Vzpoura vetřelců v Bruselu (video)

Napsal
Sdílet článek

V Bruselu dochází už od pátku k výpadům proti policii. Muslimští vetřelci se tak bouří za  smrt jednoho jejich soukmenovce. Mladý migrant zemřel, když unikal před policejní kontrolou. Poté, co se zprávy o nehodě rozšířily, začali se vetřelci vzájemně povzbuzovat na sociálních médiích, aby se pomstili policii. K největším potyčkám pak došlo v sobotu.

„I přes zákaz shromažďování vyzvala sociální média k sobotnímu odpolednímu útoku v belgickém Anderlechtu,“ uvedla policejní mluvčí Adeline Roty. Netrvalo dlouho a začalo rabování. Velké skupiny mladých vetřelců založily v oblasti několik požárů, přičemž jejich řádění dál pokračovalo.  Na policisty vrhali skleněné lahve, kameny a velké předměty. Dva policisté byli zraněni, jedno policejní vozidlo bylo zcela zničeno a další policejní vozidla utrpěla při násilnostech značné škody.

Výtržníci také podle zpráv očitých svědků dokázali ukrást z policejního vozidla jednu nebo více střelných zbraní. Očití svědci chaosu konkrétně uvedli, že od zničeného policejního vozidla utekl mladý vetřelec se zbraní.

K případu jen dodávám, že v Bruselu už došlo k několika různým podobným incidentům, ale také teroristickým útokům. Jednomu místu v Bruselu se však přece jen – bohužel – veškeré ataky vyhýbají. I když, proč by muslimští invazisté útočili na někoho, kdo je plně podporuje??

Na videa incidentů se můžete podívat zde:

(Visited 314 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *