Výzva Moravských a Slezských pirátů prezidentu Miloši Zemanovi

Napsal
Sdílet článek
Vážený pane prezidente, vyzýváme Vás jménem našeho poltického liberálního nezávislého subjektu, aby jste při probíhající státní návštěvě Andrzeje Dudy, prezidenta Polské republiky, učinil vše k připojení se České republiky k vetu Polska a Maďarska v jednání o rozpočtu Evropské unie.

Moravská a Slezská pirátská strana je založena některými členy Konfederace politických vězňů ČR spolu s jejich příznivci podobně pronásledovanými zločinným totalitním režimem. Proto klade ve svém programu důraz na potírání skryté i veřejné nelegální  migrace, na zákaz rušení Benešových dekretů, zákaz zadlužování naší vlasti jak uvnitř tak i dluhy Evropské unie, nutnost zrušení článku 10a v Ústavě – upřednostňujícího příkazy nikým nevolených úředníku Bruselu před legálními českými zákony.

Sami jsme v praxi poznali, jak jsme napadáni pro upozorňování na zločiny holocaustu (třeba v supermarketech vlastněných potomky nacistických vrahů židů), a to dokonce příslušníky Policie ČR, vedené Janem Švejdarem, kterému vůbec nevadilo veřejné užívání symboliky nacistických vrahů židů v letech 1943 a 1944 z Běloruské  centrální rady.

Při naší znalosti skutečnosti, že také nemáte rád antisemity, a jste přítelem statečného izraelského národa, dále při dobré víře úpřímnosti Vaších pravdivých slov ve Sněmovně při zahájení projednávání státního rozpočtu o nežádoucím a neodpovědném zadlužováni, věříme, že pomůžete připojení se České republiky k vetu Polska Maďarska proti rozpočtu Evropské unie.

Již nyní jižní státy nemají na splácení svých dluhů, jiné státy už oznámily odmítnutí splácení dluhů za tyto dlužníky, tak bychom ty dluhy museli splácet my. JIstě není třeba Vám připomínat znění Vaší prezidentské přísahy hlavy naší země, a ne bruselských úředníků, či Němců, dodnes nám dlužících válečné reparace.

Předem děkujeme za Vaše odpovědné jednání k našemu národu, který si Vás zvolil, protože Vám věří.

 

  • Moravští a Slezští piráti (Prosíme neplést s českými pseudopirátskými antisemity a nacisty či eurofilními neomarxisty sdružujících se v České pirátské straně)
(Visited 137 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *