Vyřeší to válka?

Napsal
Sdílet článek

Nějaká, zřejmě rychle vzniklá organizace dnes  ozdobila Pražský Hrad nasvětleným nadpisem  VELEZRADA!

Organizace si říká“ Zastavme velezradu“ a tvrdí, že prezident Zeman je agentem nepřátelské země, která údajně napadla Českou republiku a zabíjela české občany. Čili tito pánové a možná i dámy mají jasno. Česká republika byla napadena Ruskem a to bez jakýchkoliv pochyb.

A těch  pochyb je  přitom mraky. V podstatě se opakuje situace z roku 2018, kdy jsme naprosto stejně reagovali na populární pokus o vraždu Sergeje Skripala a jeho dcery. Spousta našich politiků tehdy vyřvávala, že Česká republika nikdy o nějakém Novičoku neslyšela, nevíme o něm  vůbec nic a když Rusko tvrdí ,že se jím zabýváme, tak je to sprostá lež.  Jedině Rusko, kde se Novičok zrodil, může být pachatelem takového zločinu. Nikdo jiný než Putin!

Pokud by se takový argument používal ve světě standartně, tak při častých chemických útocích sarinem, by měla být za vraha vždy označena Merkelová, protože v její zemi sarin vznikl? V době jeho vzniku nebyla ještě na světě a Putin v době vzniku Novičoku byl malý kluk.

Ministr Stropnický si tehdy předvolal ruského velvyslance a pak se vytahoval, jak jej znemožnil a usvědčil ze lži. A pak znovu veřejně zopakoval, že jsme nikdy,vůbec nikdy s Novičokem nepřišli do styku ani v nejmenším. Celý jeho výstup byl dokonalá herecká kreace. Prezident Zeman si dovolil toto jeho tvrzení nechat ověřit naší BISkou a v tu ránu byl za velezrádce. Přesně stejně jako v dnešní noci.

V té době, kdy v televizi Stropnický lhal, až se mu od huby prášilo, jsem četl na portále www.chemickélisty.cz dílo autorů Emila Holoubka a Zbyňka Koblihy z Ústavu ochrany proti zbraním hromadného ničení, z University obrany ve Vyškově. Jsou to uznávaní členové týmu našich, ve světě slavných a uznávaných chemiků, kteří byli vícekrát, nasazováni ve válečných konfliktech, které se NATO zúčastnilo.

Po otevření přílohy na straně 330, odst. 13 a na další straně  331, si sami můžete najít a ověřit,  že Stropnický ,v zájmu politického dění lhal jako když tiskne. Zjistíte, že již v roce 2009 jsme o nebezpečných verzích Novičoku věděli všechno. Jejich chemické  složení tedy z čeho je vyrobit, znali jsme účinky, věděli jsme jaké množství, je potřebné k usmrcení člověka i za jak dlouho přijde smrt.

Když poté ústy Drábové bylo veřejnosti sděleno, že jsme v roce 2017 testovali  malé množství jednoho z těch třech novičoků, A230, tak šlo prý jen o malé množství a to bylo hned zničeno.Takže i tehdy lež Z dokumentace je vidět ,že již v roce 2009 jsme testovali všechny tři A230, A232, i A234 a to až do roku 2011.

Jinými slovy, již tehdy jsme byli schopni vytvořit malé množství kteréhokoliv z těchto zabijáků. Navíc co je to malé množství?Když vím,  že 1mg A 234 dokáže zabít lidskou bytost o váze 70 kg po jednom hlubším nádechuA 232 má podobnou účinnost,čili asi 6-8 krát větší než A 230.Ten je účinností podoben látce VX, kterou vyvinuly laboratoře blízko bydliště Sergeje Skripala.

A to co tehdy zkoumali naši chemici, bylnesmírně důležitý a chvályhodný počin! Každý z nich dělal bohulibou činnost . V případě, že by proti našemu národu tento prevít někdo opravdu použil, tak díky jejich výzkumu  by jsme měli naději se ochránit. Cílem tedy bylo najít nejvhodnější a fungující antidota. Takže o to víc se Stropnický  i dnes jeví jako poslušný politický kašpárek

 Když to shrneme, tak v té době v podstatě každý kdo uměl číst a byl trochu odborník, tak mohl uvedené látky vyrobit. I jeden z tvůrců Novičoku, Vil Mirjazanov o tom napsal dokonce knihu, která v té době byla v prodeji u Amazonu.

 Říkat tedy, že to u nás bylo jen v malém množství je blbá výmluva. Podstatné je to , že se to dělo, že zabíjet dokážou i miligramy a že naši politici lhali.

Doba kašpárků je tu zase. Vše jasno! Putin je zabiják. Je to jasné, ruští vrazi ze špičkové teroristické jednotky č 29155, byli jednoznačně pachatelé výbuchu ve Vrběticích. Skončil Rosatom, skončil Sputnik! Česká republika byla vojensky napadena!

Zamyslel se vůbec někdo nad tím, že tzv. dnešní důkazy stojí na stejném  pohádkovém principu? Špičkový agent, který chce spáchat vraždu v cizí zemi, pošle přes  Tádžikistán žádost do firmy Imex Group, uvede sice falešné jméno, ale dodá fotografie, tak aby jej  v budoucnu mohl každý identifikovat. Pak se údajně vydá na cestu,  ale  do firmy oficielně nedorazí.

Majitelé firmy říkají dnes říkají, že takové obličeje nikdy neviděli, že je neznají. Nato se ozve jakýsi náš expert, že do firmy určitě legálně nevešli, ale mohli přelézt přes plot. To je možné, i když je to stále možná. Ale o to víc,je to čím dál blbější Absurdistán. Když  plánuji, že polezu přes plot spáchat zločin, tak proč bych  ještě na sebe upozorňoval nějakou žádostí, opatřenou navíc svojí í fotografií?

Slyšel někdy někdo v celém světě o takovém hňupovi, který dává dopředu dokonale popisné avízo, že přijde tajně vraždit nebo loupit a pak to skutečně provede? Nemají to být náhodou špičkoví agenti, dokonce hoši s vyznamenáním? Nebo si opravdu někdo myslí ,že co RUS to blbec?

Není náhodou blbec ten co snůšce všech těch, možná , zřejmě ,s největší pravděpodobností,  s určitostí se domníváme ,máme za prokázané atd. věří? To co se nám předkládá jako důkaz, je zrovna tak přesvědčivé , jak u ricinového vraha, který vystoupil z letadla s kufříkem a ne se sítěnkou na brambory!!!

Myslím, že je třeba zklidnit hormony, protože cíl těch, co chtěli vyšachovat ruský Rosatom z tendru o Dukovany byl splněn na 100% a farmaceutické firmy se již nemusí bát konkurence Sputniku. Pokud ale tlak na Rusko bude pokračovat, tak až začne skutečná řežba, tak i největší zastánci nošení roušek budou utíkat a ani si na ně nevzpomenou, že ještě nebyli očkovaní. Covid bude proti tomu selanka.

Poznámka: Na zmíněných www.chemickélisty.cz  již není možné tyto stránky stáhnout. Je tam, zřejmě trvale vysvětlení, že stránky jsou na kontrole a momentálně nepřípustné. Posílám jen dvě stránky mnou kdysi stažené.Stačí k potvrzení uvedených skutečností. V příloze 4 jsou chemické vzorce Novičoků.

  •  Vojtěch Machálek
4.8/5 - (6 votes)
(Visited 211 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *