Vyklízí stůl

Napsal
Sdílet článek

Blesk 3.10.2021

Titulek (část): Maláčová vyklízí na ministerstvu stůl…… (autor J. Veinlich)

Z článku:

* Pokud neuspěje ČSSD výrazně ve volbách, současná min. MPSV Jana Maláčová si bude hledat novou práci. Pod případnými kadidátkami M. Pekrovou, Adamovou, ev. Olgou Richterovou, by ani pracovat nechtěla.

* „Ani náhodou. Nebojte se, nikdo mě tam nezdědíte.

Pravděpodobně si vyberu nějakou práci v Poslanecké sněmovně.

Až skončím v politice, budu pracovat jako každý člověk.

Než jsem začala pracovat pro stát, tak jsem také pracovala pro korporátní firmy, což bych neměla ani přiznávat.

Mám tak výrazné názory, že by nebylo vhodné, abych byla na úřednické pozici.“

Prý si vybere nějakou práci v PS. Ale nikoliv na úřednické pozici. V PS mají i svoji kantýnu! Až skončí v politice, bude prý pracovat jako každý člověk. To myslí jak? Méně, více? Ono totiž mít výrazné názory, kdekoliv, a k tomu mít pocit, že si člověk práci může vybírat, není moc dobrá kombinace! Pod premiérováním Andreje Babiše stoprocentně ne!

* Pokud bude ANO u moci i po volbách, bude prý chtít (J. M.) rezort MPSM pod sebe.

* Podle A. Babiše nic neudělala. Zostra se těsně před volbami pustil do ministryně koaličního partnera premiér Andrej Babiš: „Maláčová neudělala nic, pojala to jako marketingový nástroj.“

Jana Maláčová mu to vrátila: „Pan premiér nemá na starosti žádný rezort a celé čtyři roky se soustředí pouze na marketing. Investuje do něj miliony, vlastní média, rozhlasové stanice.“

To, že premiér nemá na starosti žádný rezort ho nezbavuje zodpovědnosti za jakýkoliv rezort, protože ON je premiér, šéf všech tam, tudíž i s celkovou zodpovědností.

Pokud? Bude chtít! Bude tam chtít zase být Jana Maláčová pod A.B. přestože podle něj nic neudělala? Pod člověkem, o němž vypustila ze svých úst, že je debil? Ještě, že znají ti naši mocní slovo marketing, se kterým si vzájemně smečují. Nový sport -politická smečovaná? O takový sport, který provozujete vy politici ve své pracovní době, my občané, nestojíme!

————————————————

Dipl.-Pol. Jana Maláčová, Msc., narozena 24. 6. 1981, která se ve svých 27 letech stala členkou ČSSD, o deset let později, v roce 2018, ministryní MPSV, by udělala nejlépe, kdyby si svůj ministerský stůl vyklidila. Přenechala post, včetně stolu, jiné budoucí personě, která bude tuto práci – pro stát, pro nás lidi – dělat lépe.

Nebo, což je také možné, budeme říkat, že za Maláčové šlapalo MPSV lépe?

P. S. Brzy již uvidíme!

  • MAJKA DUBOVÁ
5/5 - (1 vote)
(Visited 116 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *