Youtube se se nás snaží přesvědčit, že je Biden miláček amerických voličů

Napsal
Sdílet článek

Od samého začátku americké prezidentské kampaně, jsme byli celým mainstreamem ujišťováni v tom, jak vysoce je Biden u amerického voličstva oblíben. Tehdy mi stačilo nahlédnout na jeden jeho předvolební klip na Youtube a podle komentářů pod ním mi bylo jasné, jak to s tou „oblíbeností“ u Bidena asi je. Pozitivně hodnotících příspěvků tam bylo velmi poskrovnu, nejinak tomu bylo s „palcováním“. Nicméně nyní se zcela zřejmě Youtube rozhodl, že nedopustí, aby nový, mimo jiné i dávno mrtvými voliči zvolený Biden, vypadal jinak, než jako miláček davů.

Po Bidenově inauguraci američtí občané ukázali, co si o novém prezidentovi myslí. Zřejmě už mají dost starého a senilního muže. Nespokojenost s podvodně zvoleným prezidentem je až neskutečná. Pouze manipulace a výmluvy mohou pomoci navodit dojem, že jsou Bidenova videa populárnější.

Joe Biden, který údajně zastínil i Baracka Obamu a Donalda Trumpa tím, že získal nejvíce volebních hlasů (81 milionů) v dějinách USA, nyní pociťuje svou popularitu skutečně naplno. No, mrtví voliči a podivné korespondenční hlasy nemohou zcela zřejmě sedět u počítače a klikat na palce nahoru.

r/benshapiro - YouTube SCRUBS thousands of dislikes from Joe Biden videos on official White House channel

YouTube smazal tisíce takzvaných „dislajků“ z videa z oficiálního kanálu Bílého domu. Společnost uvedla, že to bylo součástí jejího úsilí o odstranění příspěvků, které považuje za spamy.

Uživatelé platformy YouTube si všimli, že palce dolů –  „to se mi nelíbí“  – byly odstraněny z tisíců různých videí Bílého domu a začali tyto manipulace zveřejňovat jako „před a po“ ve screenshotech na jiných sociálních médiích. Stalo se tak krátce poté, co nová americká administrativa převzala kanál a zveřejnila svá první videa.

Snímky obrazovky ukazují, že ze tří videí bylo odstraněno celkem nejméně 16 000x „to se mi nelíbí“.  Dokonce i po úpravách, v 15.30 (místního času) 21. ledna 2021, pět oficiálních videí na kanálu dohromady ještě uvádělo asi 14.000 x „to se mi líbí“, a  téměř 60.000x „to se mi nelíbí“.

Ostatně, Biden není dokonce oblíben ani u těch, kdo šli soustavně proti Trumpovi – u Antify. Na demonstraci extremistů z Antify a BLM v Portlandu pokřikovali: „Nechceme Bidena. Chceme se pomstít za policejní vraždy, imperialistické války a fašistické masakry!“ V případě této demonstrace byla dokonce snaha  svést s ní spojené nepokoje na podporovatele Trumpa. Na demonstraci pálila Antifa i americkou vlajku.

COLORADO: Members of the Communist Party USA and other anti-fascist groups burn an American flag on the steps of the Colorado State Capitol in Denver on Wednesday

Ale také zdemolovali sídlo Demokratů…

OREGON: Antifa members dressed in black are seen smashing windows of the Democratic Party of Oregon headquarters in Portland

Kdo – mimo dobře placených celebrit, zástupců Deep state a voličů ze záhrobí – tedy nakonec Bidena volil???

5/5 - (10 votes)
(Visited 495 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. „Na demonstraci extremistů z Antify a BLM v Portlandu pokřikovali: “Nechceme Bidena. Chceme se pomstít za policejní vraždy, imperialistické války a fašistické masakry!“

    To neměli podporovat bideta, který již stačil poslat armádů do Sýrie. A protože jako užiteční idioti již posloužili, Deep State jim teď zarazí dotace, aby se náhodou neobrátili proti němu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *