Wir schaffen das – aneb jak jedna kráva dokázala rozorat celou Evropu (videa)

Napsal
Sdílet článek

Dodatečně se tímto omlouvám užitečnému skotu, neb tato bezdětná loutka nezaslouží tak čestného titulu jako “kráva”, která je na rozdíl od Angely Merkelové užitečným tvorem. Samozřejmě nepatřím k těm naivům, kteří by věřili, že je za tím jen ona sama. Byla předem pečlivě zvolena na svůj post podobně, jako jiné vydíratelné či korumpovatelné loutky po celé Evropě. Loutky, které budou ochotny ponechat otevřené hranice, aby přes ně mohly zcela volně proudit houfy islámských vojáků, připravených kdykoli na povel začít džihád mečem.

Tato na srazech Bilderbergu velmi dobře instruovaná loutka ve vedení 4. říše, neboť – a o tom snad nebude nikdo polemizovat – Německo skutečně hegemonem EU je – rozhodně není jedinou z těch, kdo celou invazi organizovali a podnítili. Ona sama je jen jednou z velmi důležitých součástí celého zrůdného plánu likvidace tradiční západní společnosti, která je dnes destruována hned ze dvou stran, které jsou nedílnou součástí zvrácené politiky tzv. liberalismu.

Na jedné straně se jedná o již výše zmíněnou muslimskou invazi, která má za cíl rozvrátit evropské země a zavést chaos, násilí a totální rozvrat. To vše má být umocněno vleklou hospodářskou krizí, způsobenou falešnou koronapanikou. Na druhé straně pak jde o destrukci společnosti likvidací původních konzervativních hodnot, důsledkem má být úbytek Evropanů, kteří tak budou rychleji nahrazeni invazními druhy.

Tato destrukce je charakterizována destrukcí rodiny, která je náhle zcela podružnou součástí společnosti, na piedestal jsou vynášeny různé deviace, sto pohlaví a další nesmysly, adorují se menšiny na úkor většiny. Je jedno, zda se jedná o menšiny sexuální (LGBT ideologie, genderismus, změny pohlaví) nebo rasové menšiny (BLM).

Nenávistná islámská ideologie je adorována a zcela falešně prezentována jako “náboženství míru”. Jakákoli veřejná oprávněná kritika islámu bývá stále častěji postihována. Zcela bezprecedentním příkladem jsou i naše soudy, kdy zcela bezúhonní občané, kteří si dovolili jednou větou na Facebooku napsat protiislámské výroky dostali úplně stejný trest jako muslim, který posílal peníze ISIS a u něhož byly nalezeny propagandistické materiály této bojůvky. Tedy podpora jedné z nejhorších teroristických organizací je dnes považována za stejně závažnou, jako jedna věta na FB, napsaná navíc v afektu či zcela bezmyšlenkovitě. Podobná situace je na celém území EU.

Na nejvyšší posty se po celé Evropě dostávají politici, kteří současný systém udržují, prosazují stále mohutnější cenzuru a snaží se své vlastní země islamizovat. Pokud se podíváte do naší vlády, pak máme tu “čest” mít největšího podporovatele muslimů přímo ve vedení ministerstva vnitra a v EU je hlavní cenzorkou česká eurokomisařka Jourová. Jsme tedy v něčem lepší, než Němci, když i my dokážeme generovat na vysoké posty podobné kreatury jako oni?

Shrnutí celých pěti let nekončící invaze, která dokonce letos nabrala na obrátkách, je předčasné. Invaze nekončí, začala vlastně už mnohem dříve, než před těmi pěti lety, kdy se do Evropy vydaly hordy džihádistů nejen na pozvání Merkelové, ale také na základě výzvy mnoha muslimských autorit, které v té době vyzvaly k džihádu Evropy.

Dnes, pět let poté, se podobné výzvy ozývají s ještě větší intenzitou, přičemž invaze z roku 2020 bude v součtu větší, než byla invaze 2015. S tím rozdílem, že nyní v ní dominují vetřelci z Afriky, přičemž falešná pandemie zcela zaměstnává pozornost občanů tak, že mnohem mohutnější invazi vůbec nevnímají. Loutkoví politici odmítají postavit nenávistný islám mimo zákon, v mnoha zemích dál přijímají až statisíce invazistů ročně, jinde “jen” rozprodávají nemovitosti a pozemky mohamedánům, kteří připravují půdu pro pozdější nasunutí svých soukmenovců. To vše se děje za absolutního nezájmu Evropanů.

Agenda 2030 hovoří jasně; do deseti let by měla být invaze završena. Po celé Evropě budou lokální občanské války a Evropané budou postupně přečísleni barbary, které si pouští na vlastní území. Ano, pouští si je sem Evropané. Vždyť většina zemí EU, jejichž vlády si občané sami zvolili, podepsala různé promigrační dokumenty a ani jedné zemi EU nevládnou euroskeptičtí politici.

Agentura EU Frontex, která má střežit hranice EU, ve skutečnosti funguje jako další pašerácká neziskovka, přičemž neziskovky, které parazity a džihádisty do Evropy vozí, jsou dotovány jak z EU, tak národními státy. EU vydává platební karty pro vetřelce a to z peněz občanů zemí EU, těch občanů, kteří mají být těmito invazisty časem přečísleni či dokonce likvidováni.

Is George Soros Funding U.N.-Distributed Debit Cards to Refugees?

Merkelová je tedy jen jednou z figurek na šachovnici těch, kdo ovládají svět. A ve hře, kterou hrají nyní, nemá bílý Evropan místo. Jen je třeba, aby si právě ten Evropan konečně uvědomil, že už dlouho páchá řízenou sebevraždu. Teprve v momentě, kdy to pochopí většina lidí, může dojít ke zvratu. Otázka však je, zda už není příliš pozdě….

PS: A k pátému výročí invaze nám EU nadělí společnou azylovou a migrační politiku….

A na závěr – pro připomenutí – ještě dvě videa z doby začátků invaze:

 

 

(Visited 223 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *