Za pokřiku “Allahu akbar” ubil Somálec německého důchodce

Napsal
Sdílet článek

Smrt důchodce Detlefa J. (76) v Offenburgu, zapříčiněná somálským migrantem s jasně islámským motivem, zcela zřejmě nedojde spravedlnosti. Tak, jako je to v současné proislámské Evropě obvyklé, byl pachatel – Somálec shledán psychicky nemocným, takže namísto do vězení zamířil do psychiatrické léčebny v Offenburgu. Muslim Alí M. (25) ze Somálska vykřikoval „Allahu akbar“, zatímco 16. května 2019 kopl a srazil bezbranného 76letého důchodce Detlefa J. Krátce před tímto útokem ho policie zastavila na vlakovém nádraží v Offenburgu poté, co hlasitě vykřikoval “Allahu akbar!” a bušil na okenní tabuli hospody v areálu vlakového nádraží.

Somálec se projevoval velmi agresivně už před tímto činem. Například při jízdě v taxíku začal být agresivní, popadl volant a udeřil řidiče do obličeje. Aliho M. po tomto incidentu zatkla policie, ten se cestou na policejní stanici začal hlasitě modlit k Alláhovi. O čtyři týdny dříve si pětadvacetiletý muslim stěžoval v  baru na nedodržování ramadánu. Ve vlaku obtěžoval a okrádal „nevěřící“ spolucestující. To vše je typickým chováním hluboce věřícího muslima, který takto praktikuje přísná pravidla islámu a radikální příkazy Koránu nenávidět nevěřící a bojovat s nimi do té míry, že je zabije. Důchodce Detlef J. zemřel tento týden v pondělí poté, co téměř rok trpěl v nemocnici. V důsledku kopanců a ran, které mu muslimský násilník uštědřil,  utrpěl několik zlomených kostí v obličeji, oslepl na levé oko a od útoku byl v nemocnici, protože jeho stav vyžadoval intenzivní péči. Jeho stav se až do konce stále zhoršoval. Museli ho krmit žaludeční sondou, nakonec už nebyl schopen polknout.

Dva synové důchodce museli být nejen svědky pomalé smrti svého otce, který je už kvůli těžkým poraněním mozku nepoznal, ale také museli uhradit velmi nákladnou nemocniční péči. I přes dlouhodobé pojištění a důchod museli každý měsíc za léčbu doplatit kolem 1 600 eur. Muslim Ali M. byl, jako obvykle každý muslimský pachatel, diagnostikován jako „paranoidní schizofrenik“ a umístěn do psychiatrické léčebny. Protože muslim trpí „psychickou nemocí“, hrozí další trestné činy, jako je ublížení na zdraví nebo vražda, pokud obviněný zůstane „neléčen“. Nyní je o něj postaráno v nemocnici, kde má veškerý komfort, je považován za nevinného a vyhne se tedy spravedlivému trestu. Jakou „duševní nemocí“ muslim nejspíš trpí, vyplývá ze svědectví svědků, kteří brutální útok na důchodce viděli. První svědek vypověděl: „Mladík náhle na důchodce šlápl a pak mu opakovaně dupal na hlavu. A při tom vykřikoval Allahu Akbar!”

Další svědek vypovídá: „Přijížděl jsem k semaforu, na kraji silnice byl muž. Když jsem vystoupil z auta, obviněný ke mně přišel, podal mi noviny a křičel: „Podívej, podívej se“ a „Allahu Akbar“. Nevěděl jsem, co má za novinami, možná nůž. Proto jsem šel stranou a zavolal policii. Když jsem se ohlédl, viděl jsem ho, jak kope muže do hlavy. Policie tam byla o tři minuty později. Muž na zemi nevydal žádný zvuk, myslel jsem, že omdlel.“

Ali M. přišel do Německa ze Somálska v roce 2015 jako „uprchlík“; jeho žádost o azyl byla v roce 2017 zamítnuta. Od té doby byl, stejně jako statisíce dalších neoprávněných žadatelů o azyl, v Německu v tzv. režimu  “strpění” (pamatujete na toho “strpěnce” z Německa, který znásilňoval na severu Čech??). I přes mnohá napadení, která spáchal před osudným útokem na důchodce, byl po každém incidentu záhy propuštěn.

A co je na tom nejšílenější? Že vyšetřovatelé tvrdili, že je oběť podezřelá, že důchodce prý možná Somálce vyprovokoval. Jeho dva synové tak museli vyslechnout dotazy policie, zda je jejich otec mírumilovný, zda není xenofobní a kolik alkoholu pije. Detlef J. neměl ani pivo v ledničce, ani nebyl xenofobní. Byl jen hrát karty s přáteli a byl na cestě domů, když na něj narazil somálský násilník. Teď je Detlef mrtvý a jeho vrah se za to u soudu ani nemusí zodpovídat. Allahu Akbar!

Takže zde vidíte další příklad toho, jak to Makrela a její podržtašky “zvládají”. Aby zastřeli kriminalitu vetřelců, tak je za drobné krádeže, napadení a jiné delikty, nekončící vraždou, nechají bez soudu na svobodě. A když se náhodou pozvaní “hosté” poněkud “rozšoupnou” a vraždí, tak jsou okamžitě klasifikováni coby “psychicky nemocní”. Ale nebojte se, v tom již západní země nejspíš zdárně doháníme, vždyť i ten černoch, který znásilňoval na Litoměřicku, byl klasifikován coby psychicky nemocný. Velmi rychle se naše “liberální” soudnictví učí od svých vzorů z Německa i dalších západoevropských zemí.

Zvrácenost německé politiky je znatelná také na tom, jak se vehementně snažili shodit hlavní díl viny na oběť a zvrhlost celého systému ukazuje také fakt, že za léčbu celoživotně pojištěného Němce museli jeho synové platit nemalé částky, zatímco vetřelci bývají v Německu ošetřováni nejen zdarma, ale dokonce i přednostně. Nač si tedy mají platit Němci pojistné? Na parazity na dávkách, kteří je navíc přichází zavraždit?

V případě muslimů se nejedná o psychickou nemoc, ale o příkladné praktikování islámu. Právě tito muslimové jsou těmi správnými, řídícími se Koránem a následujícími konání jejich pedofilního proroka Mohameda. Vždyť i on vraždil nevěřící, znásilňoval, plenil a dobýval neislamizovaná území.

(Visited 5 338 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *