Za výtržnosti a výhružky dostal africký vetřelec v Německu poněkud neobvyklý trest – musí napsat esej

Napsal
Sdílet článek

Myslím, že už si Evropané pomalu ale jistě zvykají na to, že tresty pro muslimské vetřelce jsou spíš výsměchem jejich obětem či společnosti vůbec. Mnohokrát jsem se již zmínila o tom, že vše směřuje k pomalému přechodu na právo šaría. Pedofilie se začíná prezentovat coby normální, za podporu teroristických islámských organizací jsou často jen podmínky nebo veřejně prospěšné práce, podmínky jsou mnohdy i za znásilnění. O svádění nejednoho trestného činu na psychickou nemoc snad ani netřeba hovořit. Na druhou stranu je stále více lidí souzených za islamofobii, dokonce i u nás padlo za tento „zločin“ již několik podmínek.

Pak mne ani neudivilo, že v Německu, kde už zřejmě nevěděli, jaké tresty vymyslet tak, aby se hosté Merkelové neurazili a další nebyli od cesty do vysněné země odrazováni, nyní ukládají jako trest sepsání esejí.

V loňském roce vyvolaly nepokoje mladých lidí na düsseldorfském veřejném koupališti Rheinbad v celém Německu značný rozruch. Každé tři dny musel být bazén evakuován policií. Po dvoudenním procesu byl nyní jeden z hlavních iniciátorů nepokojů, Amaru  C. (17 let) usvědčen z výhrůžného chování a výtržnictví.

Podle rozhodnutí okresního soudu v Düsseldorfu se musí severoafrický vetřelec Amaru C. zúčastnit literárního projektu s názvem „Krizové situace – jak s nimi zacházím?“. Poté má na toto téma napsat esej se zvláštním zaměřením na oběť. Proces proti němu probíhal za zavřenými dveřmi. Důvodem mírného trestu je údajně to, že Amaru C. nemá žádný záznam v trestním rejstříku a pravidelně navštěvuje školu. Trest se údajně zaměřuje na vzdělávací aspekt.

Během incidentů v Rheinbadu v létě 2019 zaútočilo na zaměstnance a další návštěvníky až 400 výtržníků, kteří házeli židle a jiné předměty do vody a bouřili se.

Trest, který dostal údajně sedmnáctiletý africký vetřelec samozřejmě další jeho soukmenovce od páchání kriminality neodradí. Pomineme-li fakt, že je jeho věk velmi sporný, neboť dnes je každý, kdo přijde do Evropy 14 nebo15letý sirotek a to i tehdy, když mu je v reálu třicet, tak za podobné výtržnosti by v jeho rodné Africe dostal přinejlepším pár měsíců vězení.

Budou se podobné „tresty“ časem dávat třeba i za loupeže nebo znásilnění?? V současném Německu by mne už neudivilo vůbec nic….

5/5 - (3 votes)
(Visited 188 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *