Za pokřiku Allahu Akbar byl v chrámu Hagia Sofia rozvinut transparent Talibánu (video)

Napsal
Sdílet článek

Po konverzi chrámu Hagia Sofia na mešitu se uvnitř začali namísto turistů scházet ti nejradikálnější muslimové, kteří považují právě tento chrám, konvertovaný na mešitu, za signál k dobytí Evropy. Afghánci z Talibánu jsou zcela jistě na cestě do Evropy a přechod přes Turecko jen využili k tomu, aby ukázali, že jsou na výpravě za dobytím našeho kontinentu.

Afghánci rozvinuli  transparenty Talibánu  uvnitř chrámu Hagia Sophia několik dní poté, co byl chrám přeměněn na mešitu. Video, které Afghánci zveřejnili na sociálních sítích, ukazuje muže oblečené v tradičních afghánských oděvech, jak uvnitř chrámu Hagia Sophia roztahují transparent Tálibánu a křičí  “Allahu Akbar” se zvednutým pravým ukazováčkem, což je typické gesto islámských teroristů.

Video sdílel na Twitteru Noor Dahri, nezávislý výzkumník v oblasti boje proti terorismu a násilnému extremismu se sídlem v Londýně. Ve své funkci Dahri napsal, že “vlajka afghánského Talibánu byla vyvěšena v Hagia Sophia v Turecku  talibanskými bojovníky. Přeměna Hagie Sofie byla povzbudivým poselstvím Muslimského bratrstva a světových islamistických extremistů a teroristů. Brzy zde také ISIS vztyčí svou vlajku.”

Není samozřejmě náhoda, že právě v poslední době došlo k několika výzvám k obsazení Evropy i k atentátům. Tyto výzvy přišly nejprve od různých imámů, před pár dny se na televizi Muslimského bratrstva objevilo dokonce video, které vyzývá k útokům na území USA, Evropy a Austrálie.

Talibánci potvrdili, že již dávno není pravda, že Talibán operuje výhradně na území Afghánistánu, to už samozřejmě dávno není pravda, spousta vojáků je již v Evropě nebo na cestě do Evropy, jako tato skupinka na videu.

(Visited 305 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *