Výroční zpráva BIS

Napsal
Sdílet článek

Před pár dny jsem strpěl tu hrůzu a přečetl si „Výroční zprávu BIS za rok 2020. Přelouskal jsem zejména to, co mne zajímá a vyčetl jsem následující, krví vykoupené, zpravodajské poznatky :

Rusů je více nežli nežli Čechů a mají vlastní zpravodajské služby. (Nevím jak vás, mne by to snad v životě nenapadlo.

– Číňané se snaží získat naše technologie. (To je pochopitelné. Náš vesmírný program je na vysoké úrovni a čínští špioni se, zřejmě skrze naše vzdělané generály, snaží okopírovat české laserové, vesmírné zbraně).

Íránci se pokouší získat naše zbraně hromadného ničení. (Zatím přišli na to, že novičoku máme jen 45 gramů a Covid 19 jsme ještě nestačili kultivovat).

Kyberútočníci se specializují na boj, zejména proti státním a zejména proti soukromým, institucím. (Ano, tato pomatená věta, kterou dával dohromady ani ne tak čučkař, jako spíše Pepek Tempelton Vyskoč, tam skutečně jest).

Moji přátelé, novináři z Asociace svobodných médií, mají, občas ideové a občas hmotné, zájmy. (Vsadím boty, že kluci a holky z BIS mají jen hmotné. Slovo idea neumí přeložit a vyložit).

Hnedle jsem klidnější, že jsem střežen takovými profíky. A zajímalo by mne, jestli je tam alespoň někdo, kdo trefí na 25 m stojící krávu, když už tam nemají nikoho, kdo by napsal, alespoň pseudo odborný, text.

Hezký den všem, MG.

(Visited 169 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *