WLM je rasistické a BLM je „aktivistické“?

Napsal
Sdílet článek

Tak se nám opět projevili sluníčkářští mainstreamoví  manipulativní pisálci. V jistém internetovém plátku napsali palcovými titulky, cituji: „Rasističtí fanoušci fotbalového Slovanu  vyvěsili transparent White Lives Matter, nikdo je nenapomenul“. Takže vážení, já se vás ptám, proč by je měl někdo napomínat? Proč vám nijak nevadí Black Lives Matter – naopak, ještě se tam nad tímto heslem rozplýváte blahem – a White Lives Matter vám tak moc vadí?

Dále zcela manipulativní plátek píše, cituji: „Jde o reakci na hnutí Black Lives Matter, které je symbolem rasisticky motivovaného útoku policisty na Afroameričana George Floyda.“ Aha, takže oni mají okamžitě jasno. Jde o rasisticky motivovaný útok, i když k jistému rasovému motivu nevedla žádná indicie. Pisálci, nejprve si zkuste zjistit fakta. V USA má nesrovnatelně větší šanci  běloch, že ho zabije černoch, než černoch, že ho zabije běloch!! A zde se jednalo o zatýkání již dříve trestaného recidivisty!!

Jak tedy víte, že byl údajný útok rasistický? A co tak třeba případ, kdy byla zákeřně černým policistou zavražděna – také v USA – Justina Ruszczyk Damondová? Zavolala policii o pomoc, aby byla posléze – zcela neozbrojená – zastřelena přes okénko policejního auta, ve kterém Somálec seděl. Tohoto černého rasistu požadovali právě vaši milovaní aktivisté z BLM propustit z vězení!! To vám však očividně nevadí. Takže vážená sluníčka, ptám se vás, to nebyl rasismus a na životě této bílé ženy nezáleželo? 

Mohamed Noor charged with Justine Damond murder in Minneapolis ...

Dále cituji:

„Frázi „White Lives Matter“ od roku 2015 využívají za velkou louží převážně rasistické skupiny na zlehčování situace týkající se rasistických útoků.“

Takže WLM používají rasisté a BLM antirasisté? Kdepak máte logiku? Jo, nevážená sluníčka, logika je to, co vám dlouhodobě chybí. Je-li rasistické heslo WLM, pak je logicky rasistické také heslo BLM!! Nebo – chcete-li – může to být i naopak: Není-li dle vás rasistické BLM, pak nemůže být rasistické ani WLM!!

Pokud se totiž podíváme na výroky černochů z BLM vůči bělochům a na spoustu videí, které se nyní po celém internetu objevují jako houby po dešti, tak je jasné, že BLM i na ně napojená Antifa se projevují nejen rasisticky – protibělošsky, ale dokonce destruktivně, protože při jejích akcích ničí, rabují, devastují, poškozují nebo shazují sochy bělochů a napadají bílé.

Sluníčkářskému serveru také vadí, že se hráči Slovanu vůči rasismu nijak nevyhradili. Tedy znovu se ptám: vůči jakému rasismu, proč selektujete lidi? Není-li rasistické BLM, pak nemůže být – zcela logicky – rasistické ani WLM. A naopak – odsuzujete-li WLM, pak musíte odsoudit i BLM.

Nejste-li rasisté, pak musíte soudit oboje stejným metrem. A nesmíte považovat za rasistické ani All Lives Matter.

A na závěr jen dodávám, že tím, že fotbalisté Slovanu na slogan nijak nereagovali, jen projevili zdravý rozum. Naopak, pokud by se vůči transparentu vyhradili, přidali by se jen k té stejné rasistické aktivistické bandě, k níž se tak nadšeně hlásí naše angažovaná umělecká i novinářská úderka.

 

 

5/5 - (9 votes)
(Visited 451 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *