Za snahou dostat Salviniho do vězení stojí neziskovky, napojené na Sorose a EU

Napsal
Sdílet článek

O tom, že na Salviniho byly podány již dvě různé žaloby za údajný “únos”, již jistě víte. Únosem samozřejmě mysleli ti, kdo žaloby podali fakt, že Salvini odmítl lodím neziskovek,  plným afrických vetřelců, přistát u břehů Itálie. Tedy ochrana vlastních hranic je dle žalobců podružná, mnohem důležitější je vyhovět pašerákům a invazistům a africké vetřelce vpustit do Itálie, potažmo Evropy. O žalobách na Salviniho se psalo mnohé, nicméně dosud se nikdo nezabýval tím, kdo se ve skutečnosti o politickou likvidaci Salviniho pod bizarní záminkou “únosu” snaží. Nejprve si však zopakujme, oč jde v případě první žaloby.

V červenci 2019 tehdejší italský ministr vnitra Matteo Salvini odmítl vpustit 116 nelegálních vetřelců z lodi pobřežní stráže „Bruno Gregoretti“ na břeh. Z tohoto důvodu byl nedávno Matteo Salivini předveden před soud v Catanii za obvinění z únosu, což by mohlo znamenat vězení až na 15 let, ačkoli Salvini jako člen parlamentu v té době požíval imunity.

Jeho političtí oponenti v italském Senátu se v červenci 2020 rozhodli zrušit tuto imunitu zpětně. Toto rozhodnutí může být nebezpečný precedens také pro ostatní evropské vlády. Podle německého ústavního právníka Prof. Dr. Ruperta Scholze by mohla být Angela Merkelová podobným způsobem obviněna z významného porušení právních předpisů o hranicích. A já jen dodávám: Tak doufejme, že i této žaloby se jednou někdo ujme.

Státní zástupce v Catanii je přesvědčen, že je soudní řízení irelevantní. Odsouzení ministra vnitra za únos, protože chtěl zajistit hranice své země, by bylo jistě novinkou v právní historii. Salvini si je jistý vítězstvím a v Catanii ho také podpořili Giorgia Meloni (Fratelli d’Italia) a Antonio Tajani (Forza Italia).

Nikde se však neuvádí, že soudní proces proti Salvinimu není veden některými z vetřelců z inkriminované lodi ani sicilským státním zástupcem, ale především ultralevicovými neziskovkami, které jsou financovány EU a OSF George Sorose.

Jedinými 2 ze 116 vetřelců, kteří soud podporují, je nigerijský pár Jafra a Aishat Saha, protože čekali 20 hodin v přístavu Catania, než mohli vystoupit v Evropě.

Soudní proces ve skutečnosti iniciovaly neziskovky přidružené k levicové italské organizaci ARCI, která po celé Itálii provozuje mládežnická, kulturní a komunitní centra, velmi aktivní je například její přidružená  neziskovka Legambiente. Obě organizace jsou blízké levicové vládnoucí straně PD. Předseda neziskovky Legambiente Gianfranco Zanna byl dříve členem Mladých komunistů PCI.

ARCI má více než milion členů a jako základní organizace italské levice (Sinistra Italiana) je úzce spjata s PD (italští socani) a sítí Sorosovy OSF v Itálii. ARCI úzce spolupracuje s italskou neziskovkou „Mediterraneo – Saving Humans“, která přiváží nelegální vetřelce do Evropy.

Sorosem financované neziskovky, jako je ASGI, A Buon Diritto a CILD opakovaně iniciují soudní spory v Itálii s cílem prosadit otevřené hranice.

ARCI a její suborganizace, jako je ArciGay a kulturní organizace Arci Strauss, získaly v letech 2015–2019 přímé finanční prostředky ve výši minimálně 3 409 206 EUR. Projekty, do nichž byla zapojena ARCI a její suborganizace, obdržely v letech 2015–2019 spolu s dalšími neziskovkami celkem 11 386 296 EUR.

Jednoduše řečeno to znamená, že případ proti Matteovi Salvinimu iniciovaly neziskovky, které jsou financovány Sorosem a z peněz daňových poplatníků EU, tedy z rozpočtu EU. Ano, také vy přispíváte díky našemu členství v EU na tyto pašerácké neziskovky, které žalují Salviniho.

Europoslanec Joachim Kuhs (AfD), zpravodaj pro rozpočet EU na rok 2019, uvedl:

„Levicová neziskovka napojená na vládnoucí stranu, se snaží postavit Salviniho přes soud, ​​protože chtěl chránit hranice své země. Žaloba je financována z EU a Sorosovy OSF. Měly by zvonit všechny poplašné zvony pro každého demokrata a myslícího člověka. Při použití peněz daňových poplatníků platí zásada neutrality. EU musí okamžitě ukončit veškeré financování politicky předpojatých neziskovek. O to se postaráme v Evropském parlamentu. “

Samozřejmě se jedná o jeden z mnoha důkazů faktu, že EU významně podporuje muslimskou invazi do Evropy. Každý, kdo dlouhodobě politiku Bruselu sleduje, nemůže být v tomto směru na pochybách. EU nefinancuje pouze tyto podvratné neziskovky, ale – jak jsem upozornila nedávno – také islámské organizace, které jsou napojené na Muslimské bratrstvo.

Kolik důkazů bude ještě potřeba, aby si většina lidí uvědomila, jak dalece nebezpečná politika EU je? Proč většině z vás nevadí, že musíte tyto škodící neziskové parazity, jejichž cílem je rozvrat Evropy,  ze svých daní financovat?

(Visited 139 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *