováni nebo zakázáni jinde.

Dr. Cahillová: Jmenuji se prof. Dolores Cahillová, jsem molekulární bioložka a imunoložka. Máme dobré zprávy. Koronavirus a lockdown nebyl tak vážný, jak se nám říkalo. Víme, že dokážeme úspěšně léčit symptomy Covidu-19 pomocí vitamínu D, C a zinku a s velmi bezpečnými léky. Tudíž lockdowny a nařízení jako karantény, udržování rozestupů a roušky nebyly nezbytné. Vakcína tudíž také není nezbytná. Nikdy předtím nebyla licencovaná RNA vakcína, a to ne protože nebylo mnoho klinických testů, ale že při bezpečnostních studiích došlo k vážným nepříznivým účinkům a úmrtím u zvířat, které v posledních 20 letech byly v těchto studiích použity.

Dr. Cox: Jmenuji se Zac Cox, jsem holistický zubař a homeopat. Jsem zakládající člen Aliance světových lékařů. Jsem přesvědčen, že pandemie je v podstatě u konce a v létě už byla u konce. Jsem také pevně přesvědčen, že neexistují dlouhodobá bezpečnostní data u jakékoliv vakcíny proti covidu-19. To znamená, že na nás v podstatě experimentují, což jde proti Norimberskému kodexu. Vakcínu si brát nebudu.

Dr. Forbesová: Zdravím, jsem dr. Anna Forbesová. Jsem doktorka medicíny z Británie zastupující britskou Alianci za lékařskou svobodu. Jde o rostoucí organizaci lékařů, vědců, akademiků a právníků. Jsme přesvědčeni, že riziko, které představuje virus SARS-CoV-2 pro veřejnost, bylo přeceněno, a to kvůli špatné interpretaci dat a nesprávnému používání PCR testu. Žádáme o zachování informovaného souhlasu, lékařské volby a tělesné autonomie. Jako lékaři jsme přesvědčeni, že je naprosto zásadní, tohle zachovat. Děkuji.

Dr. Sundberg: Jmenuji se Ralf Sundberg. Lékař a doktor. Bývalý docent v institutu Karolinska. Můj názor na tuto koronavirovou krizi je, že PCR testy jsou nepřesné. Ve skutečnosti mají spoustu falešně pozitivních výsledků, abychom se báli a nechali se očkovat, a já této vakcíně nevěřím.

Dr. Denis: Jmenuji se dr. Johan Denis z Belgie. Není prokázané, že vakcína proti koronaviru je bezpečná nebo efektivní. Neexistuje žádná lékařská pohotovost. Je to falešná pandemie. Koronavirus z hlediska škodlivosti, úmrtnosti a přenositelnosti je srovnatelný se sezónní chřipkou. A mohu jen odmítnout extrémní a neúměrná opatření, která naše vlády podnikají. Nemáme tady žádnou pohotovost. Vše bylo vytvořené, abyste se dostatečně báli, abyste se nechali očkovat. Není prokázané, že tato vakcína je bezpečná. Byla vyvinuta příliš rychle. Nemáme ponětí, jaké bude mít dlouhodobé následky. Je třeba mnohem více výzkumu. Není žádný spěch nebo pohotovost. Je možné, že tato vakcína změní vaši DNA. To je nezvratné a nespravitelné pro všechny budoucí generace. Experiment na lidstvu. Tuto vakcínu bych nikdy nedal sobě, svým pacientům nebo svým blízkým. Nejsme pokusní králíci. V této vakcíně je přítomná nanotechnologie. Nanoboti v hydrogelu byly vyvinuty pro vojenské účely. Existují náznaky, že tato vakcína z vás může udělat kontrolovatelnou loutku za pomocí vašeho vlastního chytrého mobilu napojeného na síť 5G a umělou inteligenci. Takto byste mohli přijít o vše, co vás děla člověkem. Prosím, dobře se informujte, než se rozhodnete. Velmi užitečné informace můžete najít na webu Roberta Kennedyho, mladšího, ChildrensHealthDefense.org. Všem vám žehnám.

Dr. Cullum: Zdravím, jmenuji se dr. Daniel Cullum, chiropraktik, z Turpinu z Oklamohy v USA. Tohle není skutečná lékařská pandemie, se kterou se svět nyní potýká. Nebylo prokázané, že by vakcína byla bezpečná nebo efektivní, a já si ji nevezmu a ani ji nebudu doporučovat, protože neexistuje žádná bezpečná vakcína. Tečka.

Dr. Borch: Jmenuji se Moritz von der Borch, pracuji jako novinář ve vědě a medicíně, a jsem z Německa. Neberte si tuto vakcínu, je nebezpečná. Tato pandemie je podvod.

Dr. Fierflafijn: Jmenuji se Anne Fierlafijn, jsem doktorka medicíny z Belgie, specializuji se v chronických, infekčních onemocněních jako Lymeská choroba, virus Epsteina–Barrové, atd. Není prokázané, že vakcína proti Covidu-19 je bezpečná a efektivní. Podle mě je nepřijatelné, že všichni výrobci vakcín byli zbaveni odpovědnosti za případné škody. Pokud farmaceutický průmysl nepřijme zodpovědnost za svoje produkty, jak můžou očekávat, že lékaři je budou píchat svým pacientům bez pochyb o možném poškození? Stále více vidíme, že se nejedná o lékařskou pandemii. Koronavirová opatření způsobují mnohem více vedlejších škod než samotný virus. Vidíme, že počet případů po celém světě se prezentuje nepravdivě, aby si u lidí vynutili poslušnost a aby se nechali očkovat. Prosím, buďte kritičtí, udělejte si vlastní průzkum a nenechte se médii zmanipulovat. Podle mě je načase reagovat, postavit se za svoji svobodu, za budoucnost svých dětí. Nepodlehněte úzkosti, polarizaci, vládnímu řízení a omezování vašich svobod, to vše pod falešnou záminkou viru, protože to se teď děje.

Dr. Cowan: Zdravím, tady dr. Tom Cowan. Jen chci lidem připomenout, že musíme pamatovat, že zdraví nepochází z píchnutí si toxinů do těla, ale spíše z rozhodnutí, co to znamená, být člověkem, a jít si za tím se svým srdcem.

Dr. Corbett: Jsem dr. Kevin Corbett, bývalý registrovaný zdravotní bratr a vědecký vědec ve Spojeném království. Není prokázané, že vakcíny proti Covidu-19 jsou bezpečné nebo efektivní. Covid není skutečná lékařská epidemie. Vakcíny obsahují syntetické látky, které změní vaše geny, umožní sledování vašeho vakcinačního statusu a způsobí nebezpečné chemické reakce. Vědci tudíž požadují, aby zavádění všech vakcín proti Covidu-19 bylo okamžitě zastaveno. Skutečná epidemie je strach a hysterie. Tento strach začal v Číně a Světová zdravotnická organizace ho rychle rozšířila. Hysterii urychlily korporace, které se finančně obohatily prodejem chybných testů, toxických antivirotik, a nyní neprokázaných a potenciálně nebezpečných vakcínách. Standardní opatření, která normálně veřejnost chrání, jsou ignorována kvůli nevědomosti, hysterii a zisků. Uvedu příklad. Vakcíny neprošly náležitými testy třetí fáze. PCR testy používané na Covid jsou katastrofálně chybné. Národní zdravotní služba v Británii je nikdy standardně neprozkoumala, a nikdy neměly být použity na nemocných lidech nebo těch bez příznaků. O nepřesnosti PCR testů si můžete přečíst na webu www.colmandrostenreview.com.

Dr. Madej: Jmenuji se dr. Carrie Madej, jsem lékařka interního lékařství z USA. Za posledních 19 let jsem vlastnila vlastní kliniku, byla jsem ředitelkou dvou lékařských klinik a také dohlížející lékařka pro studenty medicíny. Jsem tady, abych vám řekla, že tu není žádná globální pandemie Covidu-19. Používáme testy s názvem PCR, které nikdy nebyly vytvořeny k diagnostikování jakékoliv nákazy. Takto bychom neměli určovat diagnózu. Nemocnice a lékaři kromě toho jsou finančně motivováni, diagnostikovat Covid-19. Kromě toho probíhá řada laboratorních chyb po celém světě, což naznačuje více falešných pozitiv. Chci vám říct, že si nevezmu vakcínu proti Covidu-19 a nebudu ji doporučovat pro žádné svoje pacienty. Tato vakcína je experimentem na lidské rase, protože v této vakcíně chtějí používat modifikovanou messenger RNA nebo DNA, což je pro lidské tělo syntetická látka. Tohle je poprvé, co kdy něco takového bude na lidech vyzkoušeno. Nevíme, co se nám může stát. Kromě toho chtějí použít technologii nanolipidů neboli nanotechnologii. Je spousta hrozných věcí, které se nám mohou stát, a musíme to prošetřit. Tohle je moje varování pro svět.

Dr. Lando: Jmenuji se dr. Barre Lando a léčil jsem spoustu dětí poškozené vakcínami. Kvůli nedostatku správného testování a pochybné okolnosti kolem údajné pandemie, varoval bych všechny, kteří zvažují, že se nechají očkovat proti Covidu-19.

Lunoe: Jmenuji se Sandy Lunoe. Jsem bývalá farmaceutka a žiji v Norsku. Není prokázané, že vakcíny proti Covidu-19 jsou bezpečné a efektivní. Zaměřím se jen na dva bezpečnostní problémy. Vakcíny s sebou nesou riziko imunitního posílení. Namísto ochrany proti nákaze ve skutečnosti mohou nemoc zhoršit, když se očkovaný člověk virem nakazí. Zadruhé – britská agentura pro regulaci léků (MHRA) zveřejnila urgentní požadavek, cituji: „MHRA urgentně hledá softwarový nástroj s umělou inteligencí, který by zpracovával očekávané vysoké množství nepříznivých účinků způsobené vakcínou proti Covidu-19.”

Boris Dragin: Jmenuji se Boris Dragin, jsem licencovaný akupunkturista ze Švédska. Už 40 let vedu soukromou kliniku komplementární medicíny. Tato pandemie Covidu není skutečná pandemie. Tohle je útok na naše lidská práva, naši svobodu a naše společnosti. Museli byste naprosto zešílet, abyste si nechali dát netestovanou experimentální vakcínu od kriminálního výrobce, který urychluje svoje bezpečnostní testy a obrovsky profituje z vyvíjení tlaku na lidi, aby se nechali očkovat. Vážně si myslíte, že někde na světě existuje nějaká pojišťovna, která by byla ochotná pojistit takovou vakcínu? Ať si tuto vakcínu vezmou naši „vůdci” a všichni ostatní zastánci této toxické směsi.

Dr. Rubas: Jmenuji se dr. Rubas. Pocházím z Polska a momentálně pracuji v Německu jako internista. Silně nesouhlasím s očkováním touto experimentální vakcínou proti koronaviru. Zaprvé, každá nová vakcína musí projít dobou klinických testů, které trvají aspoň 5 let. Zadruhé, proč bych měl svoje tělo vystavit něčemu neznámému kvůli viru, který má podobnou úmrtnost jako sezónní chřipka? Není prokázané, že vakcína proti Covidu-19 je bezpečná nebo efektivní. Tohle není skutečná lékařská pandemie.

Dr. Buttar: Chci, abyste pamatovali na to, že každý z vás je světelným majákem pro všechny okolo. Jděte příkladem, postavte se, bojujte a mluvte, zejména pro vaše děti. Ať vaše děti vidí, co to znamená, být svobodný. Umožněte svým dětem, aby spatřily vaše hrdinství, a že jste ochotní udělat to, co je správné, nehledě na to, co se děje kolem vás.

Dr. Nour De San: Problémem není princip vakcíny, ale problém je ten, že chtějí, abychom uvěřili, že je možné, vyvinout novou vakcínu za méně než jeden rok proti nové nemoci, za použití nových adjuvantních technologií, a to v tak velké míře. Očkovaná nebude jen cílová populace, ale plánují očkovat téměř každého člověka na Zemi. Kdokoliv, kdo pracuje na vakcínách, ví, že je třeba čas, než jsme schopni získat dostatek dat k určení její efektivnosti a bezpečnosti, a aby se správně pochopily dlouhodobé účinky na naše zdraví.

Dr. Kelly Brogan: Po více než půl století, vakcíny spoléhaly na zkorumpovanou vědu, propagandu a systémové potlačování skutečného informovaného souhlasu. S vakcínou proti Covidu-19 dosahujeme inflekčního bodu, kdy pravda je pro všechny dostupná. Svěříte své zdraví do rukou eugenických technokratů prosazující GMO, farmaceutika a 5G? Nebo prohlédnete skrze tvrzení a uvidíte transhumanistickou agendu, která má za cíl, vás zbavit víry ve vaše vlastní tělo, zbavit vás jakéhokoliv rozhodování nad vlastním životem a dokonce vás zbavit samotného základu vaší lidskosti. Vakcinace je zásah státu do těla, mysli a ducha. Není prokázané, že vakcína proti Covidu-19 je bezpečná nebo efektivní. Tohle není skutečná lékařská pandemie.

Pavlidis: Jmenuji se Konstantin Pavlidis, jsem profesor kognitivních věd, biolékařský výzkumník a celostní lékař z Londýna. Virus Covid-19 podle mě není skutečná lékařská pandemie a z toho důvodu není prokázané, že vakcína, která se vyrábí, je bezpečná nebo efektivní. Jsou čtyři fáze… fáze bez příznaků, fáze rozvoje, kdy se začnou projevovat příznaky, virus přesvědčí T-buňky, že není nepřítel, a dostane se do imunitního systému, a poslední čtvrtá fáze je pokles přítomnosti viru, kdy ho žádný test nedokáže detekovat a není přítomen v tělesných tekutinách. Virová DNA se tak stává součástí imunitních buněk DNA člověka, takže z tohoto důvodu, žádné testy na Covid-19 nejsou přesné a žádná vakcína nemůže být přesná, protože vyvolává reakci imunity stejným způsobem, jakoby došlo ke skutečnému útoku viru. To aktivuje monocyty ve snaze se dostat do imunitních buněk. To se například projevuje chronickou únavou, svalovými kontrakcemi nebo duševními poruchami počínaje depresí po sebevražedné tendence. Tohle vše jsou vedlejší účinky vlivu vakcíny.

Dr. Sherri Tenpenny: Uvědomte si, že výrobci této vakcíny jsou chráněni proti odpovědnosti za škody. Nemůžete je žalovat a nemáte žádné východisko, pokud vám tato vakcína ublíží. Vakcínu proti koronaviru se snaží vyrobit od roku 2002, kdy jsme tu měli virus SARS. Každá studie na zvířatech, kterou udělali, zejména studie na fretkách, protože imunitní systém fretek nejvíce napodobuje lidský imunitní systém… Dělali studie na fretkách, králících a krysách. U všech zvířat se projevila paradoxní imunitní reakce, kdy úrovně protilátek, které byly velmi vysoké, ve skutečnosti urychlily nákazu a udělaly ji mnohem horší a umožnily kouskům viru, aby vnikly do buňky, a napojily se na DNA příjemce té vakcíny v rámci procesu s názvem „transdukce”. Transdukce ten kousek viru nezvratně napojuje na vaši DNA a transformuje vaše buňky.

Depuydt: Zdravím, jmenuji se Senta Depuydt. Jsem novinářka na volné noze a zastupuji organizaci Children’s Health Defense v Evropě s Robertem F. Kennedy, mladším. Chceme vás upozornit, že současné vakcíny proti Covidu-19 jsou experimentální produkt, protože do našich buněk vnáší genetický materiál. Rizika používání této nové technologie na lidech a prostředí jsou neznámá. Může mít nezvratné důsledky. Evropská Unie v dubnu 2020 umožnila výrobcům vakcín bez problému projít bezpečnostními kritérii. Evropský parlament 15. července souhlasil s odebráním potřeby po vyhodnocení rizika, která je v rámci regulací GMO vyžadována. To rozhodnutí bylo prošlo během 10 dní. Před hlasováním o tomto rozhodnutí nebyly žádné vědecké zprávy, žádná slyšení ve zdravotnických komisích, žádná debata a žádné dodatky. Children’s Health Defense za Evropu požádalo za zrušení tohoto rozhodnutí u Evropského soudního dvoru v Lucembursku. Prosím, sdílejte tuto informaci, protože je nesmírně důležité, pochopit, že současné vakcíny proti Covidu-19 nemají dostatečné důkazy o bezpečnosti. Zákonodárci opustili princip opatrnosti, když vložili slepou víru do nebezpečného experimentu.

Dr. Santelmann: Jmenuji se Heiko Santelmann, jsem německý doktor medicíny. Nyní pracuji v Norsku. Jako praktický lékař pracuji 40 let, a posledních 20 let dělám výzkum, a posledních 10 let zejména v oblasti vakcín. Musím dát jasně najevo, že tohle není skutečná lékařská pandemie. A že není prokázané, že vakcína proti Covidu-19 je bezpečná nebo efektivní. Souhlasím s britským Medicínským časopisem, že testování není přesné, tvrzení o 90% efektivitě je nesprávné, a ve skutečnosti jde o 0,2 %, když si prostudujete výsledky. Proč Gates a jeho konspirační teroristi utratili miliardy za výrobu vakcín, která může sterilizovat muže, ženy a dokonce nenarozené děti?

Dr. Margareta Griesz-Brisson: Plošná a nucená opatření, lékařská nařízení, jsou neetická a nelze je zavádět u bezbranné populace, buď ve formě testování nebo vakcín (proti Covidu-19). Jakékoliv lékařské zásahy, testování, léčba nebo vakcína lze zavést pouze etickým a legálním způsobem na základě individuálního lékařského zvážení, dobře informovaného souhlasu pacienta a klinických důkazech o neškodnosti nade vší pochybnosti. Děkuji.

Dr. Nordfors: Jmenuji se Mikael Nordfors, jsem doktor medicíny ze Švédska. Pracuji s integrativní medicínou. Není tu žádná pandemie a vakcína není bezpečná a ani efektivní. Dávat lidem netestovanou vakcínu a použít je jako pokusné králíky je naprosté šílenství a musíme to nyní zastavit! A ještě větší šílenství je dávat ji dětem, když děti netrpí Covidem-19… nikdo do věku 15 let v mé zemi zatím nezemřel. Má velké riziko vedlejších účinků… je to plýtvání penězi a plýtvání lidským životem. Zastavte to nyní. Také se vsadím, že nikdy nebude tak bezpečná a efektivní vakcína jako vitamín D, který může snížit úmrtnost o 50-95 % podle množství vitamínu D, který máte v krvi. Moc vám děkuji.

Dr. de Klerk: Zdravím, jmenuji se Elke de Klerk, jsem doktorka medicíny z Nizozemska. Informovala jsem se o vakcíně (proti Covidu-19) a chci vám říct o třech věcech. Zaprvé: tato vakcína může způsobit neplodnost u žen a dívek. Zadruhé: tato vakcína může způsobit virové narušení, a pak může vyvolat cytokinovou bouři, která je pro zdraví lidí velmi nebezpečná. Tato bouře byla vypozorovaná u lidí a ve studiích na zvířatech u ostatních vakcín proti koronavirům. Zatřetí: tato vakcína může navždy změnit váš genetický kód, vaši DNA, a my nevíme, co to způsobí. Moc vám děkuji. Informujte se, chraňte sebe, svoje děti a vyhledejte si tyto informace. Děkuji.

  • Překlad: David Formánek
(Visited 1 420 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Oni vlastně vidí to, jak to vlastně vidím já. Nutit lidi, aby se nechali naočkovat experimentální vakcínou je poměrně velký hazard, zvlášť, když se výrobci vyzouvají z odpovědnosti za případné problémy. Jaké budou dlouhodobé účinky vakcín vůbec: Nedojde ke zvýšenému výskytu autoimunitních chorob, nezvýší se výskyt zhoubných nádorů, nerozladí to imunitní systém, nezpůsobí to třeba neplodnost? Není to nakonec tak, aby se zvýšila závislost lidí na zdravotním systému a farmaceutickém průmyslu?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *