Za pokřiku „Allahu Akbar!“ zbil muslim důchodce, vykálel se mu na hlavu, po níž mu pak exkrementy rozmazal

Napsal
Sdílet článek

Případ, který zde budu popisovat, se odehrál v multikulturně obohacené Francii. Ale také jde o další výsměch justice směrem k oběti. I nyní totiž, jako je tomu již pravidlem, dostal muslimský vetřelec – mnohonásobný recidivista – velmi směšný trest, snad jako by byl souzen podle práva šaría, kdy na životech bezvěrců nezáleží. Hlavními aktéry byl třiapadesátiletý muslimský vetřelec a pětaosmdesátiletý důchodce. Incident se odehrál na konci května, kdy muslimský lupič vešel otevřeným oknem do důchodcova domu.

Pětaosmdesátiletý muž, který byl v té době doma, se vetřelci postavil a pokusil se ho zastavit. Důchodce pak lupič zbil několika ranami pěstí, a zatímco byl pětaosmdesátiletý muž na zemi, útočník na něj kálel a výkaly mu pak po hlavě rozmazal.

Policie později zatkla třiapadesátiletého muže, který jim vyhrožoval zabitím a křičel: „Allahu Akbar, vrátím se s autem, všechno rozbiju, udělám masakr!“ Podle televize byl muž již v minulosti odsouzen za 19 trestných činů, včetně vraždy.

Soud nyní vynesl verdikt – podmíněný trest 24 měsíců. Muž bude podléhat podmínce v délce dvou let a bude mu zakázán vstup do Le Croisic. K incidentu došlo jen několik týdnů poté, co egyptský státní příslušník, který také křičel „Allahu Akbar“, zaútočil na policii ve městě Fiumicino nedaleko Říma v sousední Itálii.

Allahu Akbar letos křičel také vetřelec v Metzu, přičemž se pokusil zaútočit nožem na policisty, ale byl zneškodněn poté, co ho policisté střelili do nohy. K incidentu došlo jen několik dní po dvou dalších útocích, při nichž útočníci tuto frázi použili v Paříži, kde zemřel jeden člověk, a v Německu, kde se turecký státní příslušník pokusil zaútočit nožem na policisty. A Allahu Akbar křičel také libyjský útočník s nožem, který ubodal tři osoby v Readingu.

Není těch „Allahu Akbar“ za letošek už nějak moc? Každopádně většina útočníků, kteří již došli k soudu, od něj odešla se směšnými tresty podobně, jako tento 19x trestaný recidivista, který dostal za vloupání do domu důchodce a jeho napadení, při kterém se neštítil použít i vlastních exkrementů, pouhou podmínku…

5/5 - (9 votes)
(Visited 12 352 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *