Vzkaz všem eurosvazákům, elfům a jiným fanatickým sluníčkářům

Napsal
Sdílet článek

Tak jsem při brouzdání po internetu narazila v nějaké otevřené Facebookové skupině na můj nasdílený článek, což je v pohodě, o palčivých problémech Evropy a světa informuji právě proto, aby se to doneslo k co nejvíce lidem. Pod článkem v diskuzi ve skupině, která měla být očividně proti EU, proti migraci a proti islamizaci, jsem našla také komenty zapálených elfích eurosvazáků, tedy fanatických obhájců EU, kteří ve skupině očividně tzv. “trollovali”. Podle jejich rétoriky by mohli být před nějakými čtyřiceti lety velmi platnými členy ÚVSSM, případně by byli žhavými kandidáty na vstup do KSČ.

Tito ideologicky velmi uvědomělí mládežníci se ohrazovali vůči mým článkům, které jsou všechny, beze zbytku ozdrojované. Samozřejmě mám na mysli ty články, které informují o skutečných událostech kdekoli v Evropě, ne články, které jsou mými vlastními úvahami a prezentací mých názorů. Sice jsem se zde už vůči těmto fanatickým sluníčkářům a udavačům dříve vyhradila, nicméně nedalo mi to, abych na jejich obvinění, že šířím hoaxy a nenávist, neodpověděla alespoň touto cestou, když už FB ze zásady nepoužívám. Takže nejedná se o hoaxy, všechny podobné články uvádí zdroj, na který je možné se prokliknout. Pro méně vnímavé eurosvazáky mdlého rozumu jen malá nápověda – to jsou většinou ta modrá písmenka.

Tyto články mají zejména upozornit na to, co se skutečně v zemích, jejichž osud  mají na svědomí vám podobní idioti (omlouvám se, ale mírnější výraz nenalézám), děje. Vaše ideologická zaslepenost už ani není směšná, vaše upozorňování na “věrohodné zdroje” je flagrantní ukázkou skutečně pokročilé fáze idiocie (omlouvám se mentálně postiženým lidem s touto diagnózou, neboť ti za svoji blbost na rozdíl od vás nemohou).

Všechny články, pojednávající o odporných zločinech zpravidla přivandrovalých muslimů, jsou zcela reálné a podložené často i mainstreamovými zdroji. Pocházejí ze zahraničních zdrojů, často přímo ze zemí, kde se daná událost přihodila. O problematiku islámu jsem se zajímala už v době, kdy jste vy byli ještě na houbách, takže na rozdíl od vás moc dobře vím, jak mnohé kreatury, které již v Evropě jsou nebo sem míří, smýšlejí. V jejich zemích je žena méně, než koza a bezvěrec tam má ještě menší cenu. Pro ně jsou Evropanky lovná zvěř. Navíc dnes všichni moc dobře víme, že různé islámské bojůvky nebyly rozpuštěny, ale jejich členové jsou v Evropě nebo se sem chystají a to  za nadšené asistence nejen Turecka, ale i vaší milované EU, která celou invazi od začátku podporuje.

Již mi přestáváte být tak, jako dosud, pouze k smíchu. Už je mi z vás a vašich neustálých ideologických výblitků nevolno. Obhajujete neobhajitelné. Islám do Evropy nepatří, je to nenávistná ideologie horší, než nacismus. Vy a vám podobní sem tu ideologii záměrně importujete, proto jste ještě mnohonásobně horší, než ti zločinci, kteří v Evropě znásilňují a vraždí. A neobstojí ani výmluva, že i Evropané znásilňují a vraždí. To je sice pravda, podobné “černé ovce” se najdou v každé společnosti, ale mezi muslimy je jich mnohem víc, navíc je třeba brát do úvahy fakt, že pro ně jsme podřadný plebs. Nač tedy ke stávajícím násilníkům dovážet další?

Všechny ty znásilněné a mrtvé z rukou muslimských vetřelců, máte na svědomí především vy a vám podobní. To vy jste ty zločince nadšeně vítali s transparenty “Uprchlíci vítejte”. K vám se mohou řadit i ona média, která právě vy považujete za jedinou studnici pravdy. Byla to právě mainstreamová média, kdo nám v roce 2015 tvrdil, že do Evropy jdou samí inženýři a doktoři, velký přínos pro Evropu. Všichni víme, že nám lhali a lhát nepřestanou. My, kdo jsme v tom roce 1989 už nebyli malé děti, jsme se naučili “číst mezi řádky”, tedy rozeznáme, kdy se nám lže a kdy ne. To je něco, co vy rozeznat neumíte.

Tedy mainstream nám od začátku lže právě třeba i o muslimské invazi už tím, že ji nazývá zcela nesprávně – migrací. Muslimové jdou do Evropy jen proto, aby ji převzali a cestou džihádu islamizovali. Miliony muslimských vetřelců jsou velkým problémem všech západních zemí a díky takovým, jako jste vy, budou problémem i u nás. Tvrdíte, že chci šířit nenávist. Tu zde šíříte vy, protože šíření nenávistné ideologie je de facto šířením nenávisti. Já zde tuto ideologii nechci, chci, aby se v mé zemi úplně zakázala, stejně, jako mešity, kterých tu již máme celkem dost. 

Hlupáci, jako vy, kteří nemají vlastní názor a umí pouze papouškovat fráze z ideologického školení, jsou jen důkazem prohnilosti tohoto systému, produkujícího podobně nemyslící tvory. Na druhou stranu tvory velmi nebezpečné, protože – jak jsem psala již výše – právě díky takovým jako vy ke všem těm znásilněním a vraždám dochází. Kamenování žen, shazování homosexuálů z výškových budov, vraždy ze cti, pohřbívání zaživa, znásilňování, tělesné tresty dle práva šaría, pedofilie, zoofilie. To vše jsou běžné praktiky v muslimských zemích. To není obrázek středověké Evropy. A vše uvedené ze zemí, kde k podobným zvěrstvům dochází, přinášíte vy a vám podobní do Evropy.

Za mého mládí jsme podobnými loutkami systému pohrdali. Tehdy – v době normalizace – už jich bylo celkem málo, dnes jste ve vaší generaci zatím v přesile. Nezbývá, než doufat, že se vše brzy obrátí a většina mladých začne používat hlavu a uvědomí si, že cesta, kterou jdou, je cesta do pekel. Proto budu dál články o tom, co se děje v jiných zemích zveřejňovat, snad to alespoň pár lidem oči otevře. 

PS: Na titulním obrázku je vetřelec, který před rokem znásilňoval na severu Čech. Vetřelec, který přišel z Afriky bez dokladů a do naší země si jen tak zajel znásilňovat. I toho vám podobní v roce 2015 s velkou pompou vítali!

 

(Visited 661 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *