White lives do not matter?

Napsal
Sdílet článek

Vzpomínáte si, jaké srdceryvné scény se odehrávaly v českém mediálním prostoru, když několik bílých dobytků hodilo molotova do slumu hnědých a několik hnědých dobytků raději zachraňovalo televizor, než malou Natálku?

Tak teď to tu máme znovu, jen osoby a obsazení se změnily. A to docela děsivým zůsobem.

Šéf policejního oddělení v Richmondu ve Virginii tuto neděli vyprávěl novinářům, jak dobytek z Black Lives Matter a Antify zapálil domek s několika rodinami, včetně dětí uvnitř a poté zablokovali přístup hasičům, aby se nemohli dostat k záchraně lidí, včetně těchto dětí. Richmondský policejní náčelník William Smith se  zhroutil, když hovořil o hrozných úmrtích dětí na popáleniny poté, co budova na West Broad Street byla zapálena vzbouřenci, kteří vozidly úmyslně zablokovali příjezd hasičských jednotek.
.
A tak zatímco neohrožení bojovníci proti “policejní brutalitě”, jinými slovy žháři, následně blokovali příjezd hasičů, lidi z hořícího domu zachraňovali policisté, protože hasiči nemohli. Ano, ti “brutální” policisté.
.
Můj osobní názor na věc je takový, že vůbec nemám rád jakoukoli policii a děsí mne, jak patologické osobnosti po celém světě v jejích řadách slouží, přes všechny ty růžové kecy o náročném přijímacím řízení, výběru a psychotestech. Nicméně z celé causy George Floyda kouká jak péro z rezavého gauče účelovost, směřující k vytvoření Reichstagu budoucí občanské války. Mrtvý-nemrtvý Zifčák už je okoukaný, chce to mocnější šťávu. Tak si počkáme, až při policejním zákroku zemře recidivista, chronicky nemocný feťák a spustíme to. Drahomíru Dražskou ochotně odsuplují celosvětová, mainstreamová režimová média.
Koneckonců, jsou za to štědře placena, tak ať si to šorošovné taky trochu zaslouží.
.
Blokovat hasiče je prostě neodpustitelná prasárna. I u nás máme jedno takové hovado v historii, úchyla Mašína, který postřelil hasiče Jana Leciána, který jel hasit jím zapálený stoh. Jenže ve stohu nebydlí rodiny s dětmi.
.
Tak až zase uslyšíte něco o Antifě, či o tom, že Black Lives Matter, uvědomte si, že Váš, bílý život does not matter, když leftardi bojují za zájmy banksterů.
.

 

(Visited 293 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *